Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

 3.6.2017
 pořadatel: Znojmo
Stáhnout výsledky

starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 9.400 0.000 15.400 8.600 8.600 0.000 17.200 8.300 8.900 0.000 17.200 7.500 8.050 0.000 15.550 65.350
2. Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 9.100 0.000 15.100 7.800 7.300 0.000 15.100 8.000 8.550 0.000 16.550 8.000 8.200 0.000 16.200 62.950
3. Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 9.350 0.000 15.350 6.500 8.200 0.000 14.700 6.800 8.400 0.000 15.200 7.500 8.250 0.000 15.750 61.000
4. Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 6.800 0.000 12.800 8.100 8.450 0.000 16.550 8.000 8.400 0.000 16.400 60.500
5. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.100 0.000 14.100 7.300 7.950 0.000 15.250 7.200 7.650 0.000 14.850 8.000 7.500 0.000 15.500 59.700
6. Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 9.350 0.000 15.350 6.800 6.200 0.000 13.000 8.300 7.950 0.000 16.250 8.000 7.350 0.300 15.050 59.650
7. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 9.500 0.000 15.500 6.000 7.350 0.000 13.350 6.700 7.500 0.000 14.200 8.000 7.650 0.000 15.650 58.700
8. Cikrlová Romana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.600 0.000 14.600 6.100 7.450 0.000 13.550 6.400 8.400 0.000 14.800 7.500 7.450 0.000 14.950 57.900
9. Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.900 0.000 14.900 7.000 7.150 0.000 14.150 6.200 7.650 0.000 13.850 8.000 6.950 0.000 14.950 57.850
10. Bočková Viktorie 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.950 0.000 14.950 4.800 7.200 0.000 12.000 7.500 7.900 0.000 15.400 7.300 7.850 0.000 15.150 57.500
11. Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 8.400 0.000 14.400 7.000 6.400 0.000 13.400 6.100 8.350 0.000 14.450 6.500 8.050 0.000 14.550 56.800
12. Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 8.500 0.000 14.500 5.300 6.950 0.000 12.250 7.100 8.200 0.000 15.300 6.800 7.850 0.000 14.650 56.700
13. Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.500 0.000 14.500 5.300 5.750 0.000 11.050 7.000 8.500 0.000 15.500 7.500 7.500 0.000 15.000 56.050
14. Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 9.200 0.000 15.200 4.200 7.150 0.000 11.350 6.600 8.300 0.000 14.900 6.500 7.750 0.000 14.250 55.700
15. Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 9.000 0.000 15.000 5.300 7.600 0.000 12.900 5.700 7.650 0.000 13.350 6.500 7.450 0.000 13.950 55.200
16. Slanařová Lucie 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 8.500 0.000 14.500 5.300 5.950 0.000 11.250 7.500 6.950 0.000 14.450 6.000 8.350 0.100 14.250 54.450
17. Stryková Justyna Anna 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 8.500 0.000 14.500 5.900 6.300 0.000 12.200 5.700 7.650 0.000 13.350 6.500 7.600 0.000 14.100 54.150
18. Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 8.550 0.000 14.550 4.800 6.750 0.000 11.550 5.300 7.550 0.000 12.850 7.300 7.400 0.000 14.700 53.650
19. Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 6.000 8.250 0.000 14.250 4.800 5.300 0.000 10.100 6.000 7.300 0.000 13.300 7.500 7.100 0.000 14.600 52.250
20. Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 8.600 0.000 14.600 5.300 6.000 0.000 11.300 4.800 6.000 0.000 10.800 6.800 8.150 0.000 14.950 51.650
21. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 6.000 8.350 0.000 14.350 5.300 5.300 0.000 10.600 5.200 7.450 0.000 12.650 6.500 7.250 0.000 13.750 51.350

zpět na detail závodu