Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev

sportovní gymnastika žen
 8.12.-9.12.2018
 pořadatel: Hala Věry Čáslavské
 adresa: Černošice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 5.12.2018
 elektronické výsledky
20181209_163722.jpg

Seznam přihlášek

II. liga (2010 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
2 GK Vítkovice Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
3 GK Vítkovice Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
4 GK Vítkovice Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
5 GK Vítkovice Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
6 GK Vítkovice Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová
7 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
8 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Musil
9 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
10 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
11 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Herinková Tereza 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru
12 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru
13 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Nováková Barbora 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru
14 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru
15 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kolektiv trenérů
16 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin , Vlková
17 Klub sportovní gymnastiky Rosice Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Lužová, Kostrbík
18 Klub sportovní gymnastiky Rosice Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Lužová, Kostrbík
19 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Procházková
20 KSG Znojmo Černá Marie 2000 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Lužová, Kostrbík
21 KSG Znojmo Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
22 KSG Znojmo Molíková Simona 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
23 KSG Znojmo Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
24 KSG Znojmo Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
25 KSG Znojmo Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
26 Merkur České Budějovice Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
27 Merkur České Budějovice Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
28 Merkur České Budějovice Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
29 Merkur České Budějovice Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
30 Merkur České Budějovice Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
31 Merkur České Budějovice Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
32 SG Liberec Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká
33 SG Liberec Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká
34 SG Liberec Bartuňková Nela 2009 SG Liberec Vrchovecká
35 SG Liberec Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká
36 SG Liberec Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká
37 T.J. Sokol Brno I Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
38 T.J. Sokol Brno I Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
39 T.J. Sokol Brno I Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
40 T.J. Sokol Brno I Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
41 T.J. Sokol Brno I B Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
42 T.J. Sokol Brno I B Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
43 T.J. Sokol Brno I B Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
44 T.J. Sokol Brno I B Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
45 T.J. Sokol Brno I B Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
46 T.J. Sokol Domažlice Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
47 T.J. Sokol Domažlice Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
48 T.J. Sokol Domažlice Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
49 T.J. Sokol Domažlice Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
50 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
51 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
52 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
53 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
54 T.J. Sokol Příbram Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
55 T.J. Sokol Příbram Hošková Barbora 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
56 T.J. Sokol Příbram Klasnová Tereza 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
57 T.J. Sokol Příbram Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
58 T.J. Sokol Příbram Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
59 TJ Jičín Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová
60 TJ Jičín Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
61 TJ Jičín Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Kodešová
62 TJ Jičín Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Dlouhá,Koldovská
63 TJ Loko Pardubice z.s. Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P.
64 TJ Loko Pardubice z.s. Horáková Monika 2005 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P.
65 TJ Loko Pardubice z.s. Sirůčková Anna 2006 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P.
66 TJ Loko Pardubice z.s. Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P.
67 TJ Loko Pardubice z.s. Sochová Monika 2002 TJ Sokol Pardubice I Avramová
68 TJ Prostějov Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
69 TJ Prostějov Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
70 TJ Prostějov Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová
71 TJ Prostějov Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová
72 TJ Slovan Praha Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
73 TJ Slovan Praha Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
74 TJ Slovan Praha Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
75 TJ Slovan Praha Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
76 TJ Sokol Chrudim Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková
77 TJ Sokol Chrudim Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková
78 TJ Sokol Chrudim Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková
79 TJ Sokol Chrudim Řezníčková Lucie 1998 TJ Sokol Chrudim Linková
80 TJ Sokol Chrudim Šmídová Ema 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
81 TJ Sokol Kampa Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
82 TJ Sokol Kampa Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková
83 TJ Sokol Kampa Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
84 TJ Sokol Kampa Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
85 TJ Sokol Kampa Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
86 TJ Sokol Kolín Bauerfeindová Nela 2001 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
87 TJ Sokol Kolín Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
88 TJ Sokol Kolín Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
89 TJ Sokol Kolín Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
90 TJ Sokol Kolín Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
91 TJ Sokol Zlín Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
92 TJ Sokol Zlín Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
93 TJ Sokol Zlín Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
94 TJ Sokol Zlín Slezáková Zuzana 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk

I. liga (2010 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
2 GK Vítkovice Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
3 GK Vítkovice Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Grmelová
4 GK Vítkovice Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
5 GK Vítkovice Riantová Natálie 2003 SK Hradčany Opočenská, Zifčák
6 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru
7 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru
8 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru
9 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hofmanová Markéta 2006 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká
10 T.J. Sokol Brno I Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
11 T.J. Sokol Brno I Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
12 T.J. Sokol Brno I Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
13 T.J. Sokol Brno I Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
14 T.J. Sokol Brno I Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
15 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
16 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
17 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Masopustová Kateřina 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
18 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Orságová Kateřina 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
19 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
20 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pumanová Klára 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
21 TJ Bohemians Praha A Artamonova Sofya 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
22 TJ Bohemians Praha A Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
23 TJ Bohemians Praha A Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
24 TJ Bohemians Praha A Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
25 TJ Bohemians Praha A Pekarčiková Anna 2000 TJ Bohemians Praha Rejchrtová M.
26 TJ Bohemians Praha A Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
27 TJ Bohemians Praha B Boháčová Markéta 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
28 TJ Bohemians Praha B Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
29 TJ Bohemians Praha B Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
30 TJ Bohemians Praha B Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
31 TJ Sokol Kampa A Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
32 TJ Sokol Kampa A Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Slezáček
33 TJ Sokol Kampa A Plevová Valerie 2007 TJ Sokol Kampa Libichová
34 TJ Sokol Kampa A Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská
35 TJ Sokol Kampa B Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
36 TJ Sokol Kampa B Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Slezáček
37 TJ Sokol Kampa B Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Slezáček
38 TJ Sokol Kampa B Riško Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
39 TJ Sokol Kampa B Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková

Extraliga (2006 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Brno I Jiříková Lucie 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
2 T.J. Sokol Brno I Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
3 T.J. Sokol Brno I Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 T.J. Sokol Brno I B Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
5 T.J. Sokol Brno I B Jelínková Kateřina 2001 T.J. Sokol Brno I Janečková
6 T.J. Sokol Brno I B Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Janečková
7 T.J. Sokol Brno I B Weisserová Jana 1998 T.J. Sokol Brno I Janečková
8 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Cenková Veronika 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
9 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
10 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
11 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Ochynská Tereza 1997 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
12 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
13 TJ Bohemians Praha Brabcová Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
14 TJ Bohemians Praha Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
15 TJ Bohemians Praha Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
16 TJ Bohemians Praha Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
17 TJ Prostějov Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
18 TJ Prostějov Holcová Magdaléna 2001 TJ Prostějov Lukášová
19 TJ Prostějov Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
20 TJ Prostějov Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová
21 TJ Prostějov Škubalová Aneta 2005 TJ Prostějov Musil
22 TJ Sokol Kampa Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková
23 TJ Sokol Kampa Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
24 TJ Sokol Kampa Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná, Miškovic

II. liga - jednotlivkyně (2010 a starší)

I. liga - jednotlivkyně (2010 a starší)

extraliga - jednotlivkyně (2008 a starší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři