Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

SGM Mistrovství ČR MT

sportovní gymnastika mužů
 2.6.-3.6.2018
 pořadatel: Černošice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 27.5.2018
 elektronické výsledky
Formulář na ubytování a stravování pro závodníky a trenéry bude dodán v týdnu od 7.5.2018

Seznam přihlášek

Kadeti (2003 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Belousov Gregor Bazil 2004 SK Hradčany Otava + Hasa
2 Bohuněk David 2004 SK Hradčany Novák Petr
3 Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
4 Tomášek Jiří 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
5 Durák Miroslav 2004 T.J. Sokol Brno I Sedlák, Kříž
6 Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
7 Neshyba Milan 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
8 Marghold František 2004 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
9 Vachutka Jan 2005 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
10 Daněk Jonáš 2006 TJ Sokol Zlín Bezručko
11 Kopecký Michal 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko
12 Maršálek Matěj 2003 TJ Sokol Zlín Bezručko
13 Pluhař Ondřej 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko

Junioři (2000 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fiala Martin 2000 SK Hradčany Labonek, Hedvábný
2 Hynek Michal 2001 SK Hradčany Otava + Petrov
3 Kalný Ondřej 2001 SK Hradčany Labonek
4 Běhal Jonáš 2002 T.J. Sokol Brno I Bezručko, Hedbávný
5 Marek Pavel 2001 T.J. Sokol Brno I Caska
6 Němeček David 2000 T.J. Sokol Brno I Caska
7 Šácha Vojtěch 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
8 Šmíd Richard 2000 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
9 Žitný David 2001 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
10 Petrásek Filip 2002 TJ Prostějov Petrásek
11 Ponížil Daniel 2000 TJ Prostějov Musil
12 Šafran Jindřich 2000 TJ Prostějov Hemerka
13 Bega David 2000 TJ Sokol Kolín Taftl
14 Hejný Jakub 2001 TJ Sokol Kolín Taftl M.
15 Neumann Antonín 2002 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
16 Smetana Sebastián 2001 TJ Sokol Kolín Taftl M.
17 Szabó Daniel 2001 TJ Sokol Kolín Taftl M.
18 Vogl Štěpán 2002 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
19 Mareš Tomáš 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
20 Šteffl Boreš 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
21 Zítko Jakub 2002 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
22 Bajer Lukáš 2000 TJ Sokol Zlín Bezručko
23 Hambálek Jan 2001 TJ Sokol Zlín Bezručko

Muži (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ďásek Martin 1998 SK Hradčany Labonek
2 Palek Otakar 1999 SK Hradčany Otava + Hasa
3 Solovjev Svjatoslav 1996 SK Hradčany Otava + Hasa
4 Cígl Matěj 1999 T.J. Sokol Brno I Caska
5 Černý František 1998 T.J. Sokol Brno I Vlk
6 Káčer Jan 1995 T.J. Sokol Brno I Caska
7 Klement Petr 1997 TJ Sokol Kolín Taftl
8 Kratochvíl David 1991 TJ Sokol Kolín Taftl
9 Mašín Ondřej 1997 TJ Sokol Kolín Taftl
10 Radovesnický Daniel 1994 TJ Sokol Kolín Taftl
11 Smékal Radek 1994 TJ Sokol Kolín Taftl
12 Šmejkal Michal 1995 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
13 Hampel Jiří 1997 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
14 Švehlík Jakub 1999 TJ Sokol Praha Vršovice
15 Šamša Jakub 1995 TJ Sokol Zlín Bezručko
16 Sliž Radomír 1999 TJ TŽ Třinec Schlauer, Sliž

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři