Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

sportovní gymnastika žen
 11.1.-13.1.2019
 pořadatel: Praha
 přihlášky prostřednictvím GISu do 7.1.2019

Seznam přihlášek

Rozhodčí (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Doležalová Pavilková Lenka 1967 Gym Dobřichovice, z.s.
2 Filková Lucie 1974 Gym Dobřichovice, z.s.
3 Klabíková Blanka 1954 Gym Dobřichovice, z.s.
4 Dvořáková Monika 1972 Gym Dobřichovice, z.s.
5 Poláková Jana 1976 Gym Dobřichovice, z.s.
6 Bezoušková Dagmar 1984 Gymnastika Říčany, z.s.
7 Vašutová Markéta 1974 Gymnastika Říčany, z.s.
8 Slobodová Markéta 1982 Gymnastika Říčany, z.s.
9 Morysková Aneta 1992 GYMPRA
10 Morysková Barbora 1997 GYMPRA
11 Hadrbolcová Klára 1992 GYMPRA
12 Záklasníková Markéta 1980 SG Liberec
13 Berková Renata 1981 SG Liberec
14 Žídková Lucie 1980 SG Liberec
15 Šišuláková Helena 1992 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.
16 Rosecká Pavlína 1980 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.
17 Masopustová Zuzana 1991 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
18 Šmídová Ilona 1978 T.J. Sokol Žižkov II.
19 Ševčíková Eva 1977 T.J. Sokol Žižkov II.
20 Nováková Gabriela 1971 T.J. Sokol Žižkov II.
21 Brožová Ilona 1965 T.J. Sokol Žižkov II.
22 Buben Anastasia 1995 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
23 Dykastová Tereza Anna 2003 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
24 Hoffmanová Jana 1997 TJ Slovan Praha
25 Mlinariková Anna 1980 TJ Sokol Kampa
26 Lisá Dominika 1996 TJ Sokol Kladno
27 Kozlová Lucie 1994 TJ Sokol Kladno
28 Kučerová Tereza 1990 TJ Sokol Kolín
29 Malá Dagmar 1994 TJ Sokol Kolín
30 Pacáková Simona 1993 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
31 Štěrbová Lenka 1957 TJ Sokol Kolín
32 Sochová Monika 2002 TJ Sokol Pardubice I Avramová
33 Vydrová Janka 1982 TJ Sokol Zlín
34 Stavělová Hana 1977 TJ Sokol Zlín
35 Vonešová Pavla 1980 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
36 Blafková Kristýna 1996 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
37 Voborská Kristýna 1990 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
38 Gacho Adriana 1999 TJ Šumperk 3.třída
39 Gacho Dalibor 1999 TJ Šumperk 3.třída

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři