Česká gymnastická federace

Akce

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

27.9.2019 - 29.9.2019 TG

TG Coaches course TU/TR Level 3

28.9.2019 TR

TRA 4. Pohárový závod

28.9.2019 - 29.9.2019 SGZ

Výcvikový tábor žákyň

4.10.2019 - 13.10.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

4.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod

4.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

5.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Závod Světového poháru ESP

5.10.2019 TR

TRA Podzvičínský skokánek

5.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.1

5.10.2019 - 6.10.2019 SGZ

Testování výběru žákyň ČR

6.10.2019 TG

TG Memoriál H. Myšákové

11.10.2019 - 12.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

11.10.2019 - 13.10.2019 AG

Gutenberg Cup

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

Školení trenérů SG II. a III. třídy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

12.10.2019 SGM, SGZ

SG Závod přípravek

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

13.10.2019 SGZ

SGŽ Závod gymnastických nadějí

13.10.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

19.10.2019 SGM

SGM Memoriál V. Somolíka

19.10.2019 SGZ

SGZ Vítkovice Cup 2019

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 OS

ŠPL Písecký Šplhavec

19.10.2019 TG

TG Pohár města Příbrami

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

Reklama

VG Gymnastický kemp - žákyně

všeobecná gymnastika
 11.1.-13.1.2019
 pořadatel: Dobřichovice
 adresa: 5. května 1064, 252 29 Dobřichovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 20.12.2018

Seznam přihlášek

žákyně (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Chlubná Hana 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Majerová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Gavlasova Kristina 2010 TJ Pedagog Modřany
6 Duskova Darina 2010 TJ Pedagog Modřany
7 Kaderabkova Magdalena 2010 TJ Pedagog Modřany
8 Kratka Dominika 2010 TJ Pedagog Modřany
9 Auersvaldová Agáta 2011 TJ Spartak Vrchlabí
10 Demlová Justýna 2010 TJ Spartak Vrchlabí
11 Grimová Klára 2011 TJ Spartak Vrchlabí
12 Pikorová Denisa 2009 TJ Spartak Vrchlabí

trenér

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bedřichová Romana 1981 Klub sportovní gymnastiky Znojmo
2 Pavelkova Simona 1979 TJ Pedagog Modřany
3 Brožíková Martina 1983 TJ Spartak Vrchlabí

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři