Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

1. Kvalifikační závod MČR

sportovní gymnastika žen
 8.5.2015
 pořadatel: Jihomoravský kraj
 adresa: Kounicova 20/22, Brno
 přihlášky prostřednictvím GISu do 28.4.2015
 elektronické výsledky
kvalifikační závod na MČR + nominační závod

Seznam přihlášek

starší žákyně (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana
2 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková, Prutkayová
3 Chylová Petra 2006 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
4 Moocová Sára 2007 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
5 Poledníková Julie 2007 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
6 Semaniv Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová
7 Skleničková Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová
8 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková, Prutkayová
9 Tihelková Kristýna 2005 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
10 Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová
11 Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková, Konečný
12 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková, Konečný
13 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková, Konečný
14 Hajdinová Karolína 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková Lenka
15 Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková Lenka
16 Křibíková Lucie 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová M.
17 Vrecionová Alžběta 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
18 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
19 Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
20 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
21 Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
22 Šimková Veronika 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
23 Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
24 Boušková Eva 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
25 Aubrechtová Kateřina 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
26 Chvátalová Tereza 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
27 Pučejdlová Zuzana 2005 TJ Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
28 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Rosendorfová
29 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
30 Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
31 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
32 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
33 Nekvasilová Kateřina 2005 TJ Sokol Kampa Libichová
34 Čermáková Veronika 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
35 Dlouhá Aneta 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
36 Košťálová Gabriela 2005 TJ Sokol Kladno Podpěra
37 Machová Tereza 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
38 Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
39 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová
40 Králová Anna 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová
41 Lokvencová Tereza 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová
42 Flašková Sofie 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
43 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

kadetky (2005 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Farana, Grmelová, Mayerhoferová
2 Jadrníčková Sarah 2003 GK Vítkovice Prutkayová
3 Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Tcholakova,
4 Husáková Barbora 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
5 Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
6 Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
7 Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
8 Ryšavá Barbora 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
9 Sedláková Eliška 2003 TJ Sokol Kampa Libichová
10 Šritterová Adéla 2003 TJ Sokol Kampa Libichová
11 Kubínová Lucie 2001 TJ Sokol Kladno Kacálková

žákyně A (2006 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marusynets Alina 2004 AC Sparta Praha Dvořáková Hana
2 Štroblíková Renáta 2004 GK Vítkovice Prutkayová
3 Tihelková Karolína 2003 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
4 Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
5 Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
6 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
7 Vážanová Emma 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
8 Vojtová Adéla 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
9 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
10 Derková Sabina 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
11 Doležalová Evelína 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
12 Pokorná Andrea 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
13 Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková
14 Dvořáková Kristýna 2003 TJ Sokol Kladno Kacálková
15 Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková
16 Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková
17 Podlahová Karolína 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

kvalifikace na EYOF (2001 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ringerová Viktorie 2000 GK Vítkovice Farana, Grmelová, Mayerhoferová
2 Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Farana, Grmelová, Mayerhoferová
3 Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
4 Kühnová Marie 2000 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
5 Měrková Adéla 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
6 Měrková Vendula 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
7 Fišerová Barbora 2000 TJ Sokol Kampa Dvořáková

rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vychodilová Dagmar 1946 AC Sparta Praha
2 Nováková Hana 1952 GK Vítkovice
3 Hořká Zuzana 1967 TJ Bohemians Praha
4 Hořká Alena 1963 TJ Bohemians Praha
5 Kopecká Zdenka 1966 TJ Sokol Horní Počernice
6 Novotná Jana 1975 TJ Sokol Kampa
7 Panošová Vendula 1982 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři