Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C

 26.10.-27.10.2018
 pořadatel: Jindřichův Hradec
Stáhnout výsledky

žákyně C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová,Vybíralovi 2.000 9.400 0.000 11.400 2.500 8.300 0.000 10.800 3.300 8.400 0.000 11.700 3.100 8.150 0.000 11.250 45.150
2. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek 2.800 9.050 0.000 11.850 2.500 8.450 0.000 10.950 3.000 7.500 0.000 10.500 3.200 8.500 0.000 11.700 45.000
3. Němečková Klára 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá 2.000 9.000 0.000 11.000 2.500 8.250 0.000 10.750 3.000 8.200 0.000 11.200 2.900 8.500 0.000 11.400 44.350
4. Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 9.050 0.000 11.050 2.600 8.650 0.000 11.250 3.000 7.950 0.000 10.950 3.100 7.750 0.000 10.850 44.100
5. Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta 2.000 9.250 0.000 11.250 2.500 7.900 0.000 10.400 3.300 7.100 0.000 10.400 3.200 8.500 0.000 11.700 43.750
6. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi 2.000 9.350 0.000 11.350 2.500 8.500 0.000 11.000 3.200 6.900 0.000 10.100 3.200 7.700 0.000 10.900 43.350
7. Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.800 8.500 0.000 11.300 2.500 7.950 0.000 10.450 2.900 7.950 0.000 10.850 3.100 7.550 0.000 10.650 43.250
8. Kopáčková Anežka 2009 SG TJ Jičín Benešová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 8.250 0.000 10.750 3.000 7.700 0.000 10.700 2.900 8.100 0.000 11.000 43.000
9. Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek 2.000 9.000 0.000 11.000 2.500 8.050 0.000 10.550 2.900 7.350 0.000 10.250 3.100 7.950 0.000 11.050 42.850
10. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralovi 2.000 9.050 0.000 11.050 2.500 8.500 0.000 11.000 3.100 7.150 0.000 10.250 3.100 7.200 0.000 10.300 42.600
11. Vlková Anna 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.750 0.000 10.750 2.700 6.950 0.000 9.650 3.100 6.900 0.000 10.000 3.100 8.550 0.000 11.650 42.050
11. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.000 9.050 0.000 11.050 2.500 7.400 0.000 9.900 2.800 7.450 0.000 10.250 2.800 8.050 0.000 10.850 42.050
13. Paulíčková Adéla 2009 Gymnastický klub mládeže Olomouc Vyvlečková 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 7.850 0.000 10.350 3.100 6.950 0.000 10.050 3.200 7.650 0.000 10.850 41.950
14. Špidlenová Lucie 2008 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 9.250 0.000 11.250 2.500 7.150 0.000 9.650 2.900 7.350 0.000 10.250 2.900 7.850 0.000 10.750 41.900
15. Karbanová Natálie 2007 SG TJ Jičín Kodešová 2.000 9.150 0.000 11.150 2.500 8.150 0.000 10.650 2.800 6.700 0.000 9.500 2.800 7.750 0.000 10.550 41.850
16. Matušková Marjana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 7.300 0.000 9.800 2.900 8.600 0.000 11.500 2.900 7.300 0.000 10.200 41.750
17. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 7.650 0.000 10.150 2.900 7.500 0.000 10.400 2.700 8.050 0.000 10.750 41.700
18. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 9.050 0.000 11.050 2.500 8.050 0.000 10.550 3.000 6.500 0.000 9.500 3.200 7.300 0.000 10.500 41.600
19. Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.000 8.850 0.000 10.850 2.500 7.200 0.000 9.700 3.000 7.100 0.000 10.100 3.100 7.750 0.000 10.850 41.500
20. Nyklová Klára 2009 Gymnastický klub mládeže Olomouc Vyvlečková 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 8.000 0.000 10.500 2.500 7.100 0.000 9.600 3.200 7.700 0.000 10.900 41.450
21. Pavlicová Štěpánka 2008 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 6.900 0.000 9.400 3.100 7.350 0.000 10.450 2.900 8.100 0.000 11.000 41.300
22. Burešová Jana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.000 7.800 0.000 9.800 2.500 7.950 0.000 10.450 3.000 7.050 0.000 10.050 2.900 7.700 0.000 10.600 40.900
23. Ivaničová Karolina 2008 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.900 0.000 10.900 2.500 7.050 0.000 9.550 3.000 7.000 0.000 10.000 2.900 7.500 0.000 10.400 40.850
24. Cermanová Anna 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá 2.000 7.350 0.000 9.350 2.500 7.600 0.000 10.100 2.900 7.900 0.000 10.800 2.700 7.750 0.000 10.450 40.700
25. Vojáčková Lucie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.000 8.250 0.000 10.250 2.600 8.000 0.000 10.600 3.000 7.250 0.000 10.250 3.000 6.550 0.000 9.550 40.650
25. Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek 2.000 8.050 0.000 10.050 2.500 8.200 0.000 10.700 3.000 7.550 0.000 10.550 3.100 6.250 0.000 9.350 40.650
27. Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová 2.000 9.350 0.000 11.350 2.500 8.050 0.000 10.550 3.200 4.850 0.000 8.050 3.200 7.400 0.000 10.600 40.550
28. Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb Jana Ferlingová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.500 7.200 0.000 9.700 3.100 6.900 0.000 10.000 2.800 7.500 0.000 10.300 40.500
29. Kyselová Kateřina 2008 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.600 7.750 0.000 10.350 2.900 6.200 0.000 9.100 3.000 7.800 0.000 10.800 40.400
30. Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda 1.000 7.300 0.000 8.300 2.500 8.250 0.000 10.750 2.800 8.500 0.000 11.300 2.700 7.150 0.000 9.850 40.200
30. Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová 2.000 7.350 0.000 9.350 2.000 7.050 0.000 9.050 2.900 7.850 0.000 10.750 3.000 8.050 0.000 11.050 40.200
30. Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 8.000 0.000 10.000 1.500 7.250 0.000 8.750 2.900 8.000 0.000 10.900 2.800 7.750 0.000 10.550 40.200
33. Fabiánová Marie 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 7.900 0.000 10.400 2.900 6.350 0.000 9.250 3.100 7.100 0.000 10.200 40.150
34. Csernyanszká Veronika 2008 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.450 0.000 10.450 1.500 7.200 0.000 8.700 3.100 7.000 0.000 10.100 2.800 8.000 0.000 10.800 40.050
35. Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová 2.000 8.050 0.000 10.050 1.400 7.950 0.000 9.350 2.600 7.300 0.000 9.900 2.800 7.900 0.000 10.700 40.000
36. Stávková Adéla 2008 TJ Sokol Hodonín 2.000 8.400 0.000 10.400 2.000 6.600 0.000 8.600 2.900 7.150 0.000 10.050 2.900 7.650 0.000 10.550 39.600
36. Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.950 0.000 10.950 1.500 7.350 0.000 8.850 2.900 6.900 0.000 9.800 2.900 7.100 0.000 10.000 39.600
38. Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 7.700 0.000 10.200 3.000 7.450 0.000 10.450 2.800 5.950 0.000 8.750 39.400
39. Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 7.150 0.000 9.150 2.900 6.000 0.000 8.900 2.900 7.850 0.000 10.750 39.350
40. Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová 2.000 7.450 0.000 9.450 2.500 6.400 0.000 8.900 2.900 7.500 0.000 10.400 2.900 7.600 0.000 10.500 39.250
41. Tatoušková Anna 2008 TJ Šumperk Pražáková Jana 2.000 7.600 0.000 9.600 2.500 6.450 0.000 8.950 3.100 7.250 0.000 10.350 3.000 7.300 0.000 10.300 39.200
41. Chmelíčková Jolana 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.000 7.800 0.000 9.800 2.500 7.500 0.000 10.000 3.000 6.600 0.000 9.600 2.900 6.900 0.000 9.800 39.200
43. Prášková Elizabeth 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá 2.000 8.200 0.000 10.200 2.600 6.700 0.000 9.300 3.000 6.200 0.000 9.200 2.900 7.550 0.000 10.450 39.150
44. Brožíková Barbora 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá 2.000 7.950 0.000 9.950 2.500 6.650 0.000 9.150 3.000 6.350 0.000 9.350 2.800 7.850 0.000 10.650 39.100
44. Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 6.500 0.000 8.500 2.800 6.750 0.000 9.550 2.900 7.350 0.000 10.250 39.100
46. Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 7.150 0.000 9.650 3.200 6.400 0.000 9.600 2.700 6.600 0.000 9.300 39.000
47. Baldock Ella 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.000 8.050 0.000 10.050 1.500 6.850 0.000 8.350 3.000 7.150 0.000 10.150 2.900 7.500 0.000 10.400 38.950
48. Duhajová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová 2.000 8.800 0.000 10.800 2.500 6.400 0.000 8.900 3.000 6.150 0.000 9.150 2.700 7.350 0.000 10.050 38.900
49. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi 2.000 7.950 0.000 9.950 2.500 7.900 0.000 10.400 2.700 6.550 0.000 9.250 2.800 6.100 0.000 8.900 38.500
50. Hartigová Anna Marie 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá 2.000 7.650 0.000 9.650 2.500 6.600 0.000 9.100 2.500 6.150 0.000 8.650 2.900 8.150 0.000 11.050 38.450
51. Blažková Kateřina 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 6.600 0.000 8.600 2.600 6.300 0.000 8.900 2.900 7.500 0.000 10.400 38.400
52. Klodnerová Karolína 2007 TJ Sokol Chrudim Linková 2.000 8.000 0.000 10.000 2.100 6.300 0.000 8.400 2.900 7.100 0.000 10.000 2.900 7.050 0.000 9.950 38.350
53. Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková 2.000 7.500 0.000 9.500 1.500 6.900 0.000 8.400 2.500 7.200 0.000 9.700 2.800 7.850 0.000 10.650 38.250
54. Vycpálková Dorotka 2007 TJ Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 7.100 0.000 9.600 3.100 5.150 0.000 8.250 3.000 6.800 0.000 9.800 38.200
55. Sikorová Sabina 2007 Gymnastický klub mládeže Olomouc Vyvlečková 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 6.250 0.000 8.750 3.100 6.800 0.000 9.900 3.100 6.050 0.000 9.150 38.050
56. Perutková Daniela 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 7.300 0.000 9.300 0.800 8.000 1.000 7.800 2.900 8.050 0.000 10.950 2.800 7.150 0.000 9.950 38.000
57. Málková Ema 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.000 8.100 0.000 10.100 2.500 6.650 0.000 9.150 3.000 5.700 0.000 8.700 3.000 7.000 0.000 10.000 37.950
58. Drusanová Valerie 2008 SG TJ Jičín Karbanová, Benešová 2.000 7.550 0.000 9.550 2.500 7.350 0.000 9.850 3.000 5.800 0.000 8.800 2.900 6.700 0.000 9.600 37.800
59. Lepltová Šárka 2008 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová, kol.trenérů 2.000 8.100 0.000 10.100 2.600 6.250 0.000 8.850 3.100 5.100 0.000 8.200 3.000 7.450 0.000 10.450 37.600
60. Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 7.950 0.000 9.950 1.500 6.850 0.000 8.350 2.800 6.750 0.000 9.550 2.800 6.900 0.000 9.700 37.550
61. Zátopková Ester 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová 2.000 6.650 0.000 8.650 0.800 8.050 1.000 7.850 2.900 7.350 0.000 10.250 3.000 7.500 0.000 10.500 37.250
62. Chmelíčková Nela 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.000 7.400 0.000 9.400 2.000 7.300 0.000 9.300 2.800 5.600 0.000 8.400 2.900 7.200 0.000 10.100 37.200
62. Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb Ferlingová 2.000 6.950 0.000 8.950 1.500 6.950 0.000 8.450 2.300 7.200 0.000 9.500 2.800 7.500 0.000 10.300 37.200
64. Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.000 8.300 0.000 10.300 1.500 6.000 0.000 7.500 2.800 6.650 0.000 9.450 2.900 6.850 0.000 9.750 37.000
64. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková Kešnarov 2.000 7.100 0.000 9.100 1.500 6.850 0.000 8.350 3.000 7.450 0.000 10.450 2.800 6.300 0.000 9.100 37.000
66. Jarolímková Sára 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 6.400 0.000 8.900 3.000 5.250 0.000 8.250 2.700 6.650 0.000 9.350 36.650
67. Ba Marietta 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.000 7.600 0.000 9.600 1.500 6.200 0.000 7.700 2.700 6.150 0.000 8.850 2.900 7.500 0.100 10.300 36.450
67. Šimůnková Klára 2008 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová 2.000 7.600 0.000 9.600 2.500 6.200 0.000 8.700 2.600 5.500 0.000 8.100 2.700 7.350 0.000 10.050 36.450
69. Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná,Urbanová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.000 6.950 0.000 8.950 3.200 6.050 0.000 9.250 3.000 5.350 0.000 8.350 36.400
70. Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná,Urbanová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.100 6.050 0.000 8.150 3.100 5.300 0.000 8.400 2.900 6.600 0.000 9.500 36.350
71. Horáčková Tereza 2009 TJ Sokol Pardubice I Avramová 2.000 6.500 0.000 8.500 2.100 6.450 0.000 8.550 3.000 7.150 0.000 10.150 2.400 6.800 0.100 9.100 36.300
72. Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.000 5.800 0.000 7.800 2.500 7.200 0.000 9.700 3.100 5.750 0.000 8.850 3.100 6.650 0.000 9.750 36.100
72. Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 8.400 0.000 10.400 1.400 6.600 0.000 8.000 2.000 5.800 0.000 7.800 2.900 7.000 0.000 9.900 36.100
74. Štolfová Isabela 2008 TJ Slovan Karlovy Vary 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 5.400 0.000 7.400 2.400 6.100 0.000 8.500 2.900 6.200 0.000 9.100 36.000
75. Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 2.000 8.150 0.000 10.150 1.500 6.400 0.000 7.900 2.500 5.850 0.000 8.350 2.900 6.650 0.000 9.550 35.950
76. Holubcová Adéla 2007 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová 2.000 6.250 0.100 8.150 2.600 6.450 0.000 9.050 3.000 5.550 0.000 8.550 3.000 7.150 0.000 10.150 35.900
76. Šérová Jana 2008 TJ Šumperk Pražáková Jana 2.000 7.650 0.000 9.650 2.100 6.450 0.000 8.550 3.000 6.600 0.000 9.600 3.000 5.100 0.000 8.100 35.900
78. Štrosová Kateřina 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov 2.000 6.650 0.000 8.650 2.500 5.650 0.000 8.150 3.000 6.150 0.000 9.150 2.500 7.400 0.000 9.900 35.850
79. Mlčochová Gabriela 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.000 7.650 0.000 9.650 2.500 6.550 0.000 9.050 3.000 4.300 0.000 7.300 2.900 6.850 0.000 9.750 35.750
80. Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. 2.000 8.450 0.000 10.450 1.500 6.550 0.000 8.050 1.700 6.100 0.000 7.800 2.700 6.650 0.000 9.350 35.650
81. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 2.000 7.100 0.000 9.100 1.400 6.700 0.000 8.100 2.800 6.200 0.000 9.000 2.800 6.600 0.000 9.400 35.600
82. Šimková Kristýna 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho 2.000 7.000 0.000 9.000 2.500 6.550 0.000 9.050 3.100 4.500 0.000 7.600 3.000 6.900 0.000 9.900 35.550
83. Kohlíčková Eliška 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolekiv 2.000 8.400 0.000 10.400 1.500 6.700 0.000 8.200 1.900 4.950 0.000 6.850 2.900 7.150 0.000 10.050 35.500
84. Čejková Sára 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.000 6.700 0.000 8.700 2.000 6.200 0.000 8.200 2.900 6.100 0.000 9.000 2.400 7.150 0.000 9.550 35.450
85. Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 2.000 7.950 0.000 9.950 1.400 5.050 1.000 5.450 2.600 6.800 0.000 9.400 2.900 7.500 0.000 10.400 35.200
86. Feřsteková Eliška 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 2.000 7.100 0.000 9.100 2.500 6.100 0.000 8.600 2.600 4.900 0.000 7.500 2.900 7.000 0.000 9.900 35.100
87. Kukolová Karolína 2008 TJ Sokol Hodonín 2.000 7.450 0.000 9.450 0.800 7.450 1.000 7.250 2.800 6.250 0.000 9.050 2.800 6.250 0.000 9.050 34.800
88. Kratochvílová Aneta 2007 TJ Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová 2.000 5.050 0.100 6.950 2.500 7.050 0.000 9.550 3.000 5.850 0.000 8.850 3.100 6.300 0.000 9.400 34.750
89. Mičudová Ema 2008 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Brožová 2.000 7.700 0.000 9.700 2.600 5.050 0.000 7.650 2.200 6.500 0.000 8.700 2.300 5.700 0.000 8.000 34.050
90. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 7.900 0.000 9.900 1.500 4.850 0.000 6.350 2.800 5.750 0.000 8.550 2.600 6.900 0.300 9.200 34.000
91. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.350 0.000 9.350 2.000 5.700 0.000 7.700 3.000 5.100 0.000 8.100 2.800 5.900 0.000 8.700 33.850
92. Zavoralová Klára 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 7.050 0.000 9.050 1.500 5.550 0.000 7.050 2.900 5.350 0.000 8.250 2.800 6.600 0.000 9.400 33.750
93. Markovičová Marie 2007 GYMPRA Morysková B. 2.000 7.150 0.000 9.150 1.900 5.800 1.000 6.700 2.800 5.950 0.000 8.750 3.000 6.100 0.000 9.100 33.700
95. Šolcová Anna 2007 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová 2.000 8.600 0.000 10.600 1.500 4.200 0.000 5.700 3.000 4.500 0.000 7.500 2.900 6.650 0.000 9.550 33.350
96. Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 2.000 7.200 0.000 9.200 1.400 6.750 0.000 8.150 3.100 3.600 0.000 6.700 2.800 5.300 0.000 8.100 32.150
97. Pelantová Sára 2008 TJ Šumperk Gacho 2.000 7.300 0.000 9.300 1.500 4.950 1.000 5.450 2.800 5.900 0.000 8.700 2.800 5.800 0.000 8.600 32.050
98. Raba Rozálie 2009 T.J. Sokol Žižkov II Petráková, Prát, Ševčíková 2.000 5.750 0.000 7.750 1.300 8.100 1.000 8.400 1.800 5.550 0.000 7.350 2.400 5.100 0.000 7.500 31.000
99. Urbanová Sophie 2008 GYMPRA Morysková B. 2.000 6.500 0.000 8.500 1.400 4.700 1.000 5.100 2.800 3.750 0.000 6.550 3.000 6.250 0.000 9.250 29.400
100. Nováková Alžbeta 2008 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Nováková 2.000 5.000 0.000 7.000 1.400 7.850 0.000 9.250 1.500 5.300 2.000 4.800 1.800 5.600 0.000 7.400 28.450
101. Nováková Anna 2008 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Ševčíková, Nováková 2.000 6.350 0.000 8.350 1.400 6.200 0.000 7.600 1.000 4.550 1.000 4.550 2.300 5.250 0.000 7.550 28.050

zpět na detail závodu