Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál K. Parmy

 26.5.2018
 pořadatel: TJ Slovan Jindřichův Hradec

VS0A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková 10.000 8.770 0.000 18.770 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 9.034 0.000 19.034 10.000 8.100 0.000 18.100 75.204
2. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.000 0.000 18.000 74.500
3. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 10.000 8.330 0.000 18.330 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.467 0.000 18.467 10.000 8.870 0.000 18.870 74.367
4. Sekaninová Tereza 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Látová, Havelková, Krajňáková 10.000 8.330 0.000 18.330 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.870 0.000 17.870 73.400
5. Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 10.000 8.470 0.000 18.470 10.000 8.667 0.000 18.667 10.000 7.967 0.000 17.967 10.000 7.800 0.000 17.800 72.904
6. Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 10.000 8.370 0.000 18.370 10.000 8.967 0.000 18.967 10.000 7.267 0.000 17.267 10.000 8.170 0.000 18.170 72.774
7. Nováková Veronika 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 8.170 0.000 18.170 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.567 0.000 18.567 10.000 7.800 0.000 17.800 72.637
8. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 8.270 0.000 18.270 10.000 8.167 0.000 18.167 10.000 8.167 0.000 18.167 10.000 7.770 0.000 17.770 72.374
9. Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 8.767 0.000 18.767 10.000 8.367 0.000 18.367 10.000 8.170 0.000 18.170 72.304
10. Štěpková Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 7.440 0.000 17.440 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.130 0.000 18.130 72.170
11. Černá Kateřina 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.667 0.000 18.667 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 8.130 0.000 18.130 71.797
12. Pálková Anička 2011 SK Hradčany Kolektiv trenérů 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.233 0.000 18.233 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.200 0.000 17.200 71.733
13. Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková 10.000 7.540 0.000 17.540 10.000 8.167 0.000 18.167 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.600 0.000 17.600 70.707
14. Zadražilová Ema 2011 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.533 0.000 17.533 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.530 0.000 16.530 70.563
15. Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová 10.000 8.070 0.000 18.070 10.000 7.267 0.000 17.267 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 6.930 0.000 16.930 68.867
16. Nováková Sandra 2010 SK Hradčany Kolektiv trenérů 10.000 6.740 0.000 16.740 10.000 7.733 0.000 17.733 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.330 0.000 17.330 68.803
17. Kulhanová Adéla 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 6.630 0.000 16.630 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.667 0.000 17.667 10.000 7.000 0.000 17.000 68.797
18. Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.167 0.000 18.167 10.000 5.800 0.000 15.800 10.000 6.400 0.000 16.400 68.667
19. Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.367 0.000 17.367 10.000 6.767 0.000 16.767 10.000 6.270 0.000 16.270 68.604
20. Olivová Adéla 2011 SK Hradčany Kolektiv treneru 10.000 7.070 0.000 17.070 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 6.667 0.000 16.667 10.000 6.730 0.000 16.730 68.367
21. Poustková Nela 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 6.870 0.000 16.870 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 7.467 0.000 17.467 10.000 7.400 0.000 17.400 68.337
22. Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 7.870 0.000 17.870 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.034 0.000 17.034 9.400 6.170 0.000 15.570 67.574
23. Nušlová Kamila 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková 10.000 7.670 0.000 17.670 10.000 7.433 0.000 17.433 10.000 5.567 0.000 15.567 10.000 6.130 0.000 16.130 66.800
24. Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.534 0.000 16.534 10.000 5.900 0.000 15.900 66.034
25. Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svbodová,Švecová 10.000 7.360 0.000 17.360 10.000 7.767 0.000 17.767 10.000 4.734 0.000 14.734 10.000 5.770 0.000 15.770 65.631
26. Maxiánová Rebeka SK Hradčany Kolektiv trenérů 10.000 6.040 0.000 16.040 10.000 6.733 0.000 16.733 10.000 6.467 0.000 16.467 10.000 6.130 0.000 16.130 65.370
27. Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 7.267 0.000 17.267 10.000 6.567 0.000 16.567 8.000 6.100 0.000 14.100 64.734
28. Kostková Barbora 2010 TJ Nová Včelnice Němcová,Nušlová 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.133 0.000 16.133 10.000 5.367 0.000 15.367 10.000 5.370 0.000 15.370 64.070
29. Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Němcová,Nušlová 10.000 5.840 0.000 15.840 10.000 5.933 0.000 15.933 10.000 5.734 0.000 15.734 10.000 5.370 0.000 15.370 62.877

zpět na detail závodu