Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Trhovosvinenský pohár 2018

 28.4.2018
 pořadatel: TJ Spartak Trhové Sviny

VS 0 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 9.233 0.000 19.233 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.450 0.000 18.450 74.983
2. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.350 0.000 18.350 74.550
3. Štěpková Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.333 0.000 18.333 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.350 0.000 18.350 73.483
4. Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.867 0.000 18.867 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.150 0.000 18.150 73.367
5. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.350 0.000 18.350 73.100
6. Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.150 0.000 18.150 72.900
7. Černá Kateřina 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.433 0.000 18.433 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 8.100 0.000 18.100 72.683
8. Bůžková Kristýna 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.433 0.000 18.433 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.000 0.000 18.000 72.633
9. Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.050 0.000 18.050 72.500
10. Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 8.000 0.000 18.000 72.250
11. Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.167 0.000 18.167 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 7.750 0.000 17.750 71.567
12. Nováková Veronika 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.733 0.000 17.733 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.450 0.000 17.450 70.183
13. Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 7.500 0.000 17.500 70.100
14. Kokešová Barbora 2011 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.267 0.000 17.267 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.350 0.000 17.350 69.617
15. Kulhanová Adéla 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.333 0.000 17.333 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.200 0.000 17.200 69.183
16. Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.033 0.000 17.033 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.350 0.000 16.350 68.683
17. Nušlová Kamila 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 6.867 0.000 16.867 10.000 6.400 0.000 16.400 9.600 5.500 0.000 15.100 67.017
18. Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 5.350 0.000 15.350 66.400
19. Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.800 0.000 16.800 9.600 5.950 0.000 15.550 66.350
20. Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.667 0.000 16.667 10.000 5.900 0.000 15.900 9.600 6.550 0.000 16.150 66.117
21. Zdražiová Ema 2011 SG Pelhřimov 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 6.700 0.000 16.700 9.000 6.600 0.000 15.600 9.100 6.800 0.000 15.900 65.750
22. Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Němcová,Nušlová 10.000 5.550 0.000 15.550 10.000 6.067 0.000 16.067 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 6.500 0.000 16.500 65.067
23. Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 5.833 0.000 15.833 10.000 6.250 0.000 16.250 9.600 5.250 0.000 14.850 64.033
24. Kostková Barbora 2010 TJ Nová Včelnice Němcová,Nušlová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.633 0.000 16.633 10.000 4.500 0.000 14.500 9.600 5.250 0.000 14.850 63.783
25. Sýkorová Lucie 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana 10.000 6.350 0.000 16.350 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 5.250 0.000 15.250 9.100 4.800 0.000 13.900 63.100
26. Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svbodová,Švecová 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 7.167 0.000 17.167 10.000 4.000 0.000 14.000 9.600 5.200 0.000 14.800 62.717
27. Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana 10.000 5.450 0.000 15.450 10.000 5.967 0.000 15.967 10.000 4.800 0.000 14.800 9.600 5.100 0.000 14.700 60.917
28. Sýkorová Kateřina 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana 10.000 5.350 0.000 15.350 10.000 7.267 0.000 17.267 8.000 6.100 0.000 14.100 9.600 4.400 0.000 14.000 60.717

zpět na detail závodu