Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Jana Palacha

 19.1.2019
 pořadatel: Všetaty
Stáhnout výsledky

I. kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 9.433 0.000 11.433 2.000 9.567 0.000 11.567 23.000
2. Křižoščáková Sára 2013 GK Vítkovice Rychtová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 9.300 0.000 11.300 2.000 9.300 0.000 11.300 22.600
3. Štěpánová Lucie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 8.600 0.000 10.600 21.600
4. Loudová Viktorka 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.867 0.000 10.867 2.000 8.600 0.000 10.600 21.467
5. Staševská Klaudie 2013 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.900 0.000 10.900 2.000 8.333 0.000 10.333 21.233
6. Stuchlíková Anabel 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.633 0.000 10.633 2.000 8.467 0.000 10.467 21.100
7. Peterková Marie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.400 0.000 10.400 2.000 8.567 0.000 10.567 20.967
8. Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová Tereza 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.167 0.000 10.167 2.000 8.667 0.000 10.667 20.834
9. Krejčová Nikola 2013 TJ Doksy Jakšová Kamila 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.367 0.000 10.367 2.000 8.400 0.000 10.400 20.767
10. Bénová Nela 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.667 0.000 10.667 2.000 8.067 0.000 10.067 20.734
11. Ovská Viktorie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 8.500 0.000 10.500 20.700
12. Drahovzalová Julie 2013 SG Všetaty Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.234 0.000 10.234 2.000 8.167 0.000 10.167 20.401
13. Šťastná Lucie 2013 SG Všetaty Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.800 0.000 9.800 2.000 8.167 0.000 10.167 19.967
14. Baldíková Simona 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.367 0.000 10.367 2.000 7.567 0.000 9.567 19.934
15. Janovská Josefína 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.633 0.000 9.633 2.000 7.933 0.000 9.933 19.566
16. Hrevušová Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.733 0.000 9.733 2.000 7.733 0.000 9.733 19.466
17. Honalová Viktorka 2013 SG Všetaty Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.600 0.000 9.600 2.000 7.733 0.000 9.733 19.333
18. Przyczková Gabriela 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 7.267 0.000 8.767 2.000 8.067 0.000 10.067 18.834

zpět na detail závodu