Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 18.6.-19.6.2016
 pořadatel: Třinec

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Valérie Vivien Doležalová 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 9.150 0.000 15.150 8.800 8.850 0.000 17.650 8.000 9.000 0.100 16.900 8.500 7.600 0.000 16.100 74.450
2. Mia Čadková 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák 6.000 9.150 0.000 15.150 9.100 8.350 0.000 17.450 8.000 8.850 0.100 16.750 8.000 8.300 0.000 16.300 74.100
2. Beáta Žáková 2007 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková 6.000 9.200 0.000 15.200 8.300 8.800 0.000 17.100 8.000 9.000 0.100 16.900 8.000 8.300 0.000 16.300 74.100
4. Ema Strakošová 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák 6.000 9.050 0.000 15.050 9.600 8.550 0.000 18.150 8.000 8.800 0.100 16.700 7.500 8.450 0.000 15.950 74.000
5. Kateřina Friedlová 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková 6.000 9.000 0.000 15.000 8.600 7.950 0.000 16.550 8.500 9.000 0.100 17.400 8.000 6.700 0.100 14.600 72.250
6. Zuzana Vlasáková 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 9.100 0.000 15.100 7.000 8.450 0.000 15.450 8.500 9.250 0.100 17.650 7.500 7.700 0.000 15.200 71.850
7. Monika Kršková 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 8.450 0.000 14.450 9.100 8.350 0.000 17.450 8.000 7.900 0.100 15.800 8.000 8.000 0.000 16.000 71.350
8. Claudia Prokopová 2007 AC Sparta Praha Hana Dvořáková 6.000 9.450 0.000 15.450 7.300 7.150 0.000 14.450 8.200 7.900 0.100 16.000 8.000 8.200 0.000 16.200 70.950
9. Adéla Růžičková 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 8.800 0.000 14.800 7.500 8.600 0.000 16.100 7.200 8.800 0.000 16.000 8.000 7.300 0.000 15.300 70.800
10. Viktorie Vránová 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák 6.000 9.050 0.000 15.050 9.100 7.150 0.000 16.250 8.000 8.500 0.100 16.400 7.000 7.950 0.000 14.950 70.650
11. Emily Hrabáková 2008 AC Sparta Praha Hana Dvořáková 6.000 9.400 0.000 15.400 6.400 7.800 0.000 14.200 7.400 8.700 0.100 16.000 8.000 7.250 0.000 15.250 69.500
12. Sabina Žandová 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková 6.000 8.500 0.000 14.500 7.800 7.750 0.000 15.550 8.200 8.250 0.100 16.350 8.000 7.050 0.000 15.050 69.250
13. Karolína Hepnarová 2007 TJ Prostějov Ponížilová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 7.900 0.000 13.900 8.000 9.000 0.100 16.900 7.300 7.050 0.000 14.350 69.100
14. Anna Šuplerová 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.650 0.000 14.650 7.000 7.500 0.000 14.500 7.200 8.800 0.000 16.000 7.500 7.150 0.000 14.650 68.400
15. Johana Vápenková 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská 6.000 9.500 0.000 15.500 7.300 7.550 0.000 14.850 7.300 7.900 0.100 15.100 8.000 7.300 0.000 15.300 68.250
15. Kristina Cívelová 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 6.000 8.400 0.000 14.400 7.000 8.350 0.000 15.350 7.000 8.450 0.100 15.350 7.500 7.500 0.000 15.000 68.250
17. Viktorie Březinová 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 7.500 0.000 13.500 7.000 7.350 0.000 14.350 7.500 8.550 0.100 15.950 8.500 7.400 0.000 15.900 68.000
18. Markéta Boháčová 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 8.550 0.000 14.550 6.100 7.400 0.000 13.500 7.100 8.700 0.100 15.700 8.000 7.000 0.000 15.000 67.400
19. Nela Borská 2007 TJ Prostějov Ponížilová 6.000 8.400 0.000 14.400 6.500 7.500 0.000 14.000 8.000 8.500 0.100 16.400 6.800 6.750 0.000 13.550 67.250
20. Barbora Hájková 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 6.000 8.550 0.000 14.550 6.500 7.200 0.000 13.700 6.800 8.450 0.100 15.150 7.500 7.450 0.000 14.950 66.700
21. Nikol Cibulcová 2007 TJ Prostějov Ponížilová 6.000 8.850 0.000 14.850 4.800 7.400 0.000 12.200 8.300 7.750 0.100 15.950 8.000 7.100 0.000 15.100 66.450
22. Kristýna Kozáková 2007 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 6.000 8.300 0.000 14.300 7.000 7.000 0.000 14.000 8.300 8.200 0.100 16.400 8.000 6.250 0.000 14.250 66.100
23. Sonya Artamonova 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák 6.000 8.000 0.000 14.000 6.800 7.050 0.000 13.850 7.400 7.700 0.100 15.000 7.000 7.950 0.000 14.950 66.050
24. Michaela Mikolašková 2007 KSG Litvínov Kargalcev 6.000 9.000 0.000 15.000 6.800 6.150 0.000 12.950 7.000 8.150 0.000 15.150 8.000 6.650 0.000 14.650 65.700
25. Eliška Drncová 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 7.800 0.000 13.800 6.500 6.600 0.000 13.100 7.000 8.600 0.000 15.600 7.000 7.250 0.000 14.250 64.900
26. Tereza Kočí 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 6.000 7.800 0.000 13.800 7.000 8.250 0.000 15.250 6.900 8.000 0.100 14.800 7.500 7.600 0.000 15.100 64.550
27. Justýna Krumpholzová 2006 KSG SK Přerov Cigánková 6.000 7.700 0.000 13.700 6.800 7.350 0.000 14.150 7.000 8.100 0.100 15.000 7.500 6.400 0.000 13.900 64.300
28. Julie Hvižďová 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková 6.000 7.000 0.000 13.000 5.600 7.450 0.000 13.050 7.200 7.750 0.000 14.950 7.500 7.350 0.000 14.850 63.950
29. Gabriela Eva Hejtmánková 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 6.000 7.100 0.000 13.100 7.000 7.250 0.000 14.250 7.000 7.650 0.100 14.550 7.500 6.400 0.000 13.900 63.650
29. Klaudie Kamenská 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 6.000 8.950 0.000 14.950 5.900 6.500 0.000 12.400 7.200 7.350 0.100 14.450 8.000 5.900 0.000 13.900 63.650
31. Nikol Orlová 2007 KSG Moravská Slavia Brno Václavíková Věra a kol. 6.000 9.000 0.000 15.000 7.000 7.100 0.000 14.100 7.500 7.150 0.100 14.550 7.500 7.800 0.000 15.300 63.600
32. Eliška Gryčová 2006 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková 6.000 8.450 0.000 14.450 6.500 6.950 0.000 13.450 7.400 7.450 0.100 14.750 8.000 6.800 0.000 14.800 63.350
33. Karolína Hajdinová 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 7.500 0.000 13.500 7.200 7.900 0.100 15.000 8.000 6.550 0.000 14.550 63.250
33. Emílie Zervanová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 7.700 0.000 13.700 6.500 7.550 0.000 14.050 6.900 7.300 0.100 14.100 7.500 6.400 0.000 13.900 63.250
35. Anna Tichá 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 6.000 8.600 0.000 14.600 6.500 6.650 0.000 13.150 7.000 7.150 0.100 14.050 8.000 7.100 0.000 15.100 63.200
36. Daniela Romanová 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Podpěra 6.000 8.450 0.000 14.450 7.000 6.950 0.000 13.950 7.800 7.400 0.100 15.100 7.500 6.500 0.000 14.000 63.150
36. Klaudie Krupová 2006 KSG Litvínov Kargalcev 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 5.300 0.000 11.300 7.200 7.750 0.100 14.850 7.500 7.400 0.000 14.900 63.150
36. Nella Antonella Smejkal 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová 6.000 8.600 0.000 14.600 4.200 7.750 0.000 11.950 7.200 7.150 0.000 14.350 8.000 6.300 0.000 14.300 63.150
39. Laura Katarína Vltavská 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 7.300 0.000 13.300 6.500 7.450 0.000 13.950 6.500 8.050 0.000 14.550 6.000 7.450 0.000 13.450 62.700
40. Zuzana Nekvasilová 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 8.250 0.000 14.250 5.400 7.450 0.000 12.850 6.200 7.600 0.000 13.800 6.700 6.200 0.000 12.900 62.550
41. Alice Vlková 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 8.000 0.000 14.000 6.500 7.350 0.000 13.850 6.700 7.550 0.100 14.150 6.500 6.950 0.000 13.450 62.350
41. Linda Gálová 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Blatecká, Procházková 6.000 7.800 0.000 13.800 7.000 7.700 0.000 14.700 7.000 7.950 0.100 14.850 7.300 6.550 0.000 13.850 62.350
43. Vilemína Knoblochová 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská 6.000 7.650 0.000 13.650 4.800 7.500 0.000 12.300 6.400 7.750 0.000 14.150 7.500 6.900 0.000 14.400 61.900
44. Laura Bohatová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 6.000 8.400 0.000 14.400 4.200 6.600 0.000 10.800 7.000 7.350 0.100 14.250 7.500 6.850 0.000 14.350 61.650
45. Klára Varyšová 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 6.000 7.700 0.000 13.700 7.000 6.050 0.000 13.050 6.000 7.350 0.000 13.350 6.500 7.250 0.000 13.750 61.400
46. Adéla Fukačová 2007 KSG Moravská Slavia Brno Václavíková Věra a kol. 6.000 8.950 0.000 14.950 6.500 4.750 0.000 11.250 7.400 8.050 0.100 15.350 7.500 7.950 0.000 15.450 61.050
47. Natálie Kadlečková 2006 TJ Doksy Jakšová Kamila 6.000 8.350 0.000 14.350 4.200 6.800 0.000 11.000 6.200 7.450 0.100 13.550 8.000 6.650 0.000 14.650 60.600
48. Vanesa Mašová 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 7.250 0.000 13.250 5.900 7.650 0.000 13.550 6.800 7.650 0.000 14.450 6.500 7.550 0.000 14.050 60.400
49. Lenka Dánielová 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Kalašová 6.000 7.800 0.000 13.800 4.800 7.200 0.000 12.000 6.900 7.250 0.100 14.050 7.000 5.100 0.000 12.100 60.350
50. Tereza Janoutová 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 7.250 0.000 13.250 4.200 8.050 0.000 12.250 6.900 8.150 0.100 14.950 6.800 6.750 0.000 13.550 59.450
51. Vendula Žáčková 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 6.000 8.400 0.000 14.400 4.200 6.400 0.000 10.600 6.200 7.850 0.100 13.950 7.000 5.800 0.000 12.800 59.250
52. Sára Pánková 2006 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 6.950 0.000 12.950 4.800 6.850 0.000 11.650 6.700 6.650 0.000 13.350 6.000 7.500 0.000 13.500 59.150
53. Barbora Šmídová 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 6.000 7.950 0.000 13.950 4.200 6.600 0.000 10.800 7.400 8.500 0.100 15.800 8.000 6.500 0.000 14.500 58.950
53. Adéla Kalinová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 9.000 0.000 15.000 4.200 5.150 0.000 9.350 6.400 6.750 0.100 13.050 7.500 7.150 0.000 14.650 58.950
55. Aneta Dlouhá 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Podpěra 6.000 7.800 0.000 13.800 4.200 7.150 0.000 11.350 6.900 7.450 0.100 14.250 6.800 5.450 0.000 12.250 58.300
56. Eliška Linková 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 7.950 0.000 13.950 4.800 7.050 0.000 11.850 6.200 8.250 0.100 14.350 4.800 4.950 0.000 9.750 58.050
57. Berenika Diňová 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková 6.000 8.400 0.000 14.400 4.800 6.400 0.000 11.200 6.300 6.450 0.000 12.750 7.500 5.150 0.000 12.650 57.650
58. Iveta Rejlková 2006 KSG Litvínov Kargalcev 6.000 8.450 0.000 14.450 4.200 6.800 0.000 11.000 6.700 6.800 0.000 13.500 8.000 6.900 0.000 14.900 56.900
59. Michaela Nováková 2006 SK Hradčany Opočenská, Panský 6.000 8.050 0.000 14.050 4.200 4.600 0.000 8.800 6.000 6.950 0.000 12.950 7.000 6.500 0.000 13.500 56.550
60. Viktorie Vejmolová 2007 SK Hradčany Panský, Opočenská 6.000 7.750 0.000 13.750 5.400 6.750 0.000 12.150 6.500 7.450 0.100 13.850 7.000 6.000 0.300 12.700 56.300

zpět na detail závodu