Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Extraliga, I. liga, II. liga družstev

 5.12.-6.12.2015
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

Extraliga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Boglarka Dévai 1999 HUN 5.800 9.050 0.000 14.850 4.800 7.550 0.000 12.350 4.300 7.800 0.100 12.000 5.300 7.650 0.000 12.950 52.150
2. Jasmin Mader 1992 ITV Insbruck / AUT Krejčí, Koudela 5.000 9.100 0.000 14.100 5.200 7.800 0.000 13.000 5.100 6.250 0.000 11.350 5.100 7.800 0.000 12.900 51.350
3. Veronika Cenková 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.400 9.150 0.000 13.550 4.800 5.950 0.000 10.750 5.100 8.050 0.000 13.150 5.100 8.100 0.000 13.200 50.650
4. Lucie Jiříková 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.600 9.450 0.000 14.050 4.300 7.200 0.000 11.500 4.600 7.500 0.100 12.000 4.800 7.800 0.000 12.600 50.150
5. Adéla Měrková 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko 4.200 8.650 0.100 12.750 5.200 6.800 0.000 12.000 4.700 7.300 0.000 12.000 4.600 8.200 0.000 12.800 49.550
6. Aneta Holasová 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko 5.000 9.000 0.000 14.000 4.500 5.700 0.000 10.200 5.900 7.050 0.100 12.850 5.500 6.950 0.000 12.450 49.500
7. Romana Majerechová 1999 AC Sparta Praha Dvořáková 4.400 8.900 0.000 13.300 4.500 6.900 0.000 11.400 5.000 6.700 0.100 11.600 5.300 7.750 0.000 13.050 49.350
8. Vendula Měrková 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko 4.200 9.000 0.000 13.200 4.700 6.800 0.000 11.500 4.900 7.150 0.100 11.950 4.500 8.150 0.000 12.650 49.300
9. Beatrice Stritzl 2000 AUT 4.200 8.950 0.000 13.150 3.500 7.650 0.000 11.150 4.600 5.550 0.000 10.150 4.600 7.250 0.000 11.850 46.300
10. Veronika Šebáková 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko 4.200 8.900 0.000 13.100 4.800 7.150 0.000 11.950 5.500 3.500 0.100 8.900 4.800 7.450 0.000 12.250 46.200
11. Tereza Ochynská 1997 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.400 8.750 0.000 13.150 3.200 7.750 0.000 10.950 3.500 6.350 0.000 9.850 4.300 7.350 0.000 11.650 45.600
12. Laura Smolecová 2000 GK Vítkovice kolektiv trenérů 4.200 8.750 0.000 12.950 2.700 7.450 0.000 10.150 4.500 6.650 0.100 11.050 4.400 6.850 0.000 11.250 45.400
13. Kateřina Orságová 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.200 7.550 0.000 11.750 2.100 7.350 0.000 9.450 3.700 7.000 0.000 10.700 4.300 6.550 0.000 10.850 42.750
14. Sabina Hálová 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 4.000 8.650 0.000 12.650 4.500 4.200 0.000 8.700 5.000 6.150 0.000 11.150 4.500 5.950 0.500 9.950 42.450
15. Lenka Jaskovičová 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů 4.000 8.400 0.000 12.400 1.300 7.150 0.000 8.450 3.300 6.500 0.000 9.800 3.500 7.050 0.000 10.550 41.200
16. Nela Štěpandová 2006 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková, Prutkayová 2.400 8.850 0.000 11.250 1.200 7.000 0.000 8.200 4.400 7.450 0.000 11.850 2.500 6.300 0.000 8.800 40.100
17. Jana Šikulová 1988 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.400 9.400 0.000 13.800 4.200 8.500 0.000 12.700 0.000 0.000 0.000 0.000 4.700 6.350 0.000 11.050 37.550
18. Lenka Vasilevová 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská 4.200 8.200 0.000 12.400 1.800 2.300 0.000 4.100 3.300 6.600 0.000 9.900 4.100 7.000 0.000 11.100 37.500
19. Marie Nevrklová 2000 T.J. Sokol Brno I Janečková 4.400 9.100 0.000 13.500 4.200 6.200 0.000 10.400 4.900 7.000 0.000 11.900 0.000 0.000 0.000 0.000 35.800

zpět na detail závodu