Česká gymnastická federace

Akce

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Mistrovství ČR (VS)

sportovní gymnastika žen
 17.6.-18.6.2017
 pořadatel: Ostrava
 adresa: Ruská 3077/135, Ostrava Zábřeh, 700 30
 přihlášky prostřednictvím GISu do 5.6.2017
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Starší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Grmelová
3 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
4 Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
5 Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
6 Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru
7 Tereza Hurtová 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru
8 Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
9 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
10 Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
11 Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
12 Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
13 White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
14 Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Rejnartovi, Cardová
15 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
16 Cikrlová Romana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
17 Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
18 Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
19 Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
20 Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
21 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
22 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
23 Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
24 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
25 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
26 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
27 Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
28 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
29 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
30 Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
31 Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
32 Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
33 Suchánková Petra 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
34 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
35 Cibulcová Nikol 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
36 Gřešíčková Tereza 2008 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
37 Hepnarová Karolína 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
38 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
39 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
40 Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
41 Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
42 Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
43 Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
44 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
45 Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
46 Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
47 Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
48 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
49 Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
50 Slezáková Zuzana 2007 TJ Sokol Zlín Valová Kateřina
51 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Žákyně A (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Prokop Claudia 2007 AC Sparta Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko, Žifčák
3 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová
4 Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
5 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
6 Hvižďová Julie 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
7 Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
8 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
9 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
10 Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru
11 Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru
12 Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru
13 Nováková Barbora 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru
14 Rejlková Iveta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru
15 Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru
16 Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
17 Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
18 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
19 Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská
20 Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská
21 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
22 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
23 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
24 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
25 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
26 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
27 Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
28 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
29 Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
30 Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
31 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
32 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
33 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
34 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
35 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
36 Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko
37 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko
38 Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko
39 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko
40 Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko
41 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko
42 Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko
43 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
44 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
45 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
46 Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
47 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
48 Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
49 Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pavlicová
50 Brabcová Veronika 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Šturmová
51 Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Žákyně B (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek
2 Kopecká Caitlin 2005 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
3 Prokešová Věra 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
4 Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
5 Gadasová Monika 2006 KSG SK Přerov Marčáková
6 Krumpholzová Justýna 2006 KSG SK Přerov Cigánková
7 Chvátalová Tereza 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
8 Janáková Dominika 2006 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
9 Holá Kristýna 2007 SG TJ Jičín Petra Kodešová
10 Mašátová Anna 2008 SG TJ Jičín Petra Kodešová
11 Silberová Vendula 2005 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova
12 Mazurková Eliška 2006 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
13 Riedlová Eliška 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
14 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
15 Pánková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vlková
16 Šiková Barbora 2006 T.J. Sokol Domažlice Šik
17 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
18 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
19 Zvěřinová Emma 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Zvěřinová
20 Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
21 Kadlečková Natálie 2006 TJ Doksy Jakšová Kamila
22 Lawson Olivia 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
23 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Modrovičová
24 Válková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Fialová
25 Bauerová Karin 2007 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
26 Horáková Monika 2005 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
27 Sirůčková Anna 2006 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
28 Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
29 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
30 Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
31 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
32 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
33 Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková
34 Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková
35 Dlouhá Aneta 2006 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
36 Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
37 Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
38 Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
39 Geblová Alžběta 2006 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová
40 Kavalcová Michaela 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
41 Molíková Simona 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
42 Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
43 Stuchlíková Michaela 2006 TJ Sokol Vsetín Jana Baranová
44 Maršálková Kateřina 2006 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
45 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
46 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
47 Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková
48 Lustyková Viktorie 2006 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Zavoralová,Dlouhá
49 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
50 Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Juniorky B (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
2 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Válková Tereza 2004 KSG SK Přerov Marčáková
4 Chalupová Petra 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
5 Polívková Zuzana 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
6 Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
7 Matoušková Kateřina 2004 SG TJ Jičín Petra Kodešová
8 Kozlová Lucie 2004 SG TJ Jičín Petra Kodešová
9 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
10 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
11 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
12 Kolaříková Barbora 2002 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
13 Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
14 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
15 Petrusová Kateřina 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
16 Holinková Tereza 2002 TJ Doksy Doubravová Radka
17 Kinčlová Tereza 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
18 Pokorná Eva 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
19 Svobodová Klára 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
20 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
21 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
22 Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková
23 Paterová Kristýna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová
24 Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
25 Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
26 Loumanová Lucie 2004 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
27 Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
28 Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
29 Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
30 Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
31 Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
32 Peigerová Klára 2003 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
33 Sochová Monika 2002 TJ Sokol Pardubice I Avramová,Sochová
34 Kocurková Johana 2003 TJ Sokol Vsetín Jana Baranová
35 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
36 Jandová Eva 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Šturmová
37 Pszczolková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Ženy B (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová
2 Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Grmelová
3 Katolická Nikola 2001 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Bábíková Aneta 1999 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
5 Masopustová Kateřina 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
6 Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
7 Pumanová Klára 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
8 Michnová Julie 1998 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
9 Balcarová Eliška 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová,Zvěřinová
10 Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka
11 Vidmuchová Markéta 1999 TJ Prostějov Lukášová
12 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
13 Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
14 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
15 Doležalová Kateřina 2000 TJ Sokol Chrudim Linková
16 Dundrová Monika 1999 TJ Sokol Kampa
17 Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská
18 Pavlíčková Simona 2000 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra
19 Jeličová Brigita 2000 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
20 Doskočilová Noemi 2000 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři