Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Duo Gym Cup

 20.1.2019
 pořadatel: GT Šestajovice
Stáhnout výsledky

Mimi I

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 GK Vítkovice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Křižoščáková Sára 2013 GK Vítkovice 2.000 9.250 0.000 11.250 2.000 8.950 0.000 10.950 22.200
  Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice 2.000 8.900 0.000 10.900 1.500 9.100 0.000 10.600 21.500
  celkem 10.900 10.600 11.250 10.950 43.700
2 Gymnastika Říčany, z.s. A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany, z.s. 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 9.250 0.000 11.250 22.250
  Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany, z.s. 2.000 8.400 0.000 10.400 1.500 8.100 0.000 9.600 20.000
  celkem 11.000 11.250 10.400 9.600 42.250
3 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Stuchlíková Elizabeth 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.000 6.950 0.000 8.950 2.000 8.300 0.000 10.300 19.250
  Schwarzová Ella 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 1.500 8.850 0.000 10.350 2.000 8.400 0.000 10.400 20.750
  celkem 8.950 10.300 10.350 10.400 40.000
4 Gymnastika Říčany, z.s. B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Schneiderová Adéla 2013 Gymnastika Říčany, z.s. 2.000 7.700 0.000 9.700 2.000 8.100 0.000 10.100 19.800
  Tománková Gabriela 2013 Gymnastika Říčany, z.s. 2.000 7.100 0.000 9.100 2.000 7.950 0.000 9.950 19.050
  celkem 9.100 9.700 9.950 10.100 38.850
5 TJ Doksy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kočí Evelína 2013 TJ Doksy 2.000 7.550 0.000 9.550 2.000 8.750 0.000 10.750 20.300
  Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy 2.000 8.150 0.000 10.150 1.500 6.600 0.000 8.100 18.250
  celkem 9.550 10.150 8.100 10.750 38.550
6 SK Hradčany D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kurfürstová Lucie 2013 SK Hradčany 2.000 6.650 0.000 8.650 2.000 8.300 0.000 10.300 18.950
  Rusnáková Nikola 2013 SK Hradčany 1.000 8.100 0.000 9.100 1.500 8.450 0.000 9.950 19.050
  celkem 8.650 10.300 9.100 9.950 38.000
7 TJ Lokomotiva Česká Lípa D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Damdinsuren Munkhjin 2014 TJ Lokomotiva Česká Lípa 2.000 7.800 0.000 9.800 1.500 7.700 0.000 9.200 19.000
  Rejnartová Zuzana 2013 TJ Lokomotiva Česká Lípa 2.000 8.000 0.000 10.000 2.000 5.750 0.000 7.750 17.750
  celkem 10.000 7.750 9.800 9.200 36.750
8 GT Šestajovice B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pešková Tereza 2014 GT Šestajovice 1.000 7.800 0.000 8.800 1.500 7.000 0.000 8.500 17.300
  Bernardová Lucie 2013 GT Šestajovice 2.000 7.400 0.000 9.400 2.000 7.450 0.000 9.450 18.850
  celkem 9.400 8.800 9.450 8.500 36.150
9 GT Šestajovice A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Šlajsna Dominika 2013 GT Šestajovice 2.000 6.750 0.000 8.750 1.000 6.800 0.000 7.800 16.550
  Ježková Jaroslava 2013 GT Šestajovice 2.000 7.450 0.000 9.450 2.000 7.500 0.000 9.500 18.950
  celkem 8.750 7.800 9.450 9.500 35.500

zpět na detail závodu