Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGZ Vítkovice Cup

 20.10.2018
 pořadatel: Ostrava

1. kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.500 9.450 0.000 12.950 1.900 8.200 0.000 10.100 3.000 8.450 0.000 11.450 2.600 8.500 0.000 11.100 45.600
2. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.500 8.550 0.000 12.050 1.800 8.500 0.000 10.300 3.100 8.150 0.000 11.250 2.800 8.600 0.000 11.400 45.000
3. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.500 8.400 0.000 11.900 1.800 8.350 0.000 10.150 2.900 7.350 0.000 10.250 2.800 8.800 0.000 11.600 43.900
3. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová 2.000 9.450 0.000 11.450 1.600 8.450 0.000 10.050 2.700 8.600 0.000 11.300 2.400 8.700 0.000 11.100 43.900
5. Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Prutkayová 2.000 8.700 0.000 10.700 1.700 8.700 0.000 10.400 2.800 8.700 0.000 11.500 2.400 8.250 0.000 10.650 43.250
6. Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 9.550 0.000 11.550 1.700 8.350 0.000 10.050 3.000 8.050 0.000 11.050 2.400 8.000 0.000 10.400 43.050
7. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.500 0.000 10.500 1.600 8.200 0.000 9.800 3.000 8.350 0.000 11.350 2.600 8.700 0.000 11.300 42.950
8. Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová 2.800 8.100 0.000 10.900 1.600 8.700 0.000 10.300 2.400 7.900 0.000 10.300 2.400 8.650 0.000 11.050 42.550
9. Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 9.450 0.000 11.450 1.800 7.750 0.000 9.550 3.000 7.250 0.000 10.250 2.600 8.250 0.000 10.850 42.100
10. Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 8.950 0.000 10.950 1.600 8.300 0.000 9.900 2.800 7.750 0.000 10.550 2.300 8.300 0.000 10.600 42.000
11. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.350 0.000 10.350 1.600 8.400 0.000 10.000 2.500 8.050 0.000 10.550 2.300 8.450 0.000 10.750 41.650
11. Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P. 2.000 9.500 0.000 11.500 1.700 7.350 0.000 9.050 2.700 8.000 0.000 10.700 2.600 7.800 0.000 10.400 41.650
13. Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 9.750 0.000 11.750 1.900 6.350 0.000 8.250 2.800 8.250 0.000 11.050 2.600 7.650 0.000 10.250 41.300
14. Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.400 0.000 10.400 1.600 7.900 0.000 9.500 2.300 8.100 0.000 10.400 2.300 8.300 0.000 10.600 40.900
14. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.500 8.200 0.000 11.700 2.000 6.900 0.000 8.900 3.100 6.500 0.000 9.600 2.500 8.200 0.000 10.700 40.900
16. Vyziblová Viktoria 2008 TJ Jičín Karbanová, Benešová 2.000 8.600 0.000 10.600 1.600 6.750 0.000 8.350 2.400 7.950 0.000 10.350 2.400 8.300 0.000 10.700 40.000
16. Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Karbanová, Benešová 2.000 8.650 0.000 10.650 1.700 6.550 0.000 8.250 2.500 8.050 0.000 10.550 2.400 8.150 0.000 10.550 40.000
18. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 8.600 0.000 10.600 1.600 6.850 0.000 8.450 2.200 7.900 0.000 10.100 2.300 8.100 0.000 10.400 39.550
19. Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 7.850 0.000 9.850 1.600 7.900 0.000 9.500 2.300 7.300 0.000 9.600 2.400 7.850 0.000 10.250 39.200
20. Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 9.000 0.000 11.000 1.700 7.350 0.000 9.050 2.800 6.750 0.000 9.550 1.700 7.850 0.000 9.550 39.150
21. Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.000 0.000 10.000 1.600 8.000 0.000 9.600 1.800 7.450 0.000 9.250 2.400 7.850 0.000 10.250 39.100
22. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 7.300 0.000 9.300 1.600 7.800 0.000 9.400 1.700 8.350 0.000 10.050 2.100 8.100 0.000 10.200 38.950
23. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.000 9.250 0.000 11.250 1.700 5.450 0.000 7.150 2.700 8.100 0.000 10.800 2.400 6.950 0.000 9.350 38.550
24. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.200 0.000 10.200 1.600 6.250 0.000 7.850 1.800 7.550 0.000 9.350 2.400 8.050 0.000 10.450 37.850
25. Karbanová Natálie 2007 TJ Jičín Kodešová 2.000 7.650 0.000 9.650 1.600 7.450 0.000 9.050 2.300 6.400 0.000 8.700 2.300 7.900 0.000 10.200 37.600
26. Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová 2.000 8.250 0.000 10.250 1.500 7.650 2.000 7.150 2.500 6.600 0.000 9.100 2.300 8.000 0.000 10.300 36.800
27. Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová 2.000 7.600 0.000 9.600 1.500 7.050 2.000 6.550 2.700 6.500 0.000 9.200 2.300 6.900 0.000 9.200 34.550
28. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.450 0.000 9.450 1.000 7.000 2.000 6.000 2.300 5.600 0.000 7.900 2.200 7.750 0.000 9.950 33.300
29. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.550 0.000 9.550 1.500 5.700 2.000 5.200 1.800 5.700 0.000 7.500 2.300 7.300 0.000 9.600 31.850

zpět na detail závodu