Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 13.6.-14.6.2015
 pořadatel: Vysoké Mýto
Stáhnout výsledky

žákyně A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 6.000 9.600 0.000 15.600 9.200 9.100 0.000 18.300 8.100 8.050 0.000 16.150 7.600 7.800 0.000 15.400 65.450
2. Čondlová Clarissa 2004 Klub sportovní gymnastiky Čejková, Kopecká, Petráček 6.000 9.500 0.000 15.500 8.200 8.050 0.000 16.250 8.300 8.400 0.000 16.700 7.600 7.850 0.000 15.450 63.900
3. Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 6.000 9.200 0.000 15.200 9.200 8.000 0.000 17.200 7.800 7.400 0.000 15.200 6.900 7.800 0.000 14.700 62.300
4. Štroblíková Renáta 2004 GK Vítkovice Prutkayová 6.000 9.350 0.000 15.350 6.600 8.350 0.000 14.950 8.100 8.150 0.000 16.250 7.600 7.950 0.000 15.550 62.100
5. Vojtová Adéla 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 6.000 9.150 0.000 15.150 8.600 8.700 0.000 17.300 7.800 7.050 0.000 14.850 7.100 7.450 0.000 14.550 61.850
6. Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostra Dudová, El-Khairy 6.000 9.050 0.000 15.050 7.600 7.650 0.000 15.250 7.600 7.900 0.000 15.500 7.300 7.750 0.000 15.050 60.850
7. Kubíčková Eva 2003 Gymnastický klub Šumperk Urbanová 6.000 9.500 0.000 15.500 9.200 8.050 0.000 17.250 6.800 6.650 0.000 13.450 7.100 7.200 0.000 14.300 60.500
8. Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 6.000 9.100 0.000 15.100 8.000 6.700 0.000 14.700 8.300 7.100 0.000 15.400 7.300 7.700 0.000 15.000 60.200
9. Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Musil, Lukášová 6.000 9.400 0.000 15.400 8.000 7.800 0.000 15.800 7.800 7.500 0.000 15.300 6.800 6.700 0.000 13.500 60.000
10. Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 7.300 0.000 13.300 8.100 8.350 0.000 16.450 7.300 7.600 0.000 14.900 59.600
10. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 6.000 8.900 0.000 14.900 8.200 7.050 0.000 15.250 8.100 7.050 0.000 15.150 6.900 7.400 0.000 14.300 59.600
12. Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 6.000 9.200 0.000 15.200 8.200 7.450 0.000 15.650 7.500 5.450 0.000 12.950 7.600 7.900 0.000 15.500 59.300
13. Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 6.000 9.150 0.000 15.150 7.600 8.150 0.000 15.750 8.100 6.600 0.000 14.700 6.400 7.150 0.000 13.550 59.150
14. Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Musil. Lukášová 6.000 9.400 0.000 15.400 6.000 7.400 0.000 13.400 7.600 7.700 0.000 15.300 7.100 7.000 0.000 14.100 58.200
15. Podlahová Karolína 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ú Panošová, Cepák, Prokop 6.000 9.350 0.000 15.350 5.000 5.150 0.000 10.150 8.100 8.750 0.000 16.850 6.500 7.600 0.000 14.100 56.450
16. Vážanová Emma 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 6.000 7.950 0.000 13.950 6.800 8.200 0.000 15.000 6.600 6.550 0.000 13.150 6.600 6.850 0.000 13.450 55.550
17. Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková 6.000 9.300 0.000 15.300 6.200 7.000 0.000 13.200 7.100 5.300 0.000 12.400 6.800 7.700 0.000 14.500 55.400
18. Jeřábková Amélie 2004 TJ Sokol Žižkov II Novotná, Petráková 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 6.250 0.000 12.250 7.200 6.950 0.000 14.150 6.600 7.050 0.000 13.650 55.150
19. Štěpánová Anežka 2005 T.J. Sokol Moravská Ostra Dudová, El-Khairy 6.000 8.800 0.000 14.800 6.400 7.750 1.000 13.150 7.000 8.500 0.000 15.500 5.600 5.850 0.000 11.450 54.900
20. Kněžková Agáta 2003 Gymnastický klub Šumperk Urbanová 6.000 9.100 0.000 15.100 5.800 6.500 1.000 11.300 7.000 7.850 0.000 14.850 6.500 6.900 0.000 13.400 54.650
21. Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková 6.000 9.150 0.000 15.150 6.000 6.050 0.000 12.050 6.900 6.850 0.000 13.750 6.300 7.100 0.000 13.400 54.350
22. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 6.000 8.600 0.000 14.600 4.800 8.050 1.000 11.850 6.400 7.300 0.000 13.700 7.100 6.600 0.000 13.700 53.850
23. Šabatová Michaela 2004 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 8.800 0.000 14.800 7.000 6.650 0.000 13.650 6.200 5.450 0.000 11.650 6.500 6.500 0.100 12.900 53.000
24. Joannidu Niki 2004 T.J. Sokol Moravská Ostra Drtílková, Jurčová, Kinclová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 7.300 0.000 13.300 6.200 6.000 0.000 12.200 6.200 6.250 0.000 12.450 52.950
25. Bálková Zuzana 2006 TJ Sokol Příbram Procházková,Novotná 6.000 8.500 0.000 14.500 4.800 7.550 1.000 11.350 7.300 6.900 0.000 14.200 6.000 5.900 0.000 11.900 51.950
26. Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 9.050 0.000 15.050 4.500 6.250 1.000 9.750 6.800 6.700 0.000 13.500 6.500 6.900 0.000 13.400 51.700
27. Doležalová Evelína 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 8.550 0.000 14.550 4.500 7.950 1.000 11.450 6.000 7.700 0.000 13.700 5.200 6.450 0.000 11.650 51.350
28. Pavlů Kateřina 2003 SG Liberec Vrchovecká, Petráček 6.000 9.000 0.000 15.000 4.300 6.950 1.000 10.250 7.100 6.450 0.000 13.550 5.300 6.650 0.300 11.650 50.450
29. Radová Kateřina 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová 6.000 8.700 0.000 14.700 3.300 7.600 1.000 9.900 6.200 6.150 0.000 12.350 6.000 6.650 0.000 12.650 49.600
30. Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká, Petráček 6.000 9.000 0.000 15.000 4.500 7.250 1.000 10.750 5.700 4.200 0.000 9.900 6.500 6.400 0.000 12.900 48.550
31. Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková 6.000 7.850 0.000 13.850 4.800 7.500 1.000 11.300 7.100 5.600 0.000 12.700 5.000 5.400 0.000 10.400 48.250
32. Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostra Drtílková, Jurčová, Kinclová 6.000 8.600 0.000 14.600 3.300 5.450 0.000 8.750 4.900 7.450 1.000 11.350 6.000 5.600 0.000 11.600 46.300
33. Urbánková Natálie 2003 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 6.000 8.600 0.000 14.600 1.800 7.150 1.000 7.950 4.500 7.050 1.000 10.550 6.200 5.550 0.000 11.750 44.850
34. Rožánková Žofie 2003 TJ Sokol Kolín Rožánek 6.000 9.100 0.000 15.100 4.300 6.200 1.000 9.500 4.500 4.200 1.000 7.700 5.300 5.650 0.000 10.950 43.250
35. Dandová Veronika 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová 6.000 8.400 0.000 14.400 3.300 7.350 1.000 9.650 5.000 3.950 0.000 8.950 5.000 4.850 0.000 9.850 42.850

zpět na detail závodu