Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Mezistátní utkání CZE-AUT-ISR-POL-SVK

 6.5.-7.5.2016
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

Juniors - individual

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Aneta Holasová 2001 CZE A 5.000 9.200 0.000 14.200 5.200 7.000 0.000 12.200 5.600 7.400 0.100 12.900 5.200 8.250 0.000 13.450 52.750
2. Adéla Měrková 2001 CZE A 4.400 8.700 0.000 13.100 5.300 7.300 0.000 12.600 4.800 8.250 0.000 13.050 4.800 8.300 0.000 13.100 51.850
3. Kristýna Brabcová 2002 CZE A 4.400 8.900 0.000 13.300 4.800 7.100 0.000 11.900 5.100 8.850 0.000 13.950 4.800 7.800 0.000 12.600 51.750
4. Vendula Měrková 2001 CZE A 4.200 8.400 0.000 12.600 5.000 6.850 0.000 11.850 5.300 8.950 0.000 14.250 4.600 7.950 0.000 12.550 51.250
5. Lucie Jiříková 2001 CZE A 4.600 9.000 0.000 13.600 4.800 7.700 0.000 12.500 4.500 7.150 0.000 11.650 5.100 7.850 0.000 12.950 50.700
6. Dominika Ponížilová 2002 CZE A 5.200 8.950 0.000 14.150 4.400 7.350 0.000 11.750 5.000 6.600 0.000 11.600 4.900 7.550 0.000 12.450 49.950
7. Viktória Vydureková 2001 SVK 4.400 8.950 0.000 13.350 4.100 7.700 0.000 11.800 4.700 6.850 0.000 11.550 4.700 7.600 0.000 12.300 49.000
8. Patrycja Dronia 2001 POL 4.400 8.850 0.000 13.250 4.300 6.900 0.000 11.200 5.100 7.350 0.100 12.350 4.700 6.650 0.000 11.350 48.150
8. Eliška Fiřtová 2002 CZE B 4.200 8.450 0.000 12.650 4.600 7.300 0.000 11.900 5.100 7.050 0.000 12.150 3.900 7.550 0.000 11.450 48.150
10. Sabina Hálová 2002 CZE B 4.400 8.450 0.000 12.850 3.900 7.200 0.000 11.100 5.100 7.000 0.000 12.100 4.000 7.500 0.000 11.500 47.550
11. Selina Kickinger 2001 AUT 4.200 8.800 0.100 12.900 4.800 6.300 0.000 11.100 5.000 6.600 0.100 11.500 3.900 7.400 0.300 11.000 46.500
12. Xenia Samstag 2001 AUT 3.800 8.700 0.000 12.500 2.900 7.350 0.000 10.250 4.600 7.150 0.000 11.750 4.600 7.450 0.100 11.950 46.450
13. Kateřina Jelínková 2001 CZE B 4.200 7.600 0.000 11.800 3.700 7.000 0.000 10.700 5.200 6.550 0.000 11.750 4.200 7.950 0.000 12.150 46.400
13. Veronika Valaštiaková 2001 SVK 4.400 8.600 0.000 13.000 2.500 7.800 0.000 10.300 4.300 7.150 0.000 11.450 4.600 7.050 0.000 11.650 46.400
15. Barbara Sikora 2002 POL 4.400 8.250 0.000 12.650 3.900 7.200 0.000 11.100 4.800 5.800 0.100 10.500 4.500 6.700 0.000 11.200 45.450
16. Sára Dydi 2003 SVK 4.000 8.500 0.000 12.500 1.600 8.850 0.000 10.450 4.200 7.650 0.100 11.750 2.700 7.500 0.000 10.200 44.900
16. Oliwia Luka 2002 POL 4.000 8.600 0.000 12.600 3.600 6.850 0.000 10.450 4.600 6.650 0.100 11.150 4.500 6.200 0.000 10.700 44.900
18. Ema Kuklovská 2001 SVK 4.200 8.550 0.000 12.750 1.500 8.450 0.000 9.950 4.400 5.900 0.000 10.300 4.000 7.550 0.000 11.550 44.550
19. Barbora Schneiderová 2001 CZE B 4.200 8.600 0.000 12.800 2.300 7.900 0.000 10.200 4.200 6.250 0.000 10.450 4.200 6.500 0.000 10.700 44.150
20. Tamara Graf 2001 AUT 4.200 8.400 0.100 12.500 1.600 7.800 0.000 9.400 4.700 5.800 0.000 10.500 4.000 7.500 0.000 11.500 43.900
21. Johanna Schwärzler 2001 AUT 4.000 8.000 0.000 12.000 3.800 6.050 0.000 9.850 4.300 5.900 0.000 10.200 3.700 7.600 0.000 11.300 43.350
22. Mika Zorea 2002 ISR 4.200 8.350 0.000 12.550 2.100 6.450 0.000 8.550 4.300 6.250 0.000 10.550 4.600 7.050 0.300 11.350 43.000
23. Noya Haklay 2002 ISR 4.200 8.650 0.000 12.850 2.000 6.950 0.000 8.950 4.200 5.300 0.000 9.500 4.500 7.050 0.000 11.550 42.850
24. Andy Turiski 2002 ISR 4.200 8.650 0.000 12.850 3.100 7.400 0.000 10.500 4.600 3.600 0.000 8.200 4.100 7.050 0.000 11.150 42.700
25. Lucia Simonidesová 2004 SVK 4.000 8.000 0.000 12.000 2.100 7.600 0.000 9.700 4.300 5.350 0.100 9.550 3.700 7.550 0.000 11.250 42.500
26. Agata Boraczynska 2001 POL 4.200 8.700 0.000 12.900 2.100 6.650 0.000 8.750 4.000 6.800 0.100 10.700 3.300 6.450 0.000 9.750 42.100
27. Lihi Lamesh 2002 ISR 3.000 8.300 0.000 11.300 1.600 7.850 0.000 9.450 3.600 6.350 0.000 9.950 3.700 6.750 0.000 10.450 41.150

zpět na detail závodu