Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR)

 8.5.2016
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha

starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mia Čadková 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák 6.000 8.700 0.000 14.700 8.800 7.900 0.000 16.700 8.500 9.150 0.100 17.550 8.000 7.650 0.000 15.650 64.600
2. Beáta Žáková 2007 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková 6.000 8.600 0.000 14.600 7.500 8.550 0.000 16.050 8.200 9.100 0.100 17.200 8.000 7.850 0.000 15.850 63.700
3. Valérie Vivien Doležalová 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 6.000 9.100 0.000 15.100 7.000 8.700 0.000 15.700 8.100 8.700 0.100 16.700 8.000 7.650 0.000 15.650 63.150
4. Viktorie Vránová 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák 6.000 8.750 0.000 14.750 9.100 7.450 0.000 16.550 8.500 8.600 0.100 17.000 7.000 8.100 0.300 14.800 63.100
5. Ema Strakošová 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák 6.000 8.000 0.000 14.000 9.300 6.600 0.000 15.900 8.300 8.850 0.100 17.050 7.000 8.450 0.000 15.450 62.400
6. Monika Kršková 2007 TJ Sokol Brno I Vlková 6.000 8.950 0.000 14.950 8.300 8.450 0.000 16.750 7.400 7.200 0.100 14.500 8.000 7.800 0.000 15.800 62.000
7. Claudia Prokopová 2007 AC Sparta Praha Dvořáková 6.000 9.200 0.000 15.200 7.300 7.650 0.000 14.950 7.200 8.400 0.100 15.500 8.000 8.000 0.000 16.000 61.650
8. Viktorie Březinová 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 6.000 8.800 0.000 14.800 7.000 8.250 0.000 15.250 7.300 8.650 0.100 15.850 8.500 7.100 0.000 15.600 61.500
9. Emily Hrabáková 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 6.000 9.200 0.000 15.200 5.900 8.250 0.000 14.150 8.000 9.050 0.100 16.950 7.700 7.050 0.000 14.750 61.050
10. Kristýna Kozáková 2007 KSG Most Čejková, Kopecká 6.000 9.200 0.000 15.200 7.000 7.750 0.000 14.750 8.100 7.350 0.100 15.350 8.000 7.200 0.600 14.600 59.900
11. Adéla Růžičková 2008 TJ Sokol Brno I Vlková 6.000 9.000 0.000 15.000 6.500 7.750 0.000 14.250 7.000 7.500 0.100 14.400 8.000 7.550 0.000 15.550 59.200
12. Sonya Artamonova 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 6.600 0.000 12.600 7.700 8.650 0.100 16.250 7.000 8.150 0.000 15.150 58.500
13. Zuzana Vlasáková 2006 TJ Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.750 0.000 14.750 5.300 7.550 0.000 12.850 7.300 8.400 0.000 15.700 7.500 7.200 0.000 14.700 58.000
14. Daniela Romanová 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Podpěra 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 7.500 0.000 13.500 8.300 7.800 0.100 16.000 7.500 6.100 0.000 13.600 57.800
15. Klaudie Krupová 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 7.250 0.000 13.250 6.500 7.100 0.100 13.500 8.000 7.200 0.000 15.200 57.000
15. Anna Šuplerová 2007 TJ Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.400 0.000 14.400 6.500 7.800 0.000 14.300 7.100 7.550 0.000 14.650 6.500 7.150 0.000 13.650 57.000
17. Eliška Pisková 2007 TJ Sokol Moravská Ostrava I 6.000 9.050 0.000 15.050 5.900 6.600 0.000 12.500 6.700 8.300 0.100 14.900 7.000 7.350 0.000 14.350 56.800
18. Karolína Hajdinová 2006 KSG Rosice Procházková, Hajdin 6.000 9.100 0.000 15.100 4.200 7.700 0.000 11.900 7.200 8.500 0.100 15.600 6.900 6.900 0.000 13.800 56.400
19. Nikol Orlová 2007 KSG Moravská Slavia Brno Václavíková Věra 6.000 9.000 0.000 15.000 4.800 7.050 0.000 11.850 7.000 8.000 0.100 14.900 7.500 7.200 0.100 14.600 56.350
20. Markéta Boháčová 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 6.000 8.650 0.000 14.650 4.200 7.700 0.000 11.900 7.300 8.050 0.100 15.250 7.500 6.750 0.000 14.250 56.050
21. Kristina Cívelová 2006 TJ Sokol Moravská Ostrava I 6.000 8.600 0.000 14.600 4.200 7.550 0.000 11.750 6.700 7.900 0.100 14.500 7.000 8.000 0.000 15.000 55.850
22. Klaudie Kamenská 2006 TJ Doksy Klimešová 6.000 8.450 0.000 14.450 5.900 7.500 0.000 13.400 6.900 7.500 0.100 14.300 7.500 6.150 0.000 13.650 55.800
23. Johana Vápenková 2006 SK Hradčany Opočenská 6.000 8.850 0.000 14.850 6.500 7.550 0.000 14.050 6.300 5.800 0.100 12.000 6.900 7.800 0.000 14.700 55.600
24. Adéla Kalinová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 9.050 0.000 15.050 5.900 7.000 0.000 12.900 5.500 7.650 0.100 13.050 7.500 7.000 0.000 14.500 55.500
25. Iveta Rejlková 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 6.650 0.000 12.650 6.200 7.650 0.000 13.850 8.000 6.150 0.000 14.150 55.350
26. Anna Tichá 2006 TJ Doksy Klimešová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 6.400 0.000 12.400 6.900 7.050 0.100 13.850 7.500 6.150 0.000 13.650 54.900
27. Vilemína Knoblochová 2006 SK Hradčany Opočenská 6.000 8.150 0.000 14.150 5.300 6.100 0.000 11.400 6.400 7.550 0.000 13.950 8.000 7.250 0.000 15.250 54.750
28. Viktorie Vejmolová 2007 SK Hradčany Opočenská 6.000 8.100 0.000 14.100 5.400 7.450 0.000 12.850 6.500 8.150 0.100 14.550 7.000 6.200 0.000 13.200 54.700
29. Viktorie Mašková 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 8.100 0.000 14.100 5.600 7.600 0.000 13.200 6.000 7.300 0.100 13.200 7.500 6.300 0.000 13.800 54.300
30. Barbora Šmídová 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 6.000 9.100 0.000 15.100 4.200 6.750 0.000 10.950 6.700 7.100 0.100 13.700 8.000 6.400 0.000 14.400 54.150
31. Tereza Kočí 2007 TJ Sokol Domažlice 6.000 8.450 0.000 14.450 4.800 6.650 0.000 11.450 6.900 6.350 0.100 13.150 7.500 7.350 0.000 14.850 53.900
32. Laura Bohatová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 6.000 8.150 0.000 14.150 4.200 7.200 0.000 11.400 6.500 7.500 0.100 13.900 6.900 6.650 0.000 13.550 53.000
33. Ema Sýkorová 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 7.900 0.000 13.900 4.800 6.450 0.000 11.250 6.200 8.250 0.000 14.450 7.000 6.300 0.000 13.300 52.900
34. Michaela Nováková 2006 SK Hradčany Opočenská 6.000 7.900 0.000 13.900 4.200 7.400 0.000 11.600 6.000 8.100 0.000 14.100 7.000 6.250 0.000 13.250 52.850
35. Emílie Zervanová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.500 0.000 14.500 4.200 7.150 0.000 11.350 6.400 6.650 0.100 12.950 7.500 6.450 0.000 13.950 52.750
35. Gabriela Křížová 2008 KSG Rosice Procházková 6.000 8.600 0.000 14.600 4.800 6.500 0.000 11.300 7.100 7.300 0.100 14.300 6.500 6.150 0.100 12.550 52.750
37. Karolína Košťáková 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 7.650 0.000 13.650 4.200 7.250 0.000 11.450 6.000 7.800 0.100 13.700 7.300 6.600 0.000 13.900 52.700
38. Marie Slabá 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 6.000 8.550 0.000 14.550 5.400 7.000 0.000 12.400 6.200 6.600 0.100 12.700 8.000 4.600 0.000 12.600 52.250
39. Barbora Hájková 2007 TJ Sokol Moravská Ostrava I 6.000 8.550 0.000 14.550 4.200 7.450 0.000 11.650 6.000 6.800 0.100 12.700 7.000 6.200 0.000 13.200 52.100
40. Adéla Fukačová 2007 KSG Moravská Slavia Brno Václavíková Věra 6.000 8.950 0.000 14.950 4.700 4.900 0.000 9.600 6.400 7.050 0.100 13.350 7.500 7.000 0.400 14.100 52.000
40. Rozálie Rybáková 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 6.000 8.400 0.000 14.400 4.200 7.550 0.000 11.750 6.900 6.050 0.100 12.850 7.500 5.500 0.000 13.000 52.000
42. Agáta Dušková 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 8.400 0.000 14.400 4.200 6.500 0.000 10.700 6.000 7.700 0.000 13.700 6.500 6.400 0.000 12.900 51.700
43. Natálie Kadlečková 2006 TJ Doksy Jakšová 6.000 8.600 0.000 14.600 4.200 6.100 0.000 10.300 6.200 7.400 0.000 13.600 7.000 5.950 0.000 12.950 51.450
44. Marika Kollerová 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M. 6.000 8.900 0.000 14.900 5.300 5.400 0.000 10.700 6.900 5.300 0.100 12.100 7.500 5.800 0.100 13.200 50.900
45. Zuzana Nekvasilová 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 6.000 8.550 0.000 14.550 4.800 5.650 0.000 10.450 6.000 7.750 0.000 13.750 6.200 5.900 0.000 12.100 50.850
46. Eliška Linková 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.450 0.000 14.450 4.200 6.250 0.000 10.450 6.200 7.700 0.100 13.800 6.500 5.300 0.000 11.800 50.500
47. Nikola Kurfürstová 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.450 0.000 14.450 4.200 7.000 0.000 11.200 5.500 7.250 0.100 12.650 6.000 5.850 0.000 11.850 50.150
48. Klára Varyšová 2007 TJ Sokol Moravská Ostrava I 6.000 7.800 0.000 13.800 4.200 5.700 0.000 9.900 6.000 7.050 0.000 13.050 5.500 7.550 0.000 13.050 49.800
49. Nelly Brožová 2007 TJ Sokol Domažlice 6.000 8.300 0.000 14.300 4.200 6.000 0.000 10.200 6.200 6.800 0.100 12.900 6.800 5.550 0.100 12.250 49.650
50. Nicol Bartůšková 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 7.850 0.000 13.850 4.200 5.800 0.000 10.000 6.200 6.950 0.000 13.150 6.500 5.800 0.000 12.300 49.300
51. Vendula Žáčková 2007 TJ Sokol Moravská Ostrava I 6.000 8.450 0.000 14.450 4.200 6.650 0.000 10.850 5.300 6.800 0.000 12.100 6.000 5.850 0.000 11.850 49.250
52. Aneta Dlouhá 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Podpěra 6.000 7.950 0.000 13.950 4.200 6.850 0.000 11.050 6.400 5.850 0.100 12.150 7.000 4.900 0.100 11.800 48.950
53. Eliška Koldová 2006 TJ Sokol Příbram Procházková, Novotná 6.000 7.900 0.000 13.900 4.200 7.600 0.000 11.800 6.200 5.900 0.100 12.000 6.500 4.300 0.000 10.800 48.500
54. Veronika Šimková 2006 SK Hradčany Opočenská 6.000 7.800 0.000 13.800 4.200 6.400 0.000 10.600 6.200 5.450 0.100 11.550 6.500 5.950 0.000 12.450 48.400
55. Barbora Vondráčková 2006 TJ Sokol Kolín Vondráček, Marešová 6.000 8.500 0.000 14.500 4.200 5.450 0.000 9.650 6.600 5.100 0.100 11.600 7.500 5.050 0.000 12.550 48.300
56. Adéla Hiclová 2006 TJ Sokol Kolín Vondráček 6.000 8.250 0.000 14.250 3.600 4.950 0.000 8.550 6.000 7.150 0.000 13.150 6.500 5.150 0.000 11.650 47.600
57. Lenka Dánielová 2006 TJ Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Kalašová 6.000 8.050 0.000 14.050 4.200 6.350 0.000 10.550 6.200 7.900 0.100 14.000 3.700 5.250 0.000 8.950 47.550
58. Julie Brožová 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.150 0.000 14.150 4.200 5.450 0.000 9.650 6.200 6.400 0.000 12.600 6.200 4.900 0.000 11.100 47.500
58. Monika Vávrová 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 6.000 8.300 0.000 14.300 3.600 4.200 0.000 7.800 6.700 6.600 0.000 13.300 7.500 4.600 0.000 12.100 47.500
60. Johana Urbanová 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 6.000 7.900 0.000 13.900 3.600 5.100 0.000 8.700 6.400 6.550 0.000 12.950 5.000 6.450 0.000 11.450 47.000
61. Nikol Pošíková 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 6.000 8.300 0.000 14.300 4.200 4.650 0.000 8.850 6.400 5.700 0.000 12.100 6.500 4.550 0.000 11.050 46.300
62. Amálie Koldová 2007 TJ Sokol Příbram Procházková, Novotná 6.000 7.600 0.000 13.600 4.200 5.800 0.000 10.000 5.500 5.950 0.100 11.350 6.000 5.700 1.100 10.600 45.550
63. Ronja Divišek 2008 SK Hradčany Opočenská 6.000 6.100 0.000 12.100 4.200 5.750 0.000 9.950 6.000 5.250 0.100 11.150 6.000 4.250 0.000 10.250 43.450

zpět na detail závodu