Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A)

 19.5.2018
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha

VS2A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.570 0.000 18.567 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 9.150 0.000 19.150 75.717
2. Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 10.000 8.130 0.000 18.133 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 9.250 0.000 19.250 74.433
3. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Kopáčová, Dvořáková 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 9.200 0.000 19.200 74.350
4. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková 10.000 8.730 0.000 18.733 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.150 0.000 18.150 74.283
5. Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. skupina trenerů 10.000 9.270 0.000 19.267 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 9.050 0.000 19.050 74.067
6. Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Vlková Hajdin 10.000 8.030 0.000 18.033 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.950 0.000 18.950 73.883
7. Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.670 0.000 18.667 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.400 0.000 18.400 73.867
8. Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. skupina trenerů 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 9.300 0.000 19.300 73.500
9. Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.930 0.000 18.933 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 8.900 0.000 18.900 73.433
10. Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.030 0.000 18.033 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.700 0.000 18.700 73.133
11. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.500 0.000 18.500 73.000
12. Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.900 0.000 17.900 72.900
13. White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 8.550 0.000 18.550 72.600
14. Stránská Daniela 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová 10.000 8.770 0.000 18.767 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 8.050 0.000 18.050 72.267
15. Tereza Hurtová 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. skupina trenerů 10.000 8.470 0.000 18.467 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.000 0.000 18.000 71.967
16. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 10.000 8.670 0.000 18.667 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.750 0.000 17.750 71.917
16. Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Opočenská 10.000 7.670 0.000 17.667 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.150 0.000 18.150 71.917
18. Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 10.000 8.430 0.000 18.433 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 9.000 0.000 19.000 71.883
19. Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková 10.000 8.270 0.000 18.267 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.000 0.000 17.000 71.717
20. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.550 0.000 17.550 71.650
21. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 8.230 0.000 18.233 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.850 0.000 17.850 71.383
22. Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.030 0.000 18.033 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 8.200 0.000 18.200 70.733
23. Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká 10.000 8.130 0.000 18.133 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.750 0.000 17.750 70.633
24. Ratajová Kateřina 2010 SK Hradčany Miškovic 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.550 0.000 17.550 9.000 7.900 0.000 16.900 70.600
25. Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 8.630 0.000 18.633 10.000 6.900 0.000 16.900 9.000 7.350 0.000 16.350 10.000 8.550 0.000 18.550 70.433
26. Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká 10.000 8.170 0.000 18.167 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 8.200 0.000 18.200 70.417
27. Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 7.930 0.000 17.933 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.550 0.000 17.550 70.333
28. Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 10.000 8.170 0.000 18.167 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 7.100 0.000 17.100 70.267
29. Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.300 0.000 18.300 70.250
30. Ulrychová Marie Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. skupina trenerů 10.000 8.530 0.000 18.533 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 7.500 0.000 17.500 69.983
31. Bartuňková Nela 2009 SG Liberec Vrchovecká 10.000 8.630 0.000 18.633 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.250 0.000 17.250 69.933
32. Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 8.200 0.000 18.200 9.000 6.850 0.000 15.850 10.000 8.750 0.000 18.750 69.900
33. Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 10.000 8.530 0.000 18.533 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 8.250 0.000 18.250 69.883
34. Kolbanová Kristýna 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Martina 10.000 7.970 0.000 17.967 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.600 0.000 17.600 69.767
35. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 7.050 0.000 17.050 69.750
36. Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.470 0.000 18.467 10.000 8.050 0.000 18.050 9.000 7.350 0.000 16.350 10.000 6.500 0.000 16.500 69.367
37. Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Libichová 10.000 7.970 0.000 17.967 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 7.050 0.000 17.050 69.217
38. Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová 10.000 8.470 0.000 18.467 10.000 8.150 0.000 18.150 9.000 6.500 0.000 15.500 10.000 6.950 0.000 16.950 69.067
39. Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 5.800 0.000 15.800 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.100 0.000 17.100 68.900
40. Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 7.630 0.000 17.633 10.000 5.600 0.000 15.600 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.800 0.000 17.800 68.883
41. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.430 0.000 18.433 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.350 0.000 16.350 68.783
42. Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.130 0.000 18.133 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 5.650 0.000 15.650 10.000 8.050 0.000 18.050 68.733
43. Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 7.700 0.000 17.700 68.250
44. Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.030 0.000 18.033 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.450 0.000 16.450 68.183
45. Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 6.500 0.000 16.500 9.800 7.000 0.000 16.800 68.000
46. Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 10.000 7.930 0.000 17.933 10.000 7.650 0.000 17.650 9.000 7.100 0.000 16.100 9.800 6.450 0.000 16.250 67.933
47. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 10.000 7.970 0.000 17.967 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 6.200 0.000 16.200 67.817
48. Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Martina 10.000 8.200 0.000 18.200 7.500 6.750 0.000 14.250 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.800 0.000 17.800 67.750
49. Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Martina 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.150 0.000 17.150 9.000 6.350 0.000 15.350 10.000 7.000 0.000 17.000 67.600
50. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 5.950 0.000 15.950 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 7.250 0.000 17.250 67.000
51. Patlevičová Amélie 2010 GYMPRA Morysková 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 7.000 0.000 17.000 9.000 6.850 0.000 15.850 10.000 7.400 0.000 17.400 66.950
51. Směšná Natálie 2008 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.050 0.000 17.050 8.200 6.800 0.000 15.000 10.000 6.900 0.000 16.900 66.950
53. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 7.530 0.000 17.533 10.000 5.850 0.000 15.850 9.000 6.650 0.000 15.650 9.800 8.100 0.000 17.900 66.933
54. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 7.470 0.000 17.467 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 7.250 0.000 17.250 9.000 6.450 0.000 15.450 66.617
55. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 7.630 0.000 17.633 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 6.800 0.000 16.800 66.583
56. Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda 10.000 7.970 0.000 17.967 10.000 5.500 0.000 15.500 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.400 0.000 16.400 66.367
56. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 10.000 7.770 0.000 17.767 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 5.550 0.000 15.550 10.000 6.900 0.000 16.900 66.367
58. Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 5.200 0.000 15.200 9.300 6.200 0.000 15.500 66.300
59. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 7.770 0.000 17.767 10.000 5.450 0.000 15.450 9.200 6.900 0.000 16.100 9.600 7.150 0.000 16.750 66.067
60. Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Martina 10.000 7.970 0.000 17.967 7.500 5.700 0.000 13.200 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 7.800 0.000 17.800 65.717
61. Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 10.000 7.370 0.000 17.367 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 5.350 0.000 15.350 10.000 6.800 0.100 16.700 65.617
62. Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.030 0.000 18.033 10.000 5.450 0.000 15.450 10.000 6.350 0.000 16.350 9.400 6.350 0.000 15.750 65.583
63. Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová 10.000 7.230 0.000 17.233 10.000 5.700 0.000 15.700 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 6.250 0.000 16.250 65.433
64. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 5.700 0.000 15.700 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 6.750 0.000 16.750 65.250
65. Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková 10.000 7.430 0.000 17.433 10.000 6.600 0.500 16.100 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 4.950 0.000 14.950 64.883
66. Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková 10.000 7.530 0.000 17.533 10.000 6.700 0.000 16.700 9.000 6.350 0.000 15.350 9.000 6.250 0.000 15.250 64.833
67. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 10.000 7.770 0.000 17.767 10.000 4.850 0.000 14.850 10.000 6.550 0.000 16.550 9.600 5.600 0.000 15.200 64.367
68. Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Opočenská 10.000 7.270 0.000 17.267 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 5.200 0.000 15.200 8.600 6.500 0.000 15.100 63.667
69. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.250 0.000 16.250 9.000 4.250 0.000 13.250 10.000 5.900 0.000 15.900 62.800
70. Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 7.470 0.000 17.467 10.000 6.650 0.000 16.650 8.000 6.050 0.000 14.050 9.300 5.250 0.000 14.550 62.717
71. Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.700 0.000 18.700 4.500 5.150 0.000 9.650 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 7.900 0.000 17.900 62.700
72. Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 10.000 7.730 0.000 17.733 10.000 5.400 0.000 15.400 10.000 4.750 0.000 14.750 9.000 5.800 0.000 14.800 62.683
73. Špatenková Tina 2008 TJ Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová 10.000 7.230 0.000 17.233 10.000 6.300 0.000 16.300 9.000 4.700 0.500 13.200 9.800 5.700 0.000 15.500 62.233
74. Vítová Aneta 2010 SK Hradčany Opočenská 10.000 7.630 0.000 17.633 10.000 5.450 0.000 15.450 9.500 4.550 0.500 13.550 9.800 5.950 0.300 15.450 62.083
75. Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 4.700 0.000 14.700 10.000 5.400 0.000 15.400 8.100 5.250 0.000 13.350 61.150
76. Culka Anna 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 7.530 0.000 17.533 10.000 5.800 0.000 15.800 7.000 4.450 0.000 11.450 8.600 4.100 0.000 12.700 57.483
77. Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 4.750 0.000 14.750 10.000 5.050 0.000 15.050 7.300 3.300 0.000 10.600 57.300
78. Vaňátková Nela 2009 TJ Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová 10.000 7.230 0.000 17.233 4.500 5.600 0.000 10.100 8.000 5.900 0.000 13.900 9.400 4.850 0.000 14.250 55.483
79. Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 5.000 0.000 15.000 10.000 4.950 0.000 14.950 7.000 5.000 0.000 12.000 7.800 4.750 0.000 12.550 54.500
80. Vorlíčková Andrea 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 0.000 0.000 0.000 0.000 7.000 4.650 0.000 11.650 9.000 5.650 0.000 14.650 9.000 5.800 0.000 14.800 41.100
81. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.800 6.800 0.000 16.600 16.600

zpět na detail závodu