Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A)

 2.6.-3.6.2018
 pořadatel: Černošice

VS3A (žákyně A)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 10.000 9.300 0.000 19.300 9.400 8.900 0.000 18.300 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.500 0.000 18.500 74.900
2. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 10.000 9.450 0.000 19.450 9.400 8.450 0.000 17.850 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.350 0.000 18.350 74.750
3. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 10.000 9.150 0.000 19.150 9.400 8.300 0.000 17.700 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.550 0.000 18.550 74.050
4. Plevová Valerie 2007 TJ Sokol Kampa Libichová 10.000 9.250 0.000 19.250 9.500 7.900 0.000 17.400 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.400 0.000 18.400 73.400
5. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 10.000 9.300 0.000 19.300 9.400 8.450 0.000 17.850 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.150 0.000 18.150 73.350
6. Prokop Claudia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 10.000 9.000 0.000 19.000 9.500 7.200 0.000 16.700 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.400 0.000 18.400 72.850
7. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 10.000 8.400 0.000 18.400 8.100 8.450 0.000 16.550 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.000 0.000 18.000 71.550
8. Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.950 0.000 18.950 9.500 8.600 0.000 18.100 10.000 7.200 0.000 17.200 9.600 7.450 0.000 17.050 71.300
9. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 10.000 8.850 0.000 18.850 8.200 8.300 0.000 16.500 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.500 0.000 17.500 71.200
10. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková 10.000 9.050 0.000 19.050 6.700 8.750 0.000 15.450 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.550 0.000 18.550 70.800
11. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 10.000 8.650 0.000 18.650 8.200 7.900 0.000 16.100 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.000 0.000 17.000 70.050
12. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Libichová, Slezáček 10.000 9.150 0.000 19.150 6.700 7.650 0.000 14.350 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.400 0.000 18.400 69.950
13. Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 10.000 9.000 0.000 19.000 9.500 6.500 0.000 16.000 10.000 7.750 0.000 17.750 9.600 7.400 0.000 17.000 69.750
14. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 10.000 9.050 0.000 19.050 6.700 7.950 0.000 14.650 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 8.300 0.000 18.300 69.100
15. Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 10.000 8.650 0.000 18.650 6.700 9.000 0.000 15.700 9.800 8.050 0.000 17.850 9.600 7.250 0.000 16.850 69.050
16. Suchánková Petra 2008 SK Hradčany Miškovic 10.000 8.050 0.000 18.050 9.700 6.350 0.000 16.050 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.500 0.000 17.500 68.600
17. Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.800 0.000 18.800 8.100 7.450 0.000 15.550 9.000 6.250 0.000 15.250 10.000 8.100 0.000 18.100 67.700
18. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Libichová, Slezáček 10.000 9.100 0.000 19.100 5.300 7.750 0.000 13.050 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 8.200 0.000 18.200 67.550
19. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil 10.000 8.650 0.000 18.650 5.300 7.800 0.000 13.100 10.000 8.550 0.000 18.550 9.600 7.550 0.000 17.150 67.450
20. Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Lužová, Kostrbík, Hajdin, Procházková 10.000 8.350 0.000 18.350 6.700 7.700 0.000 14.400 10.000 7.250 0.000 17.250 9.600 7.400 0.000 17.000 67.000
20. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská 10.000 8.550 0.000 18.550 6.600 8.200 0.000 14.800 10.000 6.450 0.000 16.450 9.600 7.700 0.100 17.200 67.000
22. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 10.000 8.900 0.000 18.900 5.200 8.400 0.000 13.600 9.200 7.350 0.000 16.550 9.600 7.950 0.000 17.550 66.600
23. Cibulcová Nikol 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil 10.000 9.100 0.000 19.100 5.300 7.000 0.000 12.300 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 7.650 0.000 17.650 66.300
24. Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.500 0.000 18.500 8.100 7.750 0.000 15.850 9.200 7.900 0.000 17.100 9.600 5.100 0.000 14.700 66.150
25. Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková 10.000 9.150 0.000 19.150 5.300 8.750 0.000 14.050 10.000 7.450 0.000 17.450 8.500 6.650 0.000 15.150 65.800
26. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 10.000 8.550 0.000 18.550 5.300 5.200 0.000 10.500 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 8.150 0.000 18.150 65.750
26. Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 10.000 9.200 0.000 19.200 6.700 6.100 0.000 12.800 10.000 6.450 0.000 16.450 9.600 7.700 0.000 17.300 65.750
28. Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 10.000 8.450 0.000 18.450 6.700 6.350 0.000 13.050 10.000 7.350 0.000 17.350 9.600 7.100 0.000 16.700 65.550
29. Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 10.000 8.450 0.000 18.450 5.300 8.350 0.000 13.650 8.700 6.350 0.000 15.050 10.000 7.800 0.000 17.800 64.950
30. Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 10.000 8.550 0.000 18.550 6.700 7.200 0.000 13.900 10.000 5.800 0.000 15.800 9.600 6.600 0.000 16.200 64.450
31. Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská 10.000 8.050 0.000 18.050 8.100 7.350 0.000 15.450 9.000 5.000 0.000 14.000 9.600 6.650 0.000 16.250 63.750
32. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 10.000 8.850 0.000 18.850 5.200 5.400 0.000 10.600 10.000 5.800 0.000 15.800 10.000 7.200 0.000 17.200 62.450
33. Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 10.000 8.500 0.000 18.500 5.200 6.600 0.000 11.800 10.000 5.600 0.000 15.600 9.600 6.850 0.000 16.450 62.350
34. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 10.000 8.700 0.000 18.700 3.900 7.250 0.000 11.150 10.000 5.950 0.000 15.950 9.600 6.700 0.000 16.300 62.100
35. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 9.100 0.000 19.100 3.700 7.750 0.000 11.450 8.700 4.950 0.000 13.650 9.600 7.950 0.000 17.550 61.750
36. Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Veselá 10.000 8.750 0.000 18.750 5.300 6.050 0.000 11.350 10.000 4.650 0.000 14.650 10.000 6.600 0.000 16.600 61.350
37. Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 10.000 8.500 0.000 18.500 5.200 5.950 0.000 11.150 10.000 5.050 0.000 15.050 10.000 6.350 0.000 16.350 61.050
38. Riško Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 10.000 8.850 0.000 18.850 5.400 7.350 0.000 12.750 7.700 4.100 0.000 11.800 10.000 7.550 0.000 17.550 60.950
39. Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 10.000 9.150 0.000 19.150 6.700 5.200 0.000 11.900 8.700 5.600 0.000 14.300 9.600 5.600 0.000 15.200 60.550
40. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 10.000 8.100 0.000 18.100 3.900 7.800 0.000 11.700 10.000 3.850 0.000 13.850 10.000 5.700 0.000 15.700 59.350
41. Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 10.000 7.800 0.000 17.800 5.300 7.550 0.000 12.850 9.200 2.000 0.000 11.200 10.000 6.700 0.000 16.700 58.550
42. Krupová Klaudie 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru 10.000 8.300 0.000 18.300 3.900 6.800 0.000 10.700 8.700 3.900 0.000 12.600 10.000 6.700 0.000 16.700 58.300
43. Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 10.000 8.550 0.000 18.550 2.500 8.250 0.000 10.750 7.700 5.750 0.000 13.450 10.000 5.300 0.000 15.300 58.050
44. Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 10.000 7.200 0.000 17.200 0.500 9.750 0.000 10.250 8.700 4.900 0.000 13.600 9.600 7.350 0.000 16.950 58.000
45. Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková 10.000 7.600 0.000 17.600 5.400 5.350 0.000 10.750 9.000 4.200 0.000 13.200 10.000 5.950 0.000 15.950 57.500
46. Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 10.000 8.000 0.000 18.000 5.300 6.350 0.000 11.650 7.700 5.650 0.000 13.350 9.600 4.150 0.000 13.750 56.750

zpět na detail závodu