Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

 24.6.-27.6.2017
Stáhnout výsledky

dívky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hálová Sabina 2002 Praha, hlavní město 4.000 9.250 0.000 13.250 4.200 7.700 0.000 11.900 4.800 8.050 0.000 12.850 4.300 8.250 0.000 12.550 50.550
2. Ponížilová Dominika 2002 Olomoucký kraj 5.000 9.250 0.000 14.250 4.800 5.600 0.000 10.400 5.000 7.200 0.000 12.200 4.500 7.850 0.000 12.350 49.200
3. Trávníčková Barbora 2003 Jihomoravský kraj 3.700 8.250 0.000 11.950 3.600 8.300 0.000 11.900 4.800 8.050 0.000 12.850 4.300 8.050 0.000 12.350 49.050
4. Trnková Lucie 2005 Jihomoravský kraj 3.700 8.550 0.000 12.250 3.000 8.100 0.000 11.100 5.100 7.250 0.000 12.350 4.300 8.000 0.000 12.300 48.000
5. Fiřtová Eliška 2002 Praha, hlavní město 3.700 8.950 0.000 12.650 4.500 7.650 0.000 12.150 4.600 6.450 0.000 11.050 3.700 8.050 0.000 11.750 47.600
6. Strýhalová Agáta 2006 Ústecký kraj 3.700 8.550 0.000 12.250 3.000 7.800 0.000 10.800 4.600 7.650 0.000 12.250 4.600 7.550 0.000 12.150 47.450
7. Hnilicová Jasmína 2003 Jihomoravský kraj 3.700 8.700 0.000 12.400 3.600 7.900 0.000 11.500 3.800 6.900 0.000 10.700 4.600 7.900 0.000 12.500 47.100
8. Klaková Natálie 2003 Jihomoravský kraj 4.000 8.750 0.000 12.750 3.500 7.650 0.000 11.150 4.500 6.550 0.000 11.050 4.300 7.550 0.100 11.750 46.700
9. Štěpandová Nela 2006 Moravskoslezský kraj 2.000 9.350 0.000 11.350 2.900 7.400 0.000 10.300 5.200 7.700 0.000 12.900 4.000 8.300 0.300 12.000 46.550
10. Škubalová Aneta 2005 Pardubický kraj 3.700 8.800 0.000 12.500 2.600 7.850 0.000 10.450 3.600 7.200 0.000 10.800 3.400 8.150 0.000 11.550 45.300
11. Moravcová Kristina 2003 Moravskoslezský kraj 3.500 8.900 0.000 12.400 2.900 8.000 0.000 10.900 4.800 4.350 0.000 9.150 4.100 7.550 0.000 11.650 44.100
11. Čondlová Clarissa 2004 Ústecký kraj 3.500 8.750 0.000 12.250 4.400 4.400 0.000 8.800 4.200 7.350 0.000 11.550 4.400 7.100 0.000 11.500 44.100
13. Husáková Barbora 2002 Praha, hlavní město 3.700 9.050 0.000 12.750 3.600 5.800 0.000 9.400 4.400 6.450 0.000 10.850 3.800 7.100 0.000 10.900 43.900
14. Mazalová Zuzana 2004 Olomoucký kraj 2.000 9.100 0.000 11.100 2.500 8.150 0.000 10.650 3.700 8.150 0.000 11.850 2.800 7.350 0.000 10.150 43.750
15. Kocková Vanessa 2005 Plzeňský kraj 2.800 8.750 0.100 11.450 2.800 7.600 0.000 10.400 4.000 6.900 0.000 10.900 3.200 7.700 0.000 10.900 43.650
16. Jaskovičová Lenka 2002 Moravskoslezský kraj 3.700 8.450 0.000 12.150 2.800 6.850 0.000 9.650 3.400 7.150 0.000 10.550 3.900 7.350 0.000 11.250 43.600
17. Zahradníčková Lucie 2003 Praha, hlavní město 2.800 8.750 0.000 11.550 3.400 7.200 0.000 10.600 3.600 6.400 0.000 10.000 3.500 7.700 0.000 11.200 43.350
18. Kaláčová Anna Kateřina 2003 Zlínský kraj 3.500 7.900 0.000 11.400 2.200 7.650 0.000 9.850 3.600 6.950 0.000 10.550 3.800 7.650 0.000 11.450 43.250
19. Kalašová Tamara 2004 Zlínský kraj 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 7.250 0.000 9.750 3.600 8.250 0.100 11.750 3.200 7.800 0.000 11.000 43.200
20. Šťovíčková Eliška 2004 Pardubický kraj 3.600 8.550 0.100 12.050 2.100 5.900 0.000 8.000 3.400 7.150 0.000 10.550 3.800 7.750 0.000 11.550 42.150
21. Dvorská Darina 2003 Olomoucký kraj 3.700 8.700 0.000 12.400 2.100 6.800 0.000 8.900 3.200 6.100 0.000 9.300 3.700 7.450 0.000 11.150 41.750
22. Jaklová Klára 2004 Moravskoslezský kraj 3.500 8.500 0.000 12.000 1.800 7.800 0.000 9.600 4.100 5.450 0.000 9.550 3.000 7.250 0.000 10.250 41.400
23. Hocelíková Uršula 2006 Ústecký kraj 3.700 7.450 0.000 11.150 2.100 6.850 0.000 8.950 3.800 7.000 0.000 10.800 3.300 6.950 0.000 10.250 41.150
24. Peterková Klára 2006 Olomoucký kraj 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 7.300 2.000 7.300 4.100 7.600 0.000 11.700 3.600 7.350 0.000 10.950 40.450
25. Matoušková Kateřina 2004 Královéhradecký kraj 2.000 8.950 0.000 10.950 2.000 7.650 0.000 9.650 2.800 6.400 0.000 9.200 2.700 7.450 0.000 10.150 39.950
26. Štemberová Veronika 2004 Středočeský kraj 2.000 9.550 0.000 11.550 2.500 7.300 0.000 9.800 2.900 5.450 0.000 8.350 2.800 7.000 0.000 9.800 39.500
27. Dufková Markéta 2005 Plzeňský kraj 2.000 9.100 0.000 11.100 2.100 6.650 0.000 8.750 2.900 6.850 0.000 9.750 2.700 7.150 0.000 9.850 39.450
28. Zvěřinová Emma 2005 Plzeňský kraj 2.000 8.950 0.000 10.950 2.000 6.850 0.000 8.850 3.000 6.550 0.000 9.550 3.100 6.800 0.000 9.900 39.250
29. Baňkowská Adéla 2003 Liberecký kraj 3.700 8.600 0.000 12.300 1.900 6.350 0.000 8.250 2.600 5.850 0.000 8.450 2.800 7.400 0.000 10.200 39.200
29. Kozlová Lucie 2004 Královéhradecký kraj 2.000 9.300 0.000 11.300 1.900 7.350 0.000 9.250 2.800 6.550 0.000 9.350 2.600 6.700 0.000 9.300 39.200
31. Klimešová Justýna Ella 2006 Středočeský kraj 2.000 8.950 0.000 10.950 1.500 7.100 0.000 8.600 3.200 4.950 0.000 8.150 3.800 7.350 0.000 11.150 38.850
32. Kalenská Gabriela 2005 Královéhradecký kraj 2.000 8.600 0.000 10.600 1.500 5.950 0.000 7.450 2.700 7.050 0.000 9.750 2.700 7.600 0.000 10.300 38.100
33. Chalupová Petra 2004 Jihočeský kraj 3.500 8.450 0.300 11.650 1.900 5.200 0.000 7.100 2.700 5.750 0.000 8.450 3.700 7.100 0.000 10.800 38.000
34. Pučejdlová Zuzana 2005 Jihočeský kraj 2.800 8.400 0.000 11.200 2.600 4.150 0.000 6.750 3.200 6.700 0.100 9.800 3.200 6.950 0.000 10.150 37.900
35. Baňkowská Aneta 2003 Liberecký kraj 2.800 8.600 0.000 11.400 1.300 6.200 0.000 7.500 3.200 5.300 0.000 8.500 2.700 7.350 0.000 10.050 37.450
36. Aubrechtová Kateřina 2005 Jihočeský kraj 2.800 8.400 0.000 11.200 2.600 6.000 0.000 8.600 3.200 4.850 0.000 8.050 2.800 6.550 0.000 9.350 37.200
37. Polívková Zuzana 2004 Jihočeský kraj 2.800 8.400 0.000 11.200 2.000 4.250 0.000 6.250 3.000 6.800 0.000 9.800 3.000 6.700 0.000 9.700 36.950
38. Svobodová Klára 2003 Pardubický kraj 3.600 8.300 0.000 11.900 2.100 5.500 0.000 7.600 2.900 4.800 0.000 7.700 2.900 6.700 0.000 9.600 36.800
39. Pavlíčková Anna 2004 Zlínský kraj 2.000 8.700 0.000 10.700 1.900 5.200 0.000 7.100 2.600 7.200 0.000 9.800 2.300 6.750 0.000 9.050 36.650
40. Dlouhá Nela 2004 Středočeský kraj 2.800 7.650 0.000 10.450 1.800 7.250 0.000 9.050 2.600 4.650 0.000 7.250 2.500 6.850 0.100 9.250 36.000
41. Lawson Olivia 2005 Liberecký kraj 2.800 8.400 0.000 11.200 1.300 6.100 2.000 5.400 2.600 6.800 0.000 9.400 2.200 7.750 0.000 9.950 35.950
42. Kolaříková Barbora 2002 Plzeňský kraj 2.000 8.600 0.000 10.600 1.400 4.650 0.000 6.050 2.600 7.000 0.000 9.600 2.700 6.800 0.000 9.500 35.750
43. Jefimová Jaroslava 2005 Středočeský kraj 2.000 7.750 0.000 9.750 1.300 6.400 0.000 7.700 2.600 6.200 0.000 8.800 2.000 7.000 0.000 9.000 35.250
44. Kocurková Johana 2003 Zlínský kraj 2.000 8.550 0.000 10.550 1.800 4.100 0.000 5.900 2.700 6.600 0.000 9.300 2.500 5.800 0.000 8.300 34.050
45. Sochová Monika 2002 Pardubický kraj 3.700 8.650 0.000 12.350 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 6.900 0.000 10.300 3.100 6.900 0.000 10.000 32.650
46. Földešová Nikola 2004 Karlovarský kraj 2.000 8.550 0.000 10.550 1.800 5.550 2.000 5.350 2.100 6.250 0.000 8.350 2.300 6.000 0.000 8.300 32.550
47. Chaloupková Denisa 2006 Ústecký kraj 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.600 0.000 10.400 3.500 5.950 0.000 9.450 4.200 7.550 0.000 11.750 31.600
48. Tomšů Kateřina 2005 Vysočina 2.000 8.000 0.000 10.000 1.700 5.650 2.000 5.350 3.000 4.000 0.000 7.000 1.600 5.200 0.500 6.300 28.650
49. Rydrychová Dita 2004 Karlovarský kraj 2.000 8.250 0.000 10.250 1.700 4.700 2.000 4.400 1.700 3.500 0.000 5.200 1.800 5.700 0.000 7.500 27.350
50. Švecová Eliška 2005 Vysočina 2.000 8.250 0.000 10.250 1.000 5.000 2.000 4.000 2.900 1.350 0.000 4.250 1.700 5.550 0.500 6.750 25.250
51. Janderová Zuzana 2005 Královéhradecký kraj 2.000 7.950 0.000 9.950 1.100 4.950 2.000 4.050 2.300 5.550 0.000 7.850 1.000 6.450 4.500 2.950 24.800
52. Vozková Tatiana 2004 Karlovarský kraj 2.000 6.350 0.000 8.350 0.900 5.350 6.000 0.250 2.500 3.950 0.000 6.450 0.700 5.800 0.500 6.000 21.050
53. Slavíková Klára 2005 Karlovarský kraj 2.000 6.950 0.000 8.950 0.900 5.650 6.000 0.550 2.000 3.550 0.000 5.550 1.200 5.200 0.700 5.700 20.750

zpět na detail závodu