Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF)

 20.5.2017
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha

starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová 6.000 9.750 0.000 15.750 7.000 9.100 0.000 16.100 8.100 9.000 0.000 17.100 8.500 8.450 0.000 16.950 65.900
2. Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 9.500 0.000 15.500 7.000 7.450 0.000 14.450 8.000 8.650 0.000 16.650 8.000 8.450 0.000 16.450 63.050
3. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.100 0.000 15.100 7.000 8.300 0.000 15.300 7.700 8.600 0.100 16.200 8.000 7.600 0.000 15.600 62.200
4. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 9.400 0.000 15.400 7.800 8.350 0.000 16.150 7.200 8.000 0.100 15.100 8.000 7.450 0.000 15.450 62.100
4. Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 9.500 0.000 15.500 6.500 8.350 0.000 14.850 7.800 8.000 0.100 15.700 8.000 8.050 0.000 16.050 62.100
6. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.950 0.000 14.950 7.000 8.100 0.000 15.100 7.300 7.550 0.100 14.750 8.500 8.050 0.000 16.550 61.350
6. Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 9.400 0.000 15.400 7.500 8.600 0.000 16.100 7.500 7.400 0.100 14.800 7.500 7.550 0.000 15.050 61.350
8. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.350 0.000 15.350 7.800 8.400 0.000 16.200 8.000 7.150 0.100 15.050 8.000 6.600 0.000 14.600 61.200
9. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.450 0.000 15.450 6.500 7.200 0.000 13.700 8.100 8.650 0.100 16.650 8.000 7.200 0.000 15.200 61.000
10. Suchánková Petra 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 6.000 9.200 0.000 15.200 6.800 7.550 0.000 14.350 7.500 8.100 0.100 15.500 8.000 7.400 0.000 15.400 60.450
11. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 6.000 9.700 0.000 15.700 6.500 7.150 0.000 13.650 8.300 7.400 0.100 15.600 8.000 7.450 0.000 15.450 60.400
12. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 6.000 9.250 0.000 15.250 6.500 7.300 0.000 13.800 6.900 8.650 0.100 15.450 8.000 7.800 0.000 15.800 60.300
13. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 6.000 8.950 0.000 14.950 7.000 7.700 0.000 14.700 7.000 8.000 0.100 14.900 8.000 7.700 0.000 15.700 60.250
14. Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 8.050 0.000 14.050 7.300 7.800 0.100 15.000 8.500 7.250 0.000 15.750 60.100
15. Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 6.000 9.300 0.000 15.300 7.800 7.850 0.000 15.650 7.500 6.850 0.000 14.350 8.000 6.750 0.000 14.750 60.050
16. Plevová Valerie 2007 AC Sparta Praha Libichová 6.000 9.350 0.000 15.350 7.000 8.250 0.000 15.250 7.800 6.950 0.100 14.650 8.500 6.550 0.300 14.750 60.000
17. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 9.050 0.000 15.050 7.000 7.750 0.000 14.750 7.200 7.300 0.000 14.500 8.000 7.450 0.000 15.450 59.750
18. Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 6.000 9.450 0.000 15.450 6.800 7.300 0.000 14.100 7.500 7.700 0.100 15.100 7.500 7.500 0.000 15.000 59.650
19. Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 9.500 0.000 15.500 6.000 8.150 0.000 14.150 6.900 7.700 0.100 14.500 8.000 7.450 0.000 15.450 59.600
20. Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.900 0.000 14.900 6.800 8.300 0.000 15.100 7.000 7.800 0.100 14.700 7.200 7.300 0.000 14.500 59.200
21. Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 6.000 8.900 0.000 14.900 6.600 7.100 0.000 13.700 6.700 7.750 0.100 14.350 8.000 7.650 0.000 15.650 58.600
22. Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 9.100 0.000 15.100 4.800 7.300 0.000 12.100 8.100 7.800 0.100 15.800 8.000 7.250 0.000 15.250 58.250
23. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.750 0.000 14.750 7.000 8.350 0.000 15.350 7.100 7.950 0.100 14.950 7.500 6.100 0.600 13.000 58.050
24. White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.150 0.000 14.150 7.200 6.500 0.000 13.700 7.500 7.600 0.000 15.100 57.950
25. Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Procházková 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 8.150 0.000 14.150 7.000 6.950 0.100 13.850 8.000 6.600 0.000 14.600 57.900
26. Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 8.500 0.000 14.500 6.500 7.250 0.000 13.750 8.300 7.450 0.100 15.650 7.500 6.750 0.300 13.950 57.850
27. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.950 0.000 14.950 6.500 8.250 0.000 14.750 6.700 7.750 0.100 14.350 7.500 6.000 0.000 13.500 57.550
28. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 9.200 0.000 15.200 6.500 6.950 0.000 13.450 7.300 7.150 0.600 13.850 8.000 7.000 0.000 15.000 57.500
29. Cikrlová Romana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.400 0.000 14.400 4.800 7.500 0.000 12.300 7.500 7.750 0.100 15.150 8.000 7.550 0.000 15.550 57.400
30. Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 7.900 0.000 13.900 8.100 6.900 0.100 14.900 7.500 6.200 0.000 13.700 57.350
31. Slezáková Zuzana 2007 TJ Sokol Zlín Valová Kateřina 6.000 8.650 0.000 14.650 7.000 6.100 0.000 13.100 7.200 7.700 1.000 13.900 7.500 8.150 0.000 15.650 57.300
32. Tereza Hurtová 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 6.000 9.400 0.000 15.400 6.000 6.700 0.000 12.700 7.000 6.850 0.100 13.750 7.500 7.450 0.000 14.950 56.800
33. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.900 0.000 14.900 6.500 8.450 0.000 14.950 5.800 7.200 0.000 13.000 7.500 6.150 0.000 13.650 56.500
34. Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 6.000 8.750 0.000 14.750 4.800 7.200 0.000 12.000 6.700 7.250 0.000 13.950 7.500 8.150 0.000 15.650 56.350
35. Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 6.000 8.350 0.000 14.350 5.900 6.050 0.000 11.950 7.800 7.850 0.100 15.550 8.000 6.600 0.100 14.500 56.350
36. Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.250 0.000 13.250 7.800 6.100 0.000 13.900 7.500 6.900 0.000 14.400 56.050
37. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 7.950 0.000 13.950 5.500 7.850 0.100 13.250 7.500 5.900 0.000 13.400 55.550
38. Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín kolektiv trenérů 6.000 9.150 0.000 15.150 4.800 7.050 0.000 11.850 6.400 7.400 0.100 13.700 7.500 7.200 0.000 14.700 55.400
39. Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Grmelová 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 8.250 0.000 14.250 6.200 6.500 0.100 12.600 7.000 7.000 0.000 14.000 55.150
40. Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.550 0.000 14.550 4.200 7.200 0.000 11.400 7.800 7.800 0.100 15.500 7.500 6.050 0.000 13.550 55.000
41. Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 9.300 0.000 15.300 5.400 7.950 0.000 13.350 6.200 7.500 0.100 13.600 7.000 5.650 0.000 12.650 54.900
42. Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.900 0.000 14.900 4.800 7.200 0.000 12.000 6.800 7.700 0.100 14.400 7.200 6.250 0.000 13.450 54.750
43. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek 6.000 8.900 0.000 14.900 4.200 7.350 0.000 11.550 6.700 7.700 0.000 14.400 7.500 6.200 0.000 13.700 54.550
44. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.600 0.000 14.600 7.000 6.000 0.000 13.000 6.200 7.050 0.000 13.250 7.000 6.650 0.000 13.650 54.500
45. Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 7.300 0.000 13.300 6.200 7.200 0.000 13.400 7.500 6.800 0.000 14.300 54.400
46. Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 6.000 8.950 0.000 14.950 5.400 7.200 0.000 12.600 6.000 7.050 0.000 13.050 7.500 5.850 0.000 13.350 53.950
47. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková 6.000 8.500 0.000 14.500 4.200 6.650 0.000 10.850 7.300 8.250 0.100 15.450 7.500 5.550 0.000 13.050 53.850
48. Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová 6.000 8.200 0.000 14.200 4.200 8.500 0.000 12.700 6.000 7.850 0.000 13.850 6.800 6.200 0.000 13.000 53.750
49. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 6.000 8.600 0.000 14.600 4.200 7.150 0.000 11.350 7.500 7.200 0.100 14.600 8.000 5.100 0.000 13.100 53.650
50. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.850 0.000 14.850 4.200 7.800 0.000 12.000 6.200 7.400 0.000 13.600 6.800 6.200 0.000 13.000 53.450
51. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 9.050 0.000 15.050 4.200 7.150 0.000 11.350 6.200 7.050 0.000 13.250 6.700 6.100 0.000 12.800 52.450
52. Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká 6.000 9.300 0.000 15.300 5.300 7.000 0.000 12.300 6.100 6.150 1.100 11.150 7.200 6.450 0.000 13.650 52.400
53. Bočková Viktorie 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.500 0.000 14.500 4.200 7.200 0.000 11.400 7.200 5.400 0.100 12.500 6.700 7.250 0.000 13.950 52.350
54. Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 8.450 0.000 14.450 4.800 6.800 0.000 11.600 6.700 6.200 0.000 12.900 6.800 6.450 0.000 13.250 52.200
55. Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 7.950 0.000 13.950 4.800 6.200 0.000 11.000 7.200 6.700 0.100 13.800 7.000 6.200 0.000 13.200 51.950
56. Machů Luisa 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 6.000 8.800 0.000 14.800 5.400 7.100 0.000 12.500 6.200 6.500 0.000 12.700 7.500 4.250 0.000 11.750 51.750
57. Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková 6.000 7.800 0.000 13.800 4.200 7.350 0.000 11.550 7.000 7.100 0.100 14.000 7.000 5.100 0.000 12.100 51.450
58. Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 9.000 0.000 15.000 4.200 7.100 0.000 11.300 6.200 6.200 0.100 12.300 7.000 5.800 0.000 12.800 51.400
59. Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 6.000 8.600 0.000 14.600 4.200 6.900 0.000 11.100 6.000 6.150 0.100 12.050 8.000 5.600 0.000 13.600 51.350
60. Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.650 0.000 14.650 4.200 6.400 0.000 10.600 6.000 7.650 1.100 12.550 7.000 6.200 0.000 13.200 51.000
61. Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká 6.000 8.650 0.000 14.650 4.800 7.300 0.000 12.100 6.100 6.350 2.100 10.350 7.500 6.300 0.000 13.800 50.900
62. Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 8.300 0.000 14.300 4.200 7.600 0.000 11.800 6.000 7.300 0.000 13.300 6.500 4.450 0.000 10.950 50.350
63. Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek, Uhrová 6.000 7.400 0.000 13.400 4.200 6.250 0.000 10.450 6.400 6.650 0.000 13.050 7.200 6.050 0.000 13.250 50.150
64. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 6.000 7.950 0.000 13.950 4.800 6.650 0.000 11.450 6.000 5.000 0.000 11.000 6.500 6.750 0.000 13.250 49.650
65. Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín kolektiv trenérů 6.000 8.350 0.000 14.350 4.200 6.550 0.000 10.750 6.000 6.450 0.100 12.350 6.500 5.200 0.000 11.700 49.150
66. Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.100 0.000 14.100 4.200 5.950 0.000 10.150 6.000 6.800 0.000 12.800 7.500 4.250 0.000 11.750 48.800
67. Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.250 0.000 14.250 4.200 6.100 0.000 10.300 6.200 6.100 0.000 12.300 6.500 5.150 0.000 11.650 48.500
68. Slanařová Lucie 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 7.200 0.000 13.200 4.200 5.600 0.000 9.800 6.500 6.700 0.100 13.100 6.000 6.250 0.000 12.250 48.350

zpět na detail závodu