O víkendu 24. – 25. října proběhl v bulharském Plovdivu závod v Gymnastickém aerobiku, na který vyrazila i část české reprezentace z klubů Sport Aerobik Liberec, Corridoor a Pro Fitness Praha. Soutěže se kvůli aktuální situaci zúčastnilo pouze 6 států, které ovšem dokázaly vytvořit silnou konkurenci.  Českým závodnicím se podařilo získat celkem 4 medailová umístění. V kategorii starších žaček si bronzovou medaili odvezla Veronika Uchytilová v jednotlivcích (18,200) i v triu společně s Laurou Urválkovou a Lucií Rajtrovou (17,950), která v individuální kategorii skončila na čtvrtém místě (17,950). Juniorskému triu ve složení Tereza Valentová, Anita Rotheová a Kateřina Paulíková se podařilo vybojovat první místo v kategorii trojic se známkou 18 bodů. V juniorských jednotlivkyních třetí místo obsadila Sabina Juránková (19,550 bodů) a hned za ní na čtvrtém místě skončila Kateřina Paulíková s 19,400 body. V kategorii dospělých obsadila 4. místo Sabina Drapáková se skóre 20,150 bodů a sedmá se ve finále umístila Tereza Kudláčková s 19,800 body.

Všem závodnicím děkujeme za reprezentaci a rozhodčím a trenérům za skvělou práci.