Na hlavní obsah

Seznam Rozhodčích




Ev.č. Jméno Sport Kvalifikace Oddíl
153770 Andrlík Milan SGM III. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
476546 Axman Zdeněk SGM I. třída individuální členové
556028 Bajer Lukáš SGM II. třída Gymnastika Zlín, z.s.
371833 Bareš Václav SGM II. třída Tělocvičná jednota Sokol Kolín
620324 Bařák Antonín SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Zlín
226327 Bega David SGM II. třída Tělocvičná jednota Sokol Kolín
617522 Bělohlávek Adam SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
826586 Bezručko Jurij SGM I. třída Gymnastika Zlín, z.s.
762136 Ceplecha Petr SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Rokycany
719439 Daněk Pavel SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Zlín
742379 Dolejš Miroslav SGM III. třída Klub sportovní gymnastiky Rosice
861853 Drábek Libor SGM Mezinárodní Gymnastika Liberec z.s.
658391 Dušková Michaela SGM III. třída TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s.
420870 Dvořáček Filip SGM III. třída TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s.
897071 Ferling Jan SGM III. třída Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
301759 Ferling Pavel SGM III. třída Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
691608 Ferling Pavel SGM III. třída Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
756451 Ferlingová Jana SGM III. třída Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
217789 Hambálek Jan SGM II. třída Gymnastika Zlín, z.s.
350437 Hambálek Petr SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Zlín
410475 Hammadi Azíz SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Kladno
975243 Houska Jan SGM III. třída TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s.
131572 Hrabánková Markéta SGM III. třída TJ Loko Pardubice z.s.
759316 Chalupný Martin SGM III. třída Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
204392 Chládek Martin SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
182322 Chládek Pavel SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
891649 Jan Luboš SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
368401 Jan Ondřej SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
747982 Janeczko Ondřej SGM III. třída Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
495758 Janečková Lucie SGM III. třída Gymnastika Zlín, z.s.
815378 Janoušková Nikola SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
310958 Janová Jana SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
412690 Kaczor Jan SGM III. třída Gymnastický klub Vítkovice, z.s.
246204 Kalina Jiří SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
735304 Kalný Ondřej SGM II. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
987634 Kalovská Martina SGM III. třída Klub sportovní gymnastiky Rosice
268704 Kašíková Zdeňka SGM III. třída TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s.
820639 Kindler Samuel SGM III. třída Klub sportovní gymnastiky Rosice
941576 Kocián Vilem SGM Mezinárodní Tělocvičná jednota Sokol Kolín
337801 Kopecká Sylva SGM III. třída Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.
105313 Korcová Kateřina SGM III. třída Gymnastika Zlín, z.s.
336275 Korec Jiří SGM III. třída Gymnastika Zlín, z.s.
434763 Kryl Ondřej SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
425873 Kříž Jiří SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
840915 Kříž Jiří SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
670000 Kunkela Miroslav SGM III. třída Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
994570 Kusák Pavel SGM II. třída Tělocvičná jednota Sokol Kladno
780299 Leikep Jan SGM III. třída Gymnastický klub Vítkovice, z.s.
448297 Marckardt Eric SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
713054 Marghold František SGM II. třída Tělocvičná jednota Sokol Kolín
548103 Maršálek Matěj SGM III. třída Gymnastika Zlín, z.s.
589074 Mihál Mario SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
124118 Mlčoušek Richard SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
716434 Mlýnek Pavel SGM Mezinárodní Tělocvičná jednota Sokol Kladno
648840 Moravec Pavel SGM III. třída TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s.
586369 Mráček Viktor SGM III. třída TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.
618079 Mráz Pavel SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
756338 Muryc Stanislav SGM III. třída Klub sportovní gymnastiky Rosice
860958 Němeček Dan SGM II. třída Tělocvičná jednota Sokol Brno I
788705 Nevrkla Milan SGM III. třída Gymnastický klub Šumperk, z.s.
836483 Nezdařil Jan SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
852448 Nosek Adam SGM III. třída Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.
832803 Novák Petr SGM II. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
635851 Novotný Milan SGM II. třída Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
916624 Ondlevec Radovan SGM II. třída Gymnastika Zlín, z.s.
135513 Palek Otakar SGM III. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
190929 Pavlíčková Simona SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Kladno
188460 Pietschmann Dalibor SGM III. třída Gymnastika Liberec z.s.
849996 Pluhař Ondřej SGM III. třída Gymnastika Zlín, z.s.
512551 Pokorný Jiří SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
477746 Potomak Zdeněk SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Rokycany
219024 Reinwart Zdeněk SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
305932 Reinwartová Jana SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
356310 Reňák Radim SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
645746 Řádek Jan SGM I. třída individuální členové
878505 Řezáč Vratislav SGM I. třída Gymnastika Zlín, z.s.
125727 Sedlák Josef SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
172677 Slatin Pavlo SGM III. třída Gymnastika Liberec z.s.
608145 Sliž Radomír SGM III. třída Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
274379 Sliž Radomír SGM III. třída Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
305403 Slouka Otakar SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Přerov
587271 Smrž Petr SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
256178 Straková Suková Lada SGM III. třída Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
878189 Suchý Ondřej SGM III. třída TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s.
271572 Syrový Petr SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
339442 Szabó Martin SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
545948 Szlauer Erich SGM III. třída Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
789192 Šácha Vojtěch SGM II. třída Tělocvičná jednota Sokol Brno I
274252 Špičková Drahomíra SGM III. třída Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s.
998421 Šteffl Boreš SGM II. třída Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
250952 Štěpán Vladimír SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
371505 Šverdík Miloslav SGM III. třída Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
688060 Turoň Jáchym SGM III. třída Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
747569 Uhlíř Martin SGM Mezinárodní Sportovní klub Hradčany, z.s.
606478 Urbánek Jiří SGM Mezinárodní Sportovní klub Hradčany, z.s.
739903 Vachutka Jan SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Kolín
367108 Vaněček František SGM III. třída TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s.
865604 Vaněčková Michaela SGM III. třída TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s.
579910 Vavrečka Petr SGM III. třída Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.
408561 Včelák Jaroslav SGM III. třída TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s.
531334 Vejmola Ladislav SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
382884 Vogl Štěpán SGM II. třída Tělocvičná jednota Sokol Kolín
424438 Vopelka Michal SGM Mezinárodní Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
154137 Vrkočová Jana SGM III. třída TJ Spartak Sezimovo Ústí z.s.
109432 Vyoral David SGM III. třída Gymnastika Zlín, z.s.
556121 Weinhold Petr SGM III. třída Gymnastika Liberec z.s.
799326 Zapletal Jakub SGM III. třída SKUP Olomouc, z.s.
406613 Zmeškal Miroslav SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady