Česká gymnastická federace

Menu

Akce

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

28.10.2021 - 29.10.2021 TG

Mistrovství ČR TeamGym

29.10.2021 - 31.10.2021 SGM

Grand Prix J. Matuchy

29.10.2021 - 31.10.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace

30.10.2021 TR

TRA 3. Český pohár

31.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

31.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň

1.11.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro závodníky

5.11.2021 - 7.11.2021 SGM, SGZ

Závod OH nadějí

6.11.2021 SGZ

Pohár studenstva

6.11.2021 TG

TG Plzeňský pohár

6.11.2021 SGM, SGZ

Chebská bradla

6.11.2021 SGZ

O cenu Chodska

6.11.2021 - 7.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.8

6.11.2021 SGZ

veselský pohár

7.11.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy

7.11.2021 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje

12.11.2021 - 14.11.2021 SGM, SGZ

Memoriál Jana Gajdoše

12.11.2021 SGM

Přebor Zlínského kraje SGM

13.11.2021 TG

Republikové finále ČASPV

13.11.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje VS

13.11.2021 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

13.11.2021 SGZ

Přebor města Ostravy

13.11.2021 SGM

Přebor Karlovarského kraje

13.11.2021 SGM

Přebor Plzeňského kraje

14.11.2021 TG

Blue Cup TVT Motion

14.11.2021 SGZ

Poberounský dvojboj

17.11.2021 SGZ

Přebor Středočeského kraje družstev

17.11.2021 VG

Přehlídka pohybových skladeb

18.11.2021 - 21.11.2021 TR

TRA Mistrovství světa

20.11.2021 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

20.11.2021 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Přebor Plzeňského kraje - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - II.liga

20.11.2021 - 21.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.11.2021 SGZ

Přebor Karlovarského kraje - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje - ligy

21.11.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR (VS1-4)

21.11.2021 SGZ

SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev

21.11.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého kraje - II., III. IV. a V.liga

21.11.2021 TG

„Á HOP“ závod v TeamGymu

21.11.2021 SGZ

Přebor Olomouckého kraje

21.11.2021 SGZ

Krajský přebor Pardubického kraje - II., III. IV. a V.liga

25.11.2021 - 28.11.2021 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

Reklama

Adresář oddílů

A-STYL z.s.

Osiková 161, 46015 Liberec - Liberec XVI-Nový Harcov

AC Sparta Praha sportovní gymnastika, z.s.

Kovanecká 2405/27, 19000 Praha - Libeň

Aerobik klub Zlín, z.s.

Benešovo nábřeží 1739, 76001 Zlín

AG - FIT, z.s.

Dr. Janského 978/3, 57101 Moravská Třebová - Předměstí

Akademie volnočasových a vzdělávacích aktivit, z.

Skupova 2981/4a, 30100 Plzeň - Jižní Předměstí

AKPR Prostějov, spolek

Českobratrská 2579/13, 79601 Prostějov

BIOS fit z.s.

U Pivovaru 1898, 26301 Dobříš

BubbleGym, z.s.

Generála Janouška 872/9, 198 00 Praha 9

Corridoor z.s.

Studentská 979/1, 77900 Olomouc - Nová Ulice

Dům dětí a mládeže, Nýrsko, prap. Veitla 23

Prap. Veitla 23, 34022 Nýrsko

FLIK - FLAK Plzeň, z.s.

Tachovská 1376/47, 32300 Plzeň - Bolevec

GT Šestajovice, z.s.

Kněžická 396, 19012 Praha - Dolní Počernice

GYM CLUB REDA, z.s.

Vejražkova 1009/27, 15000 Praha - Košíře

Gym Club Třebíč, z.s.

Křižíkova 548/2, 67401 Třebíč - Borovina

Gym Dobřichovice, z.s.

Jabloňová 946, 25229 Dobřichovice

GYMNASTICKÝ AEROBIK - BK - OTROKOVICE, z.s.

Hlavní 1247, 76502 Otrokovice - Kvítkovice

Gymnastický klub Domažlice, z.s.

Fügnerova 647, 34401 Domažlice - Týnské Předměstí

Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s.

I. P. Pavlova 736/112, 77900 Olomouc - Nová Ulice

Gymnastický klub Šumperk, z.s.

Sluneční 2692/38, 78701 Šumperk

Gymnastický klub Vítkovice, z.s.

29. dubna 259/33, 70030 Ostrava - Výškovice

Gymnastika Dobříš, z.s.

Havlíčkova 617, 26301 Dobříš

Gymnastika Liberec z.s.

Jeronýmova 570/22, 46007 Liberec - Liberec VII-Horní Růžodol

Gymnastika M&E Havířov, z.s.

Přímá 1330/1, 736 01 Havířov

Gymnastika Říčany, z.s.

Na Kavčí skále 1696/12, 25101 Říčany

Gymnastika Zlín, z.s.

Kvítková 4191, 76001 Zlín

GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s.

Zvolská 696/3, 14200 Praha - Kamýk

HOP Dolní Jirčany z.s.

Gen. Peřiny 778, 25244 Psáry - Dolní Jirčany

InBalance, z.s.

Labská 255/25, 62500 Brno - Starý Lískovec

JV Sport team, z.s.

Kloboučnická 1735/26, 14000 Praha - Nusle

Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.

Jiráskova 413, 43601 Litvínov - Horní Litvínov

Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z.

Vídeňská 470/9, 63900 Brno - Štýřice

Klub sportovní gymnastiky Rosice

Máchova 435, 66501 Rosice

Klub sportovní gymnastiky SK Přerov

Vinařská 57/26, 75124 Přerov - Přerov XI-Vinary

Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s.

Vídeňská třída 3301/84, 66902 Znojmo

KSG Most, z.s.

tř. Budovatelů 112/7, 43401 Most

Letní výcvikový tábor Soboňky, z.s.

Národní 2015/99, 695 01 Hodonín

Merkur České Budějovice, z.s.

Pražská tř. 1255/19, 37004 České Budějovice - České Budějovice 3

Orel jednota Opava - Komárov

Podvihovská 150/18, 747 70 Opava

Pro Fitness Praha z.s.

Nad Primaskou 292/45, 10000 Praha - Strašnice

Racek 2017 z.s.

Západní 414/2, 16200 Praha - Střešovice

SK Aerobic professional z.s.

Dobšická 3579/15, 66902 Znojmo

SK Viktoria Tábor, z.s.

Zborovská 2696, 39003 Tábor

SKUP Olomouc, z.s.

U sportovní haly 38/2, 77900 Olomouc - Lazce

SPARTAK TRUTNOV, z.s.

Skřivánčí 770, 54101 Trutnov - Střední Předměstí

Sport Aerobic Liberec, z.s.

Nezvalova 872/22, 46015 Liberec - Liberec XV-Starý Harcov

Sport studio J&A, z.s.

Švestková 676/9, 32600 Plzeň - Božkov

SPORTGYM Louny, z.s.

Petra Obrovce 2659, 44001 Louny

Sportovně gymnastický klub Opava, z.s.

Stratilova 1823/6, 74601 Opava - Předměstí

Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s.

Aloise Gavlase 37/12, 70030 Ostrava - Dubina

Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s.

Mírová 2296/29b, 74601 Opava - Předměstí

Sportovní Gymnastika Liberec z.s.

U Slunečních lázní 1073, 46014 Liberec - Liberec XIV-Ruprechtice

Sportovní gymnastika Pelhřimov z.s.

F. B. Vaňka 1971, 39301 Pelhřimov

Sportovní klub dětí a mládeže Děčín, z.s.

Riegrova 1352/10, 40502 Děčín - Děčín II-Nové Město

Sportovní klub Hradčany, z.s.

Diskařská 294/1, 11800 Praha - Hradčany

Škola gymnastických mistrů

Žižkova 190, 73911 Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ a MŠ ANGEL, pobo

Angelovova 3183/15, 14300 Praha - Modřany

Školní sportovní klub OŤAS Opava, z.s.

Palisova 1303/5, 74706 Opava - Kylešovice

T.J. Sokol Řepy, z.s.

Engelmüllerova 625/4, 16300 Praha - Řepy

Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov

Sokolovská 4656/122c, 58601 Jihlava

Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov-GLOXI

Sokolovská 4656/122c, 58601 Jihlava

Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem

Zápská 329/6, 250 01 Brandýs nad Labem

Tělocvičná jednota Sokol Brno I

Kounicova 686/22, 60200 Brno - Veveří

Tělocvičná jednota Sokol Bučovice

Zámecká 550, 68501 Bučovice

Tělocvičná jednota Sokol České Budějovice

Sokolský ostrov 462/1, 37001 České Budějovice - České Budějovice 1

Tělocvičná jednota Sokol Dvůr Králové nad Labem

nábřeží Jiřího Wolkera 137, 54401 Dvůr Králové nad Labem

Tělocvičná jednota Sokol Hodonín

Velkomoravská 2202/2, 69501 Hodonín

Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové

Eliščino nábřeží 777/5, 50003 Hradec Králové

Tělocvičná jednota Sokol Chrudim

Tyršovo náměstí 249, 53701 Chrudim - Chrudim II

Tělocvičná jednota Sokol Kampa

Újezd 450/40, 11800 Praha - Malá Strana

Tělocvičná jednota Sokol Kampa - TRA

Újezd 450/40, 11800 Praha - Malá Strana

Tělocvičná jednota Sokol Kladno

T. G. Masaryka 1391, 27201 Kladno

Tělocvičná jednota Sokol Kolín

Kmochova 14, 28002 Kolín - Kolín II

Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice

Masarykovo náměstí 540/3, 74221 Kopřivnice

Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou

náměstí Svobody 249, 25266 Libčice nad Vltavou

Tělocvičná jednota Sokol Milevsko

Tyršovo nám. 616, 39901 Milevsko

Tělocvičná jednota Sokol Mladá Boleslav

Palackého 223/8, 29301 Mladá Boleslav - Mladá Boleslav II

Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1

Čs. legií 1268/16, 70200 Ostrava - Moravská Ostrava

Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov

Palackého 60, 67201 Moravský Krumlov

Tělocvičná jednota Sokol Olomouc

17. listopadu 788/1, 77900 Olomouc

Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I

Jiráskova 29, 53002 Pardubice - Zelené Předměstí

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1

Štruncovy sady 493/1, 30100 Plzeň - Východní Předměstí

Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady

Tyršova 26/9, 29001 Poděbrady - Poděbrady III

Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I.

Bubenečská 181/4, 16000 Praha - Dejvice

Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice

Vršovické náměstí 111/2, 10100 Praha - Vršovice

Tělocvičná jednota Sokol Přerov

Brabansko 3570/2a, 75002 Přerov - Přerov I-Město

Tělocvičná jednota Sokol Příbram

Gen. R. Tesaříka 162, 26101 Příbram - Příbram I

Tělocvičná jednota Sokol Rokycany

Jiráskova 208, 33701 Rokycany - Nové Město

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk

Zahradní 1418/23, 78501 Šternberk

Tělocvičná jednota Sokol Vsetín

Na Příkopě 814, 755 01 Vsetín

Tělocvičná jednota Sokol Všetaty

T. G. Masaryka 342, 27716 Všetaty

Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto

nám. Tyršovo 55, 56601 Vysoké Mýto - Vysoké Mýto-Město

Tělocvičná jednota Sokol Zlín

Sokolská 663, 76001 Zlín

Tělocvičná jednota Sokol Znojmo

Sokolská 1272/12, 66902 Znojmo

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I

Koněvova 929/19, 13000 Praha - Žižkov

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II.

Na Balkáně 812/21, 13000 Praha - Vysočany

Tělovýchovná jednota Bohemians Praha

náměstí Míru 109/18, 12000 Praha - Vinohrady

Tělovýchovná jednota Bohemians Praha (AG)

Izraelská 3160/6, 10000 Praha - Strašnice

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.

Riegerova 1083/18, 35002 Cheb

Tělovýchovná jednota Praděd Bruntál, z.s.

Smetanova 1105/14, 79201 Bruntál

Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.

Anenská 936/17, 79601 Prostějov

Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s.

Tyršova 681, 46401 Frýdlant

Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s.

Chalupkova 1367/1, 14900 Praha - Chodov

Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek

Chvalkovická 2031/47, 19300 Praha - Horní Počernice

Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s

Na Házené 696, 39102 Sezimovo Ústí

Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.

Tyršova 783, 54301 Vrchlabí

Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek

Tyršova 214, 73961 Třinec - Staré Město

Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek

Žerotínova 736, 75701 Valašské Meziříčí

Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s.

Skautská 6093/11, 70800 Ostrava - Poruba

TJ Aero Odolena Voda, z.s.

Ke Stadionu 375, 25070 Odolena Voda

TJ AVIA Čakovice, z.s.

Jizerská 328/4, 19600 Praha - Čakovice

TJ Doksy, z.s.

Bezdězská 260, 47201 Doksy

TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek

Martinská čtvrť 1704, 74401 Frenštát pod Radhoštěm

TJ Gymnastika Děčín, z.s.

Riegrova 1360/22, 40502 Děčín - Děčín II-Nové Město

TJ Chropyně, z.s.

Hanácké náměstí 552, 76811 Chropyně

TJ Jičín z.s.

Revoluční 1061, 50601 Jičín - Valdické Předměstí

TJ Jiskra Humpolec, z.s.

Tyršovo náměstí 745, 39601 Humpolec

TJ Jiskra Třeboň, z.s.

Jiráskova 444, 37901 Třeboň - Třeboň II

TJ Loko Pardubice z.s.

Terezy Novákové 503, 53002 Pardubice - Zelené Předměstí

TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.

Mánesova 1580/17, 47001 Česká Lípa

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.

Sokolská 651, 391 81 Veselí n. Luž.

TJ Nová Včelnice, z.s.

Školní 372, 37842 Nová Včelnice

TJ Ostrožská Nová Ves, z.s.

Nádražní 970, 68722 Ostrožská Nová Ves

TJ Pedagog Modřany, z.s.

Pertoldova 3314/9, 14300 Praha - Modřany

TJ Pohyb a my Kadaň, z.s.

Chomutovská 1283, 43201 Kadaň

TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek

Sokolská 497, 75661 Rožnov pod Radhoštěm

TJ Slovan J.Hradec, z.s.

Jarošovská 743, 37701 Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec II

TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.

Dr. Davida Bechera 1009/18, 36001 Karlovy Vary

TJ Sokol Přibyslavice, z.s.

Pod Sady 222, 67521 Přibyslavice

TJ Spartak Trhové Sviny z.s.

Budovatelská 913, 37401 Trhové Sviny

TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.

Kapitána Nálepky 589/11, 40001 Ústí nad Labem - Bukov

TJ Šumavan Vimperk z.s.

1. máje 321/25, 38501 Vimperk - Vimperk II

TJ Šumperk, z.s.

Žerotínova 1691/55, 78701 Šumperk

TJ VP Frýdek-Místek

Jana Čapka 2349, 73801 Frýdek-Místek - Frýdek

Trampolíny Liberec, z.s.

Janáčkova 847/14, 46001 Liberec - Liberec I-Staré Město

Trampolíny Litoměřice, z.s.

Chelčického 1071/2, 41201 Litoměřice - Předměstí

Trampolíny Patrman, z.ú.

Janáčkova 847/14, 46001 Liberec - Liberec I-Staré Město

TVT Motion Mnichovice, z.s.

K Roudné 214, 25165 Zvánovice

Tým SGP, z.s.

Lipová 281, 50321 Stěžery

Vysokoškolský sportovní klub Vysokého učení techni

Technická 2896/2, 61600 Brno - Královo Pole

Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra

Školní 400, 68724 Uherský Ostroh - Ostrožské Předměstí

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři