Na hlavní obsah

Adresář oddílů




A-STYL z.s.
Osiková 161, 46015 Liberec - Liberec XVI-Nový Harcov
AC Sparta Praha sportovní gymnastika, z.s.
Kovanecká 2405/27, 19000 Praha - Libeň
Aerobik klub Zlín, z.s.
Benešovo nábřeží 1739, 76001 Zlín
AG - FIT, z.s.
Dr. Janského 978/3, 57101 Moravská Třebová - Předměstí
Akademie volnočasových a vzdělávacích aktivit, z.
Skupova 2981/4a, 30100 Plzeň - Jižní Předměstí
AKPR Prostějov, spolek
Českobratrská 2579/13, 79601 Prostějov
BIOS fit z.s.
U Pivovaru 1898, 26301 Dobříš
BubbleGym, z.s.
Generála Janouška 872/9, 198 00 Praha 9
Corridoor z.s.
Studentská 979/1, 77900 Olomouc - Nová Ulice
Dům dětí a mládeže, Nýrsko, prap. Veitla 23
Prap. Veitla 23, 34022 Nýrsko
FLIK - FLAK Plzeň, z.s.
Tachovská 1376/47, 32300 Plzeň - Bolevec
GT Šestajovice, z.s.
Kněžická 396, 19012 Praha - Dolní Počernice
GYM CLUB REDA, z.s.
Vejražkova 1009/27, 15000 Praha - Košíře
Gym Club Třebíč, z.s.
Křižíkova 548/2, 67401 Třebíč - Borovina
Gym Dobřichovice, z.s.
Jabloňová 946, 25229 Dobřichovice
GYMNASTICKÝ AEROBIK - BK - OTROKOVICE, z.s.
Hlavní 1247, 76502 Otrokovice - Kvítkovice
Gymnastický klub Domažlice, z.s.
Fügnerova 647, 34401 Domažlice - Týnské Předměstí
Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s.
I. P. Pavlova 736/112, 77900 Olomouc - Nová Ulice
Gymnastický klub Šumperk, z.s.
Sluneční 2692/38, 78701 Šumperk
Gymnastický klub Vítkovice, z.s.
29. dubna 259/33, 70030 Ostrava - Výškovice
Gymnastika Dobříš, z.s.
Havlíčkova 617, 26301 Dobříš
Gymnastika Liberec z.s.
Jeronýmova 570/22, 46007 Liberec - Liberec VII-Horní Růžodol
Gymnastika M&E Havířov, z.s.
Přímá 1330/1, 736 01 Havířov
Gymnastika Říčany, z.s.
Na Kavčí skále 1696/12, 25101 Říčany
Gymnastika Zlín, z.s.
Kvítková 4191, 76001 Zlín
GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s.
Zvolská 696/3, 14200 Praha - Kamýk
HOP Dolní Jirčany z.s.
Gen. Peřiny 778, 25244 Psáry - Dolní Jirčany
InBalance, z.s.
Labská 255/25, 62500 Brno - Starý Lískovec
JV Sport team, z.s.
Kloboučnická 1735/26, 14000 Praha - Nusle
Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.
Jiráskova 413, 43601 Litvínov - Horní Litvínov
Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z.
Vídeňská 470/9, 63900 Brno - Štýřice
Klub sportovní gymnastiky Rosice
Máchova 435, 66501 Rosice
Klub sportovní gymnastiky SK Přerov
Vinařská 57/26, 75124 Přerov - Přerov XI-Vinary
Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s.
Vídeňská třída 3301/84, 66902 Znojmo
KSG Most, z.s.
tř. Budovatelů 112/7, 43401 Most
Letní výcvikový tábor Soboňky, z.s.
Národní 2015/99, 695 01 Hodonín
Merkur České Budějovice, z.s.
Pražská tř. 1255/19, 37004 České Budějovice - České Budějovice 3
Orel jednota Opava - Komárov
Podvihovská 150/18, 747 70 Opava
Pro Fitness Praha z.s.
Nad Primaskou 292/45, 10000 Praha - Strašnice
Racek 2017 z.s.
Západní 414/2, 16200 Praha - Střešovice
SK Aerobic professional z.s.
Dobšická 3579/15, 66902 Znojmo
SK Plhov - Náchod, z.s.
Příkopy 1186, 54701 Náchod
SK Viktoria Tábor, z.s.
Zborovská 2696, 39003 Tábor
SKUP Olomouc, z.s.
U sportovní haly 38/2, 77900 Olomouc - Lazce
SPARTAK TRUTNOV, z.s.
Skřivánčí 770, 54101 Trutnov - Střední Předměstí
Sport Aerobic Liberec, z.s.
Nezvalova 872/22, 46015 Liberec - Liberec XV-Starý Harcov
Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.
13, 41713 Modlany
Sport studio J&A, z.s.
Švestková 676/9, 32600 Plzeň - Božkov
SPORTGYM Louny, z.s.
Petra Obrovce 2659, 44001 Louny
Sportovně gymnastický klub Opava, z.s.
Stratilova 1823/6, 74601 Opava - Předměstí
Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s.
Aloise Gavlase 37/12, 70030 Ostrava - Dubina
Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s.
Mírová 2296/29b, 74601 Opava - Předměstí
Sportovní Gymnastika Liberec z.s.
U Slunečních lázní 1073, 46014 Liberec - Liberec XIV-Ruprechtice
Sportovní gymnastika Pelhřimov z.s.
F. B. Vaňka 1971, 39301 Pelhřimov
Sportovní klub dětí a mládeže Děčín, z.s.
Riegrova 1352/10, 40502 Děčín - Děčín II-Nové Město
Sportovní klub Hradčany, z.s.
Diskařská 294/1, 11800 Praha - Hradčany
Škola gymnastických mistrů
Žižkova 190, 73911 Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant
Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ a MŠ ANGEL, pobo
Angelovova 3183/15, 14300 Praha - Modřany
Školní sportovní klub OŤAS Opava, z.s.
Palisova 1303/5, 74706 Opava - Kylešovice
T.J. Sokol Řepy, z.s.
Engelmüllerova 625/4, 16300 Praha - Řepy
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
Sokolovská 4656/122c, 58601 Jihlava
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov-GLOXI
Sokolovská 4656/122c, 58601 Jihlava
Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem
Zápská 329/6, 250 01 Brandýs nad Labem
Tělocvičná jednota Sokol Brno I
Kounicova 686/22, 60200 Brno - Veveří
Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
Zámecká 550, 68501 Bučovice
Tělocvičná jednota Sokol České Budějovice
Sokolský ostrov 462/1, 37001 České Budějovice - České Budějovice 1
Tělocvičná jednota Sokol Dvůr Králové nad Labem
nábřeží Jiřího Wolkera 137, 54401 Dvůr Králové nad Labem
Tělocvičná jednota Sokol Hodonín
Velkomoravská 2202/2, 69501 Hodonín
Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové
Eliščino nábřeží 777/5, 50003 Hradec Králové
Tělocvičná jednota Sokol Chrudim
Tyršovo náměstí 249, 53701 Chrudim - Chrudim II
Tělocvičná jednota Sokol Kampa
Újezd 450/40, 11800 Praha - Malá Strana
Tělocvičná jednota Sokol Kampa - TRA
Újezd 450/40, 11800 Praha - Malá Strana
Tělocvičná jednota Sokol Kladno
T. G. Masaryka 1391, 27201 Kladno
Tělocvičná jednota Sokol Kolín
Kmochova 14, 28002 Kolín - Kolín II
Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice
Masarykovo náměstí 540/3, 74221 Kopřivnice
Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou
náměstí Svobody 249, 25266 Libčice nad Vltavou
Tělocvičná jednota Sokol Milevsko
Tyršovo nám. 616, 39901 Milevsko
Tělocvičná jednota Sokol Mladá Boleslav
Palackého 223/8, 29301 Mladá Boleslav - Mladá Boleslav II
Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1
Čs. legií 1268/16, 70200 Ostrava - Moravská Ostrava
Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov
Palackého 60, 67201 Moravský Krumlov
Tělocvičná jednota Sokol Olomouc
17. listopadu 788/1, 77900 Olomouc
Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I
Jiráskova 29, 53002 Pardubice - Zelené Předměstí
Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
Štruncovy sady 493/1, 30100 Plzeň - Východní Předměstí
Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
Tyršova 26/9, 29001 Poděbrady - Poděbrady III
Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I.
Bubenečská 181/4, 16000 Praha - Dejvice
Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
Vršovické náměstí 111/2, 10100 Praha - Vršovice
Tělocvičná jednota Sokol Přerov
Brabansko 3570/2a, 75002 Přerov - Přerov I-Město
Tělocvičná jednota Sokol Příbram
Gen. R. Tesaříka 162, 26101 Příbram - Příbram I
Tělocvičná jednota Sokol Rokycany
Jiráskova 208, 33701 Rokycany - Nové Město
Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
Zahradní 1418/23, 78501 Šternberk
Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
Na Příkopě 814, 755 01 Vsetín
Tělocvičná jednota Sokol Všetaty
T. G. Masaryka 342, 27716 Všetaty
Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto
nám. Tyršovo 55, 56601 Vysoké Mýto - Vysoké Mýto-Město
Tělocvičná jednota Sokol Zlín
Sokolská 663, 76001 Zlín
Tělocvičná jednota Sokol Znojmo
Sokolská 1272/12, 66902 Znojmo
Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
Koněvova 929/19, 13000 Praha - Žižkov
Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II.
Na Balkáně 812/21, 13000 Praha - Vysočany
Tělovýchovná jednota Bohemians Praha
náměstí Míru 109/18, 12000 Praha - Vinohrady
Tělovýchovná jednota Bohemians Praha (AG)
Izraelská 3160/6, 10000 Praha - Strašnice
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
Riegerova 1083/18, 35002 Cheb
Tělovýchovná jednota Praděd Bruntál, z.s.
Smetanova 1105/14, 79201 Bruntál
Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.
Anenská 936/17, 79601 Prostějov
Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s.
Tyršova 681, 46401 Frýdlant
Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s.
Chalupkova 1367/1, 14900 Praha - Chodov
Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek
Chvalkovická 2031/47, 19300 Praha - Horní Počernice
Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
Na Házené 696, 39102 Sezimovo Ústí
Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
Tyršova 783, 54301 Vrchlabí
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
Tyršova 214, 73961 Třinec - Staré Město
Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek
Žerotínova 736, 75701 Valašské Meziříčí
Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s.
Skautská 6093/11, 70800 Ostrava - Poruba
TJ Aero Odolena Voda, z.s.
Ke Stadionu 375, 25070 Odolena Voda
TJ AVIA Čakovice, z.s.
Jizerská 328/4, 19600 Praha - Čakovice
TJ Doksy, z.s.
Bezdězská 260, 47201 Doksy
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
Martinská čtvrť 1704, 74401 Frenštát pod Radhoštěm
TJ Gymnastika Děčín, z.s.
Riegrova 1360/22, 40502 Děčín - Děčín II-Nové Město
TJ Chropyně, z.s.
Hanácké náměstí 552, 76811 Chropyně
TJ Jičín z.s.
Revoluční 1061, 50601 Jičín - Valdické Předměstí
TJ Jiskra Humpolec, z.s.
Tyršovo náměstí 745, 39601 Humpolec
TJ Jiskra Třeboň, z.s.
Jiráskova 444, 37901 Třeboň - Třeboň II
TJ Loko Pardubice z.s.
Terezy Novákové 503, 53002 Pardubice - Zelené Předměstí
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
Mánesova 1580/17, 47001 Česká Lípa
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
Sokolská 651, 39181 Veselí nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí I
TJ Nová Včelnice, z.s.
Školní 372, 37842 Nová Včelnice
TJ Ostrožská Nová Ves, z.s.
Nádražní 970, 68722 Ostrožská Nová Ves
TJ Pedagog Modřany, z.s.
Pertoldova 3314/9, 14300 Praha - Modřany
TJ Pohyb a my Kadaň, z.s.
Chomutovská 1283, 43201 Kadaň
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
Sokolská 497, 75661 Rožnov pod Radhoštěm
TJ Slovan J.Hradec, z.s.
Jarošovská 743, 37701 Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec II
TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.
Dr. Davida Bechera 1009/18, 36001 Karlovy Vary
TJ Sokol Libeň
Zenklova 2/37, 18000 Praha - Libeň
TJ Sokol Přibyslavice, z.s.
Pod Sady 222, 67521 Přibyslavice
TJ Spartak Trhové Sviny z.s.
Budovatelská 913, 37401 Trhové Sviny
TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.
Kapitána Nálepky 589/11, 40001 Ústí nad Labem - Bukov
TJ Šumavan Vimperk z.s.
1. máje 321/25, 38501 Vimperk - Vimperk II
TJ Šumperk, z.s.
Žerotínova 1691/55, 78701 Šumperk
TJ VP Frýdek-Místek
Jana Čapka 2349, 73801 Frýdek-Místek - Frýdek
Trampolíny Liberec, z.s.
Janáčkova 847/14, 46001 Liberec - Liberec I-Staré Město
Trampolíny Litoměřice, z.s.
Chelčického 1071/2, 41201 Litoměřice - Předměstí
Trampolíny Patrman, z.ú.
Janáčkova 847/14, 46001 Liberec - Liberec I-Staré Město
TVT Motion Mnichovice, z.s.
K Roudné 214, 25165 Zvánovice
Tým SGP, z.s.
Lipová 281, 50321 Stěžery
Vysokoškolský sportovní klub Vysokého učení techni
Technická 2896/2, 61600 Brno - Královo Pole
Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra
Školní 400, 68724 Uherský Ostroh - Ostrožské Předměstí