Česká gymnastická federace

Akce

18.9.2020 - 20.9.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG

18.9.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů II. tř. a instrukorů SG

19.9.2020 XX

ČGF - Valná hromada

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 TR

TRA 1. Český pohár

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

Reklama

Kalendář akcí

20.9.2020 - 21.9.2023

 
18.9.-20.9.2020SGZŠkolení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG
18.9.-29.11.2020SGZŠkolení trenérů II. tř. a instrukorů SG
25.9.-27.9.2020SGZSGŽ Školení rozhodčích III. třídy
26.9.2020TGPohár města Kadaně - ZRUŠENO
26.9.2020SGZDokská kladina
26.9.2020TRTRA 1. Český pohár
26.9.2020PAČeský pohár - Praha
26.9.-27.9.2020AEPohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO
26.9.-27.9.2020SGMSGM Juniors Trophy
27.9.2020TRTRA Skokan Odolky - ZRUŠENO
2.10.-4.10.2020SGM, SGZZávod Světového poháru B
2.10.-4.10.2020TRTRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO
3.10.2020SGMMoravská liga
3.10.2020SGZJarní pohár Plzeň - nový termín
3.10.2020TGMemoriál Hany Myšákové
3.10.2020PAČeský pohár - Plzeň
3.10.2020SGZO pohár Věry Čáslavské
3.10.-4.10.2020AEMistry s Mistry
3.10.-4.10.2020TRTRA Školení trenérů 3. třídy 1.část
4.10.-11.10.2020VGGOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO
9.10.-10.10.2020TRTRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO
10.10.2020SGZVáza Horních Počernic a Veteraniáda
10.10.2020SGZZávod gymnastických nadějí
10.10.2020TGBaby cup Třebíč - ZRUŠENO
10.10.2020SGMPřebor Zlínského kraje
11.10.2020SGZSGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev
17.10.2020SGZO cenu Chodska
17.10.2020SGZSGŽ O cenu Chodska
17.10.2020TGMini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně
17.10.2020SGZPřebor města Ostravy
17.10.-18.10.2020SGMGrand Prix J. Matuchy
17.10.-18.10.2020AEPohár Federací - 3. kolo
17.10.-18.10.2020SGZGym Festival
17.10.-18.10.2020TRTRA Školení trenérů 3. třídy 2.část
17.10.-18.10.2020SGZGym Festival - ZRUŠENO !!!
17.10.-18.10.2020TGTG Reprezentační sraz č.11
23.10.-25.10.2020AGGutenberg Cup
23.10.-25.10.2020TRTRA Workshop žactvo
24.10.2020SGMMemoriál V. Somolíka
24.10.2020TGTG Pohár města Příbrami
24.10.2020SGMKontrolní závod juniorů
24.10.-25.10.2020SGZMemoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)
24.10.-25.10.2020AEPlovdiv Open
25.10.2020SGMMemoriál K. Hartiga
28.10.2020SGZMemoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)
30.10.-31.10.2020SGZMistrovství ČR jednotlivkyň "C"
31.10.2020TRTRA 2. Český pohár
31.10.-1.11.2020SGMMemoriál R. Pauly a O. Šišky
1.11.2020TRTRA Podzvičínský skokánek
1.11.2020SGZMemoriál V.Růžičkové
6.11.-8.11.2020SGZSGŽ Mistrovství ČR MT a 2. KZ pro ME
6.11.-8.11.2020TRTRA Výcvikový tábor 03
6.11.-8.11.2020PA2. Mistrovství ČR v Parkouru
7.11.2020SGM, SGZChebská bradla
7.11.2020SGZPohár studenstva
7.11.2020TGTG Plzeňský pohár
7.11.2020SGZJindřichohradecká liga
7.11.2020AGAKR Mistrovství ČR
7.11.-8.11.2020AEPohár Federací - 4. kolo
7.11.-8.11.2020SGMSGM Mistrovství ČR MT
14.11.2020TGRepublikové finále ČASPV
14.11.2020TRTRA Mistrovství ČR žactva
14.11.2020SGZMikulášský pohár
14.11.2020TGBlue Cup TVT Motion
14.11.2020SGZJeštědský pohár
14.11.2020SGZPřebor Zlínského kraje
14.11.-15.11.2020AECzech Aerobic Open
14.11.-15.11.2020AEMistrovství ČR v aerobiku
14.11.-15.11.2020SGM, SGZMemoriál J. Gajdoše
14.11.-15.11.2020AEMistry s Mistry
15.11.2020SGZSGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - nepostupové kategorie
15.11.2020TRTRA Zlatý Radegast
17.11.2020SGZSGŽ Přebor Středočeského kraje
17.11.2020SGMSGM Přebor Jihočeského kraje
17.11.2020VGVG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN
19.11.-21.11.2020SGM, SGZZávod OH nadějí / Olympic Hope´s Cup - ZRUŠENO
20.11.2020SGMSGM Přebor hl.m. Prahy
21.11.2020SGZSGŽ Přebor Jihomoravského kraje družstva
21.11.2020SGMSGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje
21.11.2020SGMMezinárodní Veteraniáda
21.11.2020SGZSGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje
21.11.2020SGZSGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň
21.11.2020SGZSGŽ Přebor Moravskoslezského kraje
21.11.2020SGZSGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)
21.11.2020SGZSGŽ Přebor Moravskoslezského kraje
21.11.2020SGZSGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS)
21.11.-22.11.2020TRTRA Závod O libereckého skokana II.
21.11.-22.11.2020AEMistry s Mistry
21.11.-22.11.2020TGTG Reprezentační sraz č.12
22.11.2020SGMSGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje
22.11.2020SGMSGM Extraliga, I.lia, II. liga
22.11.2020TGÁ hop - TeamGymový dvojboj
22.11.2020SGZMemoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)
27.11.-28.11.2020SGMSGM Future Cup
28.11.2020SGM, SGZSokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO
28.11.2020SGZMemoriál V. Medové
28.11.2020SGZMikulášský dvojboj ZRUŠENO
28.11.2020TRTRA 3. Český pohár
28.11.2020SGZSGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje (VS)
29.11.2020SGZSGŽ Finále Přeboru ČOS
29.11.2020SGMSGM Mistrovství ČR (VS1-4) - ZRUŠENO
29.11.2020TRTRA Mistrovství ČR družstev
5.12.2020TRCzech Elite / Masters / Finále nejlepších - ZRUŠENO
5.12.2020TRTRA Mistrovství ČR
5.12.-6.12.2020SGZSGŽ Extraliga, I. liga, II. liga - ZRUŠENO
5.12.-6.12.2020SGZSGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)
5.12.-6.12.2020SGMSGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev
9.12.-13.12.2020SGMMistrovství Evropy juniorů a mužů
12.12.2020SGZPohár Starostky Města Frýdlantu n.O
12.12.2020SGZMemoriál P. Kouby
12.12.2020SPLMistrovství ČR
12.12.2020SGZGymnastické naděje
12.12.2020SGM, SGZZlínský sněhulák
12.12.-13.12.2020TGTG Reprezentační sraz č.13
13.12.2020SGZKlokánkova kapsa
13.12.2020SGZSGŽ Memoriál M. Brdíčkové-Šplíchalové
13.12.2020SGZSGŽ Župní závod J. Šplíchala
17.12.-20.12.2020SGZMistrovství Evropy juniorek a žen
19.12.2020SGM, SGZVánoční Závod
16.1.2021TRTRA Valná hromada TRA
10.3.-13.3.2021SGM, SGZZávod Světového poháru A (kvalifikace OH)
21.3.2021SGZŘíčanské hvězdičky
27.3.2021TGTG Pohár města Třebíče
14.4.-17.4.2021TGTG Mistrovství Evropy 2020
21.4.-25.4.2021SGM, SGZMistrovství Evropy ve sportovní gymnastice
23.4.-24.4.2021TRTRA Závod Světového poháru ITA
29.4.-2.5.2021TRTRA Mistrovství Evropy
9.6.-15.6.2021AGSvětové závody věkových skupin (WAGC)
12.6.2021TRTRA Mistrovství ČR
12.6.2021TRTRA 50 let
18.6.-20.6.2021AGMISTROVSTVÍ SVĚTA V AKROBATICKÉ GYMNASTICE
27.6.-2.7.2021SGM, SGZLODM
3.7.2021VGEUROPEAN GYM FOR LIFE
4.7.-8.7.2021VGEUROGYM
13.7.-17.7.2021VGWORLD GYM FOR LIFE CHALLENGE 2021
23.7.-8.8.2021SGM, SGZOlympijské hry
24.7.-1.8.2021SGM, SGZEYOF 2021
30.7.-31.7.2021TRTRA Olympijské hry
24.9.-26.9.2021AEMistrovství Evropy v aerobiku
1.10.-3.10.2021AGEvropské závody věkových skupin (EAGC)
3.10.-8.10.2021VGGOLDEN AGE GYM FESTIVAL
7.10.-10.10.2021AGMistrovství Evropy
18.10.-24.10.2021SGM, SGZMistrovství světa ve sportovní gymnastice
11.11.-14.11.2021TRTRA Mistrovství světa
19.11.-22.11.2021TRTRA Světové hry mládeže WAGC
11.3.-15.3.2022AGAKR Mistrovství světa v akrobatické gymnastice
7.7.-17.7.2022PASvětové hry
14.9.-17.9.2022TGTG Mistrovství Evropy
14.9.-17.9.2022TGMISTROVSTVÍ EVROPY TEAMGYM 2022
28.10.-6.11.2022SGM, SGZMistrovství světa ve sportovní gymnastice
15.11.-18.11.2022TRTRA Mistrovství světa ve skocích na trampolíně
23.11.-26.11.2022TRTRA Světové hry mládeže WAGC
30.7.-5.8.2023VGVG Světová Gymnaestráda

Termínová listina (pdf)
Termínová listina (xls)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři