Česká gymnastická federace

Menu

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha - ZRUŠENO

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Adresář oddílů

AG - FIT, z.s.

Dr. Janského 978/3, 571 01 Moravská Třebová

Association Club Sparta Praha z.s.

Kovanecká 2405, 197 00 Praha 9

BubbleGym, z.s.

Generála Janouška 872/9, 198 00 Praha 9

Dům dětí a mládeže, Nýrsko, prap. Veitla 23

Prap. Veitla 23, 340 22 Nýrsko

GT Šestajovice, z.s.

K Berance 2781/14, 193 00 Praha 9

Gym Dobřichovice, z.s.

Jabloňová 946, 252 29 Dobřichovice

Gymnastický klub Domažlice, z.s.

Fügnerova 647, 344 01 Domažlice

Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s.

Tř. 17. listopadu 1044/5, 779 00 Olomouc

Gymnastický klub Šumperk, z.s.

Sluneční 38, 787 01 Šumperk

Gymnastický klub Vítkovice, z.s.

29.dubna 33/259, 700 30 Ostrava - Výškovice

Gymnastika Dobříš, z.s.

Havlíčkova 617, 263 01 Dobříš

Gymnastika Liberec z.s.

Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec 7

Gymnastika Říčany, z.s.

Na Kavčí skále 1696/12, 251 01 Říčany

Gymnastika Zlín, z.s.

Kvítková 4191, 760 01 Zlín

GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s.

Zvolská 696/3, 142 00 Praha 4

HOP Dolní Jirčany z.s.

Gen. Peřiny 778, 252 44 Psáry - Dolní Jirčany

Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.

Jiráskova 413, 436 01 Litvínov 1

Klub sportovní gymnastiky Rosice

Máchova 435, 665 01 Rosice

Klub sportovní gymnastiky SK Přerov

Vinařská 26/57, 751 24 Přerov XI - Vinary

Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s.

Vídeňská 84, 669 02 Znojmo

KSG Most, z.s.

Budovatelů 112/7, 434 01 Most

Letní výcvikový tábor Soboňky, z.s.

Národní 2015/99, 695 01 Hodonín

Merkur České Budějovice, z.s.

Pražská třída 1255/19, 370 04 České Budějovice

SK Viktoria Tábor, z.s.

Zborovská 2696, 390 03 Tábor

SKUP Olomouc, z.s.

U Sportovní haly 38/2, 779 00 Olomouc

Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.

Modlany 13, 417 13 Modlany

Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s.

Aloise Gavlase 37/12, 700 30 Ostrava

Sportovní Gymnastika Liberec z.s.

U Slunečních lázní 1073, 460 14 Liberec 14

Sportovní gymnastika Pelhřimov z.s.

F. B. Vaňka 1971, 393 01 Pelhřimov

Sportovní gymnastika Předměřice, z.s.

Čsl. armády 940, 583 01 Chotěboř

Sportovní klub dětí a mládeže Děčín, z.s.

Riegrova 1352/10, 405 02 Děčín II-Nové Město

Sportovní klub Hradčany, z.s.

Diskařská 294/1, 118 00 Praha 1

Škola gymnastických mistrů

Žižkova 190, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov

Sokolovská 122c, 586 01 Jihlava

Tělocvičná jednota Sokol Brno I

Kounicova 20/22, 602 00 Brno

Tělocvičná jednota Sokol Bučovice

Zámecká 550, 685 01 Bučovice

Tělocvičná jednota Sokol Hodonín

Velkomoravská 2202/2, 695 01 Hodonín

Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové

Eliščino Nábřeží 777/5, 500 03 Hradec Králové

Tělocvičná jednota Sokol Chrudim

Tyršovo nám. 249/12, 537 01 Chrudim

Tělocvičná jednota Sokol Kampa

Újezd 450/40, 118 00 Praha

Tělocvičná jednota Sokol Kladno

T. G. Masaryka 1391, 272 01 Kladno

Tělocvičná jednota Sokol Kolín

Kmochova 14, 280 02 Kolín 2

Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice

Masarykovo nám. 540, 742 21 Kopřivnice

Tělocvičná jednota Sokol Milevsko

Tyršovo nám. 616, 399 01 Milevsko

Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1

Čs. Legií 16, 702 00 Ostrava 1

Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov

Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I

Jiráskova 29, 530 03 Pardubice

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1

Štruncovy sady 493/1, 301 00 Plzeň

Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady

Tyršova 26/9, 290 01 Poděbrady

Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I.

Bubenečská 181/4, 128 43 Praha 2 - Nové Město

Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice

Vršovické nám. 2, 101 00 Praha 10

Tělocvičná jednota Sokol Příbram

Gen. R. Tesaříka 162, 261 01 Příbram

Tělocvičná jednota Sokol Rokycany

Jiráskova 208, 337 01 Rokycany

Tělocvičná jednota Sokol Vsetín

Na Příkopě 814, 755 01 Vsetín

Tělocvičná jednota Sokol Všetaty

T.G Masaryka 342, 277 16 Všetaty

Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto

Tyršovo nám. 55/I, 566 01 Vysoké Mýto

Tělocvičná jednota Sokol Zlín

Sokolská 663, 760 01 Zlín

Tělocvičná jednota Sokol Znojmo

Sokolská 12, 669 02 Znojmo

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II.

Na Balkáně 812/21, 130 00 Praha 3

Tělovýchovná jednota Bohemians Praha

Náměstí Míru 18, 120 00 Praha 2

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.

Riegrova 1083/18, 350 02 Cheb

Tělovýchovná jednota Praděd Bruntál, z.s.

Smetanova 14, 792 01 Bruntál

Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.

Anenská 936/17, 796 01 Prostějov

Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s.

Tyršova 681, 464 01 Frýdlant

Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s.

Chalupkova 1367/1, 149 00 Praha 4

Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek

Chvalkovická 2031/47, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s

Na Házené 696, 391 02 Sezimovo Ústí II

Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.

Tyršova 738, 543 01 Vrchlabí

Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek

Žerotínova 736, 757 01 Valašské Meziříčí

Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s.

Skautská 6093, 708 00 Ostrava - Poruba

TJ Doksy, z.s.

Bezdězská 260, 472 01 Doksy

TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek

Martinská Čtvrť 1704, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

TJ Gymnastika Děčín, z.s.

Riegrova 1360/22, 405 02 Děčín 2

TJ Chropyně, z.s.

Moravská 552, 768 11 Chropyně

TJ Jičín z.s.

Revoluční 1061, 506 01 Jičín

TJ Jiskra Třeboň, z.s.

Jiráskova 444, 379 01 Třeboň

TJ Loko Pardubice z.s.

Terezy Novákové 503, 530 02 Pardubice

TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.

Mánesova 1580, 470 01 Česká Lípa

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.

Sokolská 651, 391 81 Veselí n. Luž.

TJ Nová Včelnice, z.s.

Školní 372, 378 42 Nová Včelnice

TJ Ostrožská Nová Ves, z.s.

Olšavní 275, 686 04 Kunovice

TJ Pedagog Modřany, z.s.

Pertoldova 3314/9, 143 00 Praha 4 - Modřany

TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek

Sokolská 497, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

TJ Slovan J.Hradec, z.s.

Jarošovská 743, 377 01 Jindřichův Hradec

TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.

Dr. Davida Bechera 1009/18, 360 01 Karlovy Vary

TJ Sokol Přibyslavice, z.s.

Pod Sady 222, 675 21 Přibyslavice

TJ Spartak Trhové Sviny z.s.

Budovatelská 913, 374 01 Trhové Sviny

TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.

Kpt. Nálepky 11, 400 01 Ústí nad Labem

TJ Šumavan Vimperk z.s.

1. máje 321, 385 01 Vimperk

TJ Šumperk, z.s.

Žerotínova 55, 787 01 Šumperk

Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra

Školní 400, 687 24 Uherský Ostroh

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři