Česká gymnastická federace
Sportovní gymnastika ženy

Menu

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Reprezentace SGŽ

PLÁNY PŘÍPRAVY REPREZENTAČNÍCH VÝBĚRŮ JUNIOREK A ŽEN

Publikováno: 2014 (upraveno 14.7.)

Plán přípravy reprezentace Seniorek pro rok 2020 ZDE

Plán přípravy reprezentace Juniorek pro rok 2020 ZDE

 

ŽENY DRUŽSTVO A
(bodový limit pro zařazení: víceboj 50.00 b. a více) 

1. HOLASOVÁ Aneta 2001 TJ Bohemians Praha (tr.: Fiřtovi) 

2. PONÍŽILOVÁ Dominika 2002 TJ Prostějov (tr.: Lukášová) 

 

ŽENY DRUŽSTVO „B“
(limit pro zařazení: víceboj 48,00 b.  - 49,99 b. a více nebo na jednotlivých nářadích - viz. kritéria pro r. 2019) 

3. JIŘÍKOVÁ Lucie 2001 T.J. Sokol Brno I (tr.: manželé Vyzinovi)

 

ŠÍRŠÍ VÝBĚR PRO ME
(zařazeny závodnice, které splnily aspoň 47,00 b. ve víceboji) 

4. JESSEN Sandra 2002 T.J. Sokol Brno I (tr.: Holman, Netwall) 

5. BRABCOVÁ Natálie 2004 TJ Bohemians Praha (tr.: Fiřtovi)

6. COUFALOVÁ Magdaléna 2004 Gymnastika Liberec (tr.: Slezáček)

------------------------------------------------------------------------------------------- 

JUNIORKY DRUŽSTVO „A“
(bodový limit pro zařazení: víceboj 48,00 b. a více)

1. Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa (tr.: Novotná)

2. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha (tr.: Dvořáková)

3. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha (tr.: Fiřtovi, Nazarenko)

 

JUNIORKY DRUŽSTVO „B“
(bodový limit pro zařazení: víceboj 46,00 b. - 47,99 b.)

4. FRAŇKOVÁ Marta 2005 T.J.Sokol Brno I (tr.: Janečková, Vlková)

5. TRNKOVÁ Lucie 2005 T.J..Sokol Brno I (tr.: Vyzinovi)

6. ŠTĚPANDOVÁ Nela 2006 GK Vítkovice (tr.: Prutkayová)

7. ČADKOVÁ Mia 2007 TJ Bohemians Praha (tr.: Fiřtovi, Nazarenko)

8. MAKOVIČKOVÁ Patricie 2007 KSG Litvnínov (tr.: Kargalcev)

 

ŠÍRŠÍ VÝBĚR PRO MEJ

(zařazeny závodnice roč. 2005 a 2006, které splnily aspoň 45,00 b. ve víceboji)

9. STRÝHALOVÁ Agáta 2006 KSG Litvnínov (tr.: Kargalcev)

Vybrán nejlepší výkon ze seznamu soutěží dle výkonnostních kritérii pro r. 2019.

 
Článek vložil: George Sarichev

Ke stažení:

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři