Na hlavní obsah

Kalendář akcí: 1.8.2022 - 1.2.2023




29.1.2023 SGZ Školení rozhodčích III. třídy SGž - zkoušky
29.1.2023 TG TG zkoušky rozhodčích
28.1.-29.1.2023 TG TG školení nových rozhodčích - 2. část
28.1.2023 TG Jojo Cup
27.1.-29.1.2023 SGZ Školení rozhodčích I. a II. třídy SGž - 2. část + zkoušky
22.1.2023 SGZ Memoriály SHP
22.1.2023 SGZ Školení rozhodčích III. třídy SGž - zkoušky
21.1.-22.1.2023 TG TG Výcvikový tábor č.1 – nižší výkonnostní úroveň
21.1.-22.1.2023 TR TRA Školení trenérů skoků na trampolíně 3. třídy - 1. část
21.1.2023 SGZ Novoroční pohár ve Frenštátě pod Radhoštěm.
21.1.2023 SGZ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata
21.1.2023 SGZ Memoriál Jana Palacha
14.1.2023 TR TRA Valná hromada TRA
13.1.-15.1.2023 VG SGM Gymnastický kemp KVG
13.1.-15.1.2023 VG SGŽ Gymnastický kemp KVG
7.1.-8.1.2023 TG TG přeškolení stávajících rozhodčích + školení nových rozhodčích - 1. část
6.1.-8.1.2023 SGZ Školení rozhodčích I. a II. třídy SGž - 1. část, + III. třídy
17.12.2022 SGZ Vánoční závod - Příbram
17.12.2022 SGZ Vánoční závod
17.12.2022 SGM, SGZ Vánoční závod - Vršovice
15.12.2022 SGM Přebor města Ostravy
11.12.2022 SGZ Váza Horních Počernic
10.12.-11.12.2022 TR TRA Workshop DMT II.
10.12.-11.12.2022 TR TRA Workshop DMT
10.12.-11.12.2022 TR TRA Workshop DMT II.
10.12.2022 SGZ Mikulášský dvojboj 2022
10.12.2022 SGM, SGZ Zlínský sněhulák
10.12.2022 SGZ Memoriál P. Kouby
10.12.2022 SGZ Krumlovský zvoneček
10.12.2022 SGZ předVánoční závod Pardubice
7.12.-8.12.2022 SGM, SGZ Závod O Opavského páva
4.12.-8.12.2022 AE Egypt Pharaoh's Cup
3.12.-4.12.2022 SGZ SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV
3.12.-4.12.2022 TG TG Výcvikový tábor č.2 – vyšší výkonnostní úroveň
3.12.2022 AG 21 st International TuG-Cup
3.12.2022 SGZ Rosická štika
3.12.2022 SGM SGM Extraliga, I.liga, II. liga
3.12.2022 TR TRA Mistrovství ČR žactva - NOVÝ TERMÍN
3.12.2022 SGZ Pohár starostky
27.11.2022 SGZ Memoriál V. Medové
26.11.2022 AG MČR v Akrobatické gymnastice 2022 s mezinárodní účasti
26.11.2022 SGZ Mikulášský pohár
26.11.2022 SGZ SGŽ Finále Přeboru ČOS
26.11.2022 SGM Pohár města Rosice
26.11.2022 SGZ Krajský přebor Libereckého kraje-liga družstev
23.11.-26.11.2022 TR TRA Světové hry mládeže WAGC
23.11.2022 SGZ JMK - II.liga
20.11.2022 SGM Přebor Plzeňského kraje
20.11.2022 SGM Přebor Karlovarského kraje
20.11.2022 SGZ Přebor JMK družstev III.-V. liga
20.11.2022 SGZ Přebor Olomouckého kraje
19.11.-20.11.2022 AE 4. kolo PF
19.11.2022 SGZ SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev
19.11.2022 SGZ Přebor Zlínského kraje
19.11.2022 SGZ Přebor Karlovarského kraje - soutěž družstev OPEN
19.11.2022 SGZ Přebor Středočeského kraje družstev a plnění VS
19.11.2022 SGZ Přebor Plzeňského kraje - soutěž družstev
19.11.2022 SGZ Krajský přebor Královéhradeckého kraje - II., III., IV. a V.liga
19.11.2022 SGZ Krajský přebor Pardubického kraje - II., III., IV. a V. liga
18.11.-20.11.2022 SGM, SGZ Memoriál Jana Gajdoše
17.11.2022 SGZ SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev
17.11.2022 SGZ Přebor Moravskoslezského kraje
17.11.2022 SGM SGM Mistrovství ČR (VS1-4)
17.11.2022 SGZ Krajský přebor Ústeckého kraje-liga družstev
17.11.2022 TG Á hop - akrobacie a trampolína v TeamGymu
17.11.2022 SGM, SGZ Přebor Znojma
17.11.2022 SGZ Přebory Znojma
15.11.-18.11.2022 TR TRA Mistrovství světa ve skocích na trampolíně
13.11.2022 TG Blue Cup TVT Motion
13.11.2022 SGZ Poberounský dvojboj
12.11.-13.11.2022 TR TRA 1. ročník Velké ceny Košic 2022
12.11.-13.11.2022 SGM, SGZ Grand Prix Věry Čáslavské
12.11.2022 TG TG Republiková soutěž ČASPV
12.11.2022 SGZ Jindřichohradecká liga
12.11.2022 SGZ Ještědský pohár
11.11.2022 SGM Kontrolní závod VS pro postup na MČR
11.11.2022 SGM SGM Přebor hl. m. Prahy
6.11.2022 TR TRA Mistrovství ČR družstev
6.11.2022 SGM Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy
6.11.2022 SGM Přebor Moravskoslezského kraje VS 1 - VS4
5.11.-6.11.2022 PA 3. Mistrovství ČR v Parkouru
5.11.2022 TR TRA 4. Český pohár
5.11.2022 TG Mistrovství ČR TeamGym (ČP)
5.11.2022 SGZ Pohár studentstva
5.11.2022 SGZ Závod Anety Procházkové
5.11.2022 SGM SGM Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje
5.11.2022 SGM Přebor JMK
5.11.2022 SPL Mistrovství České republiky ve šplhu na laně 2022
5.11.2022 SGZ Memoriál Blanky a Verunky Horákových
5.11.2022 SGM, SGZ Chebská bradla
4.11.-6.11.2022 TR TRA David Ward Hunt Cup
4.11.2022 PA ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH - PARKOUR TŘÍDY B (Basic)
4.11.2022 SGM Přebor Zlínského kraje můžu VS1-4
3.11.2022 SGM Přebor Olomouckého kraje mužských složek
3.11.2022 SGM Přebor Středočeského kraje VS
28.10.-6.11.2022 SGM, SGZ Mistrovství světa ve sportovní gymnastice
28.10.-30.10.2022 SGZ Mistrovství ČR jednotlivkyň C
27.10.2022 SGZ Kvalifikace na OHC
23.10.2022 SGZ SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň
23.10.2022 SGZ BO OSTRAVA CUP!!!
22.10.-23.10.2022 SGM Grand Prix J. Matuchy
22.10.2022 TG TG Pohár města Příbrami (ČP)
22.10.2022 TR TRA Workshop DMT
22.10.2022 SGZ SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy
22.10.2022 SGZ XII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové
22.10.2022 SGZ SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava
22.10.2022 PA ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH - PARKOUR TŘÍDY A
16.10.2022 SGZ Klokánkova kapsa
15.10.2022 SGZ Podzimní mini cup
15.10.2022 SGZ SGŽ Seminář pro trenéry
15.10.2022 SGM Memoriál Karla Hartiga
15.10.2022 SGM XXVII. Memoriál V. Somolíka
15.10.2022 SGZ Přebor města Ostravy
15.10.2022 TR TRA Podzvičínský skokánek
14.10.-16.10.2022 PA MISTROVSTVÍ SVĚTA v parkouru
14.10.-15.10.2022 SGM, SGZ Školení trenérů III. třídy - 2.část
9.10.2022 TG TG zkoušky rozhodčích
8.10.-9.10.2022 TG TG školení nových rozhodčích - 2. část
8.10.-9.10.2022 AE PLOVDIV CUP AEROBICS OPEN
8.10.2022 SGZ Gymnastické naděje
8.10.2022 SGZ O cenu Chodska
8.10.2022 SGM, SGZ Podzimní závod přípravek 2022
8.10.2022 SGM Moravská Liga 2022 II.kolo
7.10.-9.10.2022 SGM, SGZ Závod SP - World Challenge Cup Mersin
7.10.-9.10.2022 SGZ Praktický seminář SG pro trenéry a závodnice
7.10.-8.10.2022 TR TRA Mezinárodní závod Přátelství
2.10.-7.10.2022 VG GOLDEN AGE GYMNASTICS FESTIVAL 2022
1.10.-2.10.2022 AE 3. kolo PF
1.10.-2.10.2022 TR TRA Výcvikový tábor 03 - ZRUŠENO
1.10.2022 PA 3 Pražský pohár parkouru 2022-Praha
1.10.2022 SGZ Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské"
30.9.-2.10.2022 SGM, SGZ Závod SP - World Challenge Cup Szombathely
30.9.-2.10.2022 SGM, SGZ Školení trenérů III. třídy - 1.část
30.9.-2.10.2022 AG Budapest Acro Cup
25.9.2022 SGZ Říčanské hvězdičky
25.9.2022 TR TRA Workshop žactvo
24.9.-25.9.2022 SGM, SGZ Závod SP - World Challenge Cup Internationaux de France
24.9.-25.9.2022 SGM SGM Juniorstrophy
24.9.-25.9.2022 TG TG školení nových rozhodčích - 1. část
24.9.2022 AE SEMINÁŘ AER - nácvik prvků a chyby v provedení
24.9.2022 TG TeamgymCup Říčany
24.9.2022 TR TRA 3. Český pohár
17.9.-18.9.2022 SGZ Gym Festival_Trnava
16.9.-18.9.2022 AG International Acro Cup Sudety
14.9.-17.9.2022 TG MISTROVSTVÍ EVROPY TEAMGYM 2022
10.9.-11.9.2022 TG TG Reprezentační sraz č.10
10.9.2022   VALNÁ HROMADA ČGF 2022
9.9.-11.9.2022 PA Závod SP Parkour - Sofia
9.9.-11.9.2022 SGM, SGZ Školení instruktorů sportovní gymnastiky a trenérů II. třídy sportovní gymnastiky žen
8.9.-11.9.2022 AE Austrian Aerobic Open 2022
7.9.2022 SGM, SGZ Cvičím, cvičíš, cvičíme
3.9.-4.9.2022 TG TG Reprezentační sraz č.9
3.9.-4.9.2022 TG TG přeškolení stávajících rozhodčích
20.8.-21.8.2022 TG TG Reprezentační sraz č.8
18.8.-21.8.2022 SGM SGM Mistrovství Evropy
13.8.-14.8.2022 TG TG Reprezentační sraz č.7
11.8.-14.8.2022 SGZ SGŽ Mistrovství Evropy

Termínová listina (pdf)
Termínová listina (xls)