Na hlavní obsah

Kalendář akcí: 31.1.2023 - 1.2.2026




11.2.2023 SGZ SGC Mini Cup - děvčata
11.2.2023 AG, SGM, SGZ, TG, VG Seminář: Dopomoc na akrobacii a trampolíně - základní úroveň
12.2.2023 AG, SGM, SGZ, TG, VG Seminář: Dopomoc na akrobacii a trampolíně - úroveň 1 (pokročilá)
17.2.-19.2.2023 AE, AG, MG, PA, SGM, SGZ, SPL, TG, TR, VG ŠKOLENÍ ASISTENT TRENÉRA
23.2.-25.2.2023 PA, SGM, SGZ Orelský Silák- OPAVA
23.2.-26.2.2023 SGM, SGZ SG Světový pohár - Turnier der Meister
25.2.2023 SGZ Zlatý štít
1.3.-3.3.2023 SGM, SGZ SG Světový pohár Doha
4.3.2023 SGZ Malá cena Brna 2023
18.3.2023 SGZ Memoriál Miloše Bortla
19.3.2023 SGZ Baby Gym Cup
25.3.2023 AG, SGM, SGZ, TG, VG Seminář: Dopomoc na akrobacii a trampolíně - základní úroveň
25.3.-2.4.2023 SGM, SGZ MSJ ve sportovní gymnastice
26.3.2023 AG, SGM, SGZ, TG, VG Seminář: Dopomoc na akrobacii a trampolíně - úroveň 1 (pokročilá)
1.4.2023 SGZ Jarní pohár Plzeň - ženy
1.4.2023 SGZ Mimi pohár 2023
11.4.-16.4.2023 SGM, SGZ SG Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice
15.4.2023 SGM, SGZ Znojmo Gym Cup 2023
16.4.2023 SGZ Memoriál Jiřího Junka
16.4.2023 SGZ Memoriál Evy Bosákové
22.4.2023 SGZ Hledáme nové talenty a memoriál Olgy Effenbergrové
22.4.2023 SGZ Trhosvinenský pohár 2023
22.4.2023 SGZ Přebor Města Ostravy
29.4.2023 SGZ Krajský přebor MSK, nepostupové kategorie ve Frenštátě.
29.4.2023 SGZ O pohár Českých Budějovic
30.4.2023 SGZ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň
6.5.2023 SGZ Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR
13.5.2023 SGZ Brnkačka 2023
13.5.2023 SGZ Memoriál Karla Parmy
14.5.2023 SGZ Memoriál Věry Růžičkové
20.5.2023 SGZ Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR
21.5.2023 SGM, SGZ Velikonoční beránek
21.5.2023 SGZ Přebor Středočeského kraje
22.5.2023 SGM, SGZ SG AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČR
27.5.2023 SGZ Přebor Moravskoslezského kraje
27.5.2023 SGZ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - jednotlivkyně VS
27.5.2023 SGZ SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)
28.5.2023 SGZ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň
2.6.-4.6.2023 SGM, SGZ Mistrovství ČR MT
9.6.-11.6.2023 SGZ SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)
16.6.-18.6.2023 SGZ SGŽ Gym Festival
17.6.2023 SGZ Gymnastické naděje - Uh.Ostroh
24.6.2023 SGM, SGZ Čerti s Andělem
6.7.2023 SGM, SGZ Memoriál Novotného, Kejře a Bortla
23.9.-24.9.2023 SGZ Říčanské hvězdičky a Teamgym Cup
29.9.-8.10.2023 SGM, SGZ Mistrovství světa ve sportovní gymnastice
7.10.2023 SGZ Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské"
7.10.2023 SGZ Poděbradská cvička
27.10.-29.10.2023 SGZ Mistrovství ČR jednotlivkyň C
4.11.2023 SGZ Jindřichohradecká liga
10.11.-13.11.2023 SGM, SGZ Memoriál Jana Gajdoše
11.11.2023 SGZ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - ligová soutěž družstev
18.11.2023 SGZ SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev
18.11.2023 SGM, SGZ Chebská bradla
25.11.-26.11.2023 SGM, SGZ Grand Prix Věry Čáslavské
1.12.-3.12.2023 SGZ SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV
9.12.2023 SGM, SGZ Zlínský sněhulák
9.12.2023 SGZ Memoriál P. Kouby
16.12.2023 SGZ Mikulášský dvojboj 2023
1.5.-5.5.2024 SGZ SGŽ MISTROVSTVÍ EVROPY

Termínová listina (pdf)
Termínová listina (xls)