Česká gymnastická federace

Menu

Akce

17.9.2021 - 19.9.2021 AE

Mistrovství Evropy v aerobiku

17.9.2021 - 19.9.2021 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

17.9.2021 - 19.9.2021 SGM

SGM Žákovské soustředění

18.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - jednotlivkyně VS

18.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

18.9.2021 SGZ

Přebor Zlínského kraje

18.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

18.9.2021 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

18.9.2021 SGZ

PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

18.9.2021 SGZ

Přebor JMK - postupové kategorie

18.9.2021 AG

AKR Mezinárodní Mistrovství ČR

18.9.2021 - 19.9.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.5

19.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

19.9.2021 SGZ

Přebor Olomouckého kraje jednotlivkyň

19.9.2021 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy jednotlivců a družstev

23.9.2021 - 26.9.2021 AG

Evropské závody věkových skupin (EAGC)

24.9.2021 - 25.9.2021 SGZ

VĚRA ČÁSLAVSKÁ CUP - ZRUŠENO

24.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace - PŘESUNUTO

25.9.2021 TG

TG Říčany TeamgymCup

25.9.2021 - 26.9.2021 SGM

Juniorstrophy

25.9.2021 TR

TRA 2. Český pohár

25.9.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR VS4A

25.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A

25.9.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS0, VS3,4,5,6C)-přeloženo

29.9.2021 - 3.10.2021 AG

Mistrovství Evropy

1.10.2021 - 3.10.2021 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

1.10.2021 - 3.10.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)

2.10.2021 - 3.10.2021 AE

Pohár federací - Praha

2.10.2021 SGM

SGM - Přebor ČOS

2.10.2021 SGM

Přebor JMK

2.10.2021 PA

2. Kolo českého poháru - Pražský pohár parkouru

3.10.2021 - 8.10.2021 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL

3.10.2021 SPL

Velká cena Podkrkonoší - PŘESUNUTO

3.10.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje

3.10.2021 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

3.10.2021 SGM

SGM Přebor Moravskoslezského kraje

8.10.2021 - 9.10.2021 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

8.10.2021 - 10.10.2021 SGM, SGZ, TG, SPL, AE, AG, TR, VG, MG, PA

ŠKOLENÍ ASISTENT TRENÉRA

9.10.2021 TG

TG Pohár města Kadaně

9.10.2021 SGZ

Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské"

9.10.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

9.10.2021 SGZ

Přebor MS kraje - nepostup.kat

9.10.2021 - 10.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.6

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 - 17.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

Reklama

Adresář oddílů

BubbleGym, z.s.

Generála Janouška 872/9, 198 00 Praha 9

Gym Dobřichovice, z.s.

Jabloňová 946, 25229 Dobřichovice

Gymnastický klub Domažlice, z.s.

Fügnerova 647, 34401 Domažlice - Týnské Předměstí

Gymnastický klub Šumperk, z.s.

Sluneční 2692/38, 78701 Šumperk

Gymnastický klub Vítkovice, z.s.

29. dubna 259/33, 70030 Ostrava - Výškovice

Gymnastika Liberec z.s.

Jeronýmova 570/22, 46007 Liberec - Liberec VII-Horní Růžodol

Gymnastika Zlín, z.s.

Kvítková 4191, 76001 Zlín

GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s.

Zvolská 696/3, 14200 Praha - Kamýk

Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.

Jiráskova 413, 43601 Litvínov - Horní Litvínov

Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z.

Vídeňská 470/9, 63900 Brno - Štýřice

Klub sportovní gymnastiky Rosice

Máchova 435, 66501 Rosice

Klub sportovní gymnastiky SK Přerov

Vinařská 57/26, 75124 Přerov - Přerov XI-Vinary

Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s.

Vídeňská třída 3301/84, 66902 Znojmo

Letní výcvikový tábor Soboňky, z.s.

Národní 2015/99, 695 01 Hodonín

Merkur České Budějovice, z.s.

Pražská tř. 1255/19, 37004 České Budějovice - České Budějovice 3

SK Viktoria Tábor, z.s.

Zborovská 2696, 39003 Tábor

SKUP Olomouc, z.s.

U sportovní haly 38/2, 77900 Olomouc - Lazce

Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s.

Aloise Gavlase 37/12, 70030 Ostrava - Dubina

Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s.

Mírová 2296/29b, 74601 Opava - Předměstí

Sportovní klub dětí a mládeže Děčín, z.s.

Riegrova 1352/10, 40502 Děčín - Děčín II-Nové Město

Sportovní klub Hradčany, z.s.

Diskařská 294/1, 11800 Praha - Hradčany

Škola gymnastických mistrů

Žižkova 190, 73911 Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

Tělocvičná jednota Sokol Brno I

Kounicova 686/22, 60200 Brno - Veveří

Tělocvičná jednota Sokol Bučovice

Zámecká 550, 68501 Bučovice

Tělocvičná jednota Sokol Kampa

Újezd 450/40, 11800 Praha - Malá Strana

Tělocvičná jednota Sokol Kladno

T. G. Masaryka 1391, 27201 Kladno

Tělocvičná jednota Sokol Kolín

Kmochova 14, 28002 Kolín - Kolín II

Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov

Palackého 60, 67201 Moravský Krumlov

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1

Štruncovy sady 493/1, 30100 Plzeň - Východní Předměstí

Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady

Tyršova 26/9, 29001 Poděbrady - Poděbrady III

Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice

Vršovické náměstí 111/2, 10100 Praha - Vršovice

Tělocvičná jednota Sokol Přerov

Brabansko 3570/2a, 75002 Přerov - Přerov I-Město

Tělocvičná jednota Sokol Rokycany

Jiráskova 208, 33701 Rokycany - Nové Město

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk

Zahradní 1418/23, 78501 Šternberk

Tělocvičná jednota Sokol Vsetín

Na Příkopě 814, 755 01 Vsetín

Tělocvičná jednota Sokol Zlín

Sokolská 663, 76001 Zlín

Tělocvičná jednota Sokol Znojmo

Sokolská 1272/12, 66902 Znojmo

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II.

Na Balkáně 812/21, 13000 Praha - Vysočany

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.

Riegerova 1083/18, 35002 Cheb

Tělovýchovná jednota Praděd Bruntál, z.s.

Smetanova 1105/14, 79201 Bruntál

Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.

Anenská 936/17, 79601 Prostějov

Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek

Chvalkovická 2031/47, 19300 Praha - Horní Počernice

Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s

Na Házené 696, 39102 Sezimovo Ústí

Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.

Tyršova 783, 54301 Vrchlabí

Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek

Tyršova 214, 73961 Třinec - Staré Město

TJ Doksy, z.s.

Bezdězská 260, 47201 Doksy

TJ Chropyně, z.s.

Hanácké náměstí 552, 76811 Chropyně

TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.

Mánesova 1580/17, 47001 Česká Lípa

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.

Sokolská 651, 391 81 Veselí n. Luž.

TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek

Sokolská 497, 75661 Rožnov pod Radhoštěm

TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.

Dr. Davida Bechera 1009/18, 36001 Karlovy Vary

TJ Sokol Přibyslavice, z.s.

Pod Sady 222, 67521 Přibyslavice

TJ Spartak Trhové Sviny z.s.

Budovatelská 913, 37401 Trhové Sviny

TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.

Kapitána Nálepky 589/11, 40001 Ústí nad Labem - Bukov

TJ Šumperk, z.s.

Žerotínova 1691/55, 78701 Šumperk

Tým SGP, z.s.

Lipová 281, 50321 Stěžery

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři