Na hlavní obsah

Adresář oddílů




BubbleGym, z.s.
Generála Janouška 872/9, 19800 Praha - Černý Most
Gym Dobřichovice, z.s.
Jabloňová 946, 25229 Dobřichovice
Gymnastický klub Domažlice, z.s.
Fügnerova 647, 34401 Domažlice - Týnské Předměstí
Gymnastický klub Šumperk, z.s.
Sluneční 2692/38, 78701 Šumperk
Gymnastický klub Vítkovice, z.s.
29. dubna 259/33, 70030 Ostrava - Výškovice
Gymnastika Liberec z.s.
Jeronýmova 570/22, 46007 Liberec - Liberec VII-Horní Růžodol
Gymnastika Zlín, z.s.
Kvítková 4191, 76001 Zlín
GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s.
Zvolská 696/3, 14200 Praha - Kamýk
Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.
Jiráskova 413, 43601 Litvínov - Horní Litvínov
Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z.
Vídeňská 470/9, 63900 Brno - Štýřice
Klub sportovní gymnastiky Rosice
Máchova 435, 66501 Rosice
Klub sportovní gymnastiky SK Přerov
Vinařská 57/26, 75124 Přerov - Přerov XI-Vinary
Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s.
Vídeňská třída 3301/84, 66902 Znojmo
Letní výcvikový tábor Soboňky, z.s.
Národní 2015/99, 695 01 Hodonín
Merkur České Budějovice, z.s.
Pražská tř. 1255/19, 37004 České Budějovice - České Budějovice 3
SK Viktoria Tábor, z.s.
Zborovská 2696, 39003 Tábor
SKUP Olomouc, z.s.
U sportovní haly 38/2, 77900 Olomouc - Lazce
Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.
13, 41713 Modlany
Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s.
Aloise Gavlase 37/12, 70030 Ostrava - Dubina
Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s.
Mírová 2296/29b, 74601 Opava - Předměstí
Sportovní klub dětí a mládeže Děčín, z.s.
Riegrova 1352/10, 40502 Děčín - Děčín II-Nové Město
Sportovní klub Hradčany, z.s.
Diskařská 294/1, 11800 Praha - Hradčany
Škola gymnastických mistrů
Žižkova 190, 73911 Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant
Tělocvičná jednota Sokol Brno I
Kounicova 686/22, 60200 Brno - Veveří
Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
Zámecká 550, 68501 Bučovice
Tělocvičná jednota Sokol Kampa
Újezd 450/40, 11800 Praha - Malá Strana
Tělocvičná jednota Sokol Kladno
T. G. Masaryka 1391, 27201 Kladno
Tělocvičná jednota Sokol Kolín
Kmochova 14, 28002 Kolín - Kolín II
Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov
Palackého 60, 67201 Moravský Krumlov
Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
Štruncovy sady 493/1, 30100 Plzeň - Východní Předměstí
Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
Tyršova 26/9, 29001 Poděbrady - Poděbrady III
Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
Vršovické náměstí 111/2, 10100 Praha - Vršovice
Tělocvičná jednota Sokol Přerov
Brabansko 3570/2a, 75002 Přerov - Přerov I-Město
Tělocvičná jednota Sokol Rokycany
Jiráskova 208, 33701 Rokycany - Nové Město
Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
Zahradní 1418/23, 78501 Šternberk
Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
Na Příkopě 814, 75501 Vsetín
Tělocvičná jednota Sokol Zlín
Sokolská 663, 76001 Zlín
Tělocvičná jednota Sokol Znojmo
Sokolská 1272/12, 66902 Znojmo
Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II.
Na Balkáně 812/21, 13000 Praha - Vysočany
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
Riegerova 1083/18, 35002 Cheb
Tělovýchovná jednota Praděd Bruntál, z.s.
Smetanova 1105/14, 79201 Bruntál
Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.
Anenská 936/17, 79601 Prostějov
Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek
Chvalkovická 2031/47, 19300 Praha - Horní Počernice
Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
Na Házené 696, 39102 Sezimovo Ústí
Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
Tyršova 783, 54301 Vrchlabí
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
Tyršova 214, 73961 Třinec - Staré Město
TJ Doksy, z.s.
Bezdězská 260, 47201 Doksy
TJ Chropyně, z.s.
Hanácké náměstí 552, 76811 Chropyně
TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
Mánesova 1580/17, 47001 Česká Lípa
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
Sokolská 651, 39181 Veselí nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí I
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
Sokolská 497, 75661 Rožnov pod Radhoštěm
TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.
Dr. Davida Bechera 1009/18, 36001 Karlovy Vary
TJ Sokol Přibyslavice, z.s.
Pod Sady 222, 67521 Přibyslavice
TJ Spartak Trhové Sviny z.s.
Budovatelská 913, 37401 Trhové Sviny
TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.
Kapitána Nálepky 589/11, 40001 Ústí nad Labem - Bukov
TJ Šumperk, z.s.
Žerotínova 1691/55, 78701 Šumperk
Tým SGP, z.s.
Lipová 281, 50321 Stěžery