Příjmení |
Jméno |
kvalifikace |
oddíl |
Čeledová |
Zuzana |
UEG (mezinárodní rozhodčí) |
KSG Moravská Slavia Brno |
Majerová |
Anna |
UEG (mezinárodní rozhodčí) |
SK Kamenice |
Mlinariková |
Marika |
UEG (mezinárodní rozhodčí) |
TJ Sokol Hostivice |
Navrátilová |
Natalie |
UEG (mezinárodní rozhodčí) |
TJ Chropyně |
Řehořová |
Renáta |
UEG (mezinárodní rozhodčí) |
TJ AVIA Čakovice |
Dostálová |
Jitka |
I.třída |
Sokol Dvůr Králové nad Labem |
Krejčí |
Veronika |
I.třída |
Spartak Trutnov |
Neumannová |
Šárka |
I.třída |
Sokol Dvůr Králové nad Labem |
Pečenka |
Libor |
I.třída |
FLIK - FLAK Plzeň |
Zavadilová |
Markéta |
I.třída |
TJ Chropyne |
Beranová |
Nikola |
II.třída |
Gloxi club TJ Sokol Bedřichov |
Hlaváčková |
Marta |
II.třída |
Sokol Vyšehrad |
Honzlová |
Petra |
II.třída |
Gloxi club TJ Sokol Bedřichov |
Klinerová |
Eliška |
II.třída |
Gym club Třebíč |
Krenková |
Adriana |
II.třída |
TJ Tourist Říčany |
Oravcová |
Ludmila |
II.třída |
Spartak Trutnov |
Procházková |
Kristýna |
II.třída |
Gym club Třebíč |
Sáblíková |
Věra |
II.třída |
Spartak Trutnov |
Šalbabová |
Eva |
II.třída |
Gym club Třebíč |
Benešová |
Vladimíra |
III.třída |
Sokol Vyšehrad |
Blehová |
Anna |
III.třída |
TJ Sokol Příbram |
Blechová |
Magda |
III.třída |
DDM Kadaň / TJ Pohyb a my Kadaň |
Bojda |
Petr |
III.třída |
TJ Tourist Říčany |
Brýdlová |
Hana |
III.třída |
TJ Svitavy |
Brýdlová |
Hana |
III.třída |
Tj Svitavy |
Cmíralová |
Daniela |
III.třída |
TJ VP 11ZŠ Frýdek - Místek |
Čejková |
Miroslava |
III.třída |
Sokol Plzeň -Doubravka |
Doležalová Pavilková |
Lenka |
III.třída |
Gym Dobřichovice |
Dvořáková |
Alena |
III.třída |
Sokol Vyšehrad |
Dvořáková |
Pavlína |
III.třída |
FLIK - FLAK Plzeň |
Dymáková |
Dominika |
III.třída |
TJ AVIA Čakovice |
Ficencová |
Klára |
III.třída |
Gloxi club TJ Sokol Bedřichov |
Filková |
Lucie |
III.třída |
GYM CLUB REDA,z.s. |
Gemperlová |
Alena |
III.třída |
Sokol Radotín |
Halounková |
Gabriela |
III.třída |
TJ Sokol Radotín |
Havlíková |
Eva |
III.třída |
Gloxi club TJ Sokol Bedřichov |
Havlíková |
Marie |
III.třída |
Gloxi club TJ Sokol Bedřichov |
Housarová |
Martina |
III.třída |
Radovánek Plzeň |
Hynek |
Gabriela |
III.třída |
Ostrava |
Chrastinová |
Blanka |
III.třída |
TJ Sokol Příbram |
Jandová |
Kateřina |
III.třída |
DDM Kadaň / TJ Pohyb a my Kadaň |
Jarošová |
Hana |
III.třída |
Spartak Trutnov |
Jirků |
Petr |
III.třída |
Sokol Vyšehrad |
Jiroušková |
Radka |
III.třída |
Gloxi club TJ Sokol Bedřichov |
Kailová |
Karla |
III.třída |
TVT Motion Mnichovice |
Kavalcová |
Helena |
III.třída |
SK Gymsport Praha |
Kavalcová |
Helena |
III.třída |
SK Gymsport Praha |
Klaudová |
Martina |
III.třída |
TJ Sokol Řepy |
Klímková |
Jolana |
III.třída |
TJ Sokol Olomouc |
Konečná |
Kristýna |
III.třída |
KSG Moravská Slavia Brno |
Krejčí |
Eliška |
III.třída |
Spartak Trutnov |
Kurková |
Linda |
III.třída |
Sokol Řeporyje - Gymstar |
Lichevníková |
Barbora |
III.třída |
Gloxi club TJ Sokol Bedřichov |
Machová |
Gabriela |
III.třída |
SK GymSport Praha |
Maradová |
Olga |
III.třída |
TJ Chropyně |
Maratová |
Renata |
III.třída |
GYM CLUB REDA, z.s. |
Mášová |
Kateřina |
III.třída |
TJ Tourist Říčany |
Mejzrová |
Adéla |
III.třída |
TJ Sokol Příbram |
Menšíková |
Zuzana |
III.třída |
Gloxi club TJ Sokol Bedřichov |
Mixánek |
Bohdan |
III.třída |
SK Kamenice |
Němečková |
Johana |
III.třída |
Napajedla |
Novák |
Jindřich |
III.třída |
Sokol Radotín |
Nováková |
Zuzana |
III.třída |
Sokol Radotín |
Pajmová |
Petra |
III.třída |
TJ Sokol Příbram |
Papoušková |
Lucie |
III.třída |
Ostrava |
Pešková |
Anna |
III.třída |
TJ AVIA Čakovice |
Petráčová |
Ilona |
III.třída |
TJ Sokol Dvůr Králové n/L |
Pilousová |
Petra |
III.třída |
Gymnastika Dobříš, z.s. |
Polášková |
Kateřina |
III.třída |
TJ Sokol Napajedla |
Polášková |
Petra |
III.třída |
TJ Chropyně |
Povondra |
Bohuslav |
III.třída |
Sokol Braník I |
Remešová |
Dominika |
III.třída |
Sokol Napajedla |
Riesnerová |
Jindřiška |
III.třída |
Sokol Brno Židenice |
Rudolfová |
Eva |
III.třída |
Spartak Trutnov |
Řehořková |
Ylona |
III.třída |
Klub gymnastiky Bělá pod Bezdězem, z. s. |
Sochací |
Denisa |
III.třída |
TJ VP Frýdek - Místek |
Spilková |
Šárka |
III.třída |
GYM CLUB REDA, z.s. |
Šercl |
Václav |
III.třída |
GYM CLUB REDA, z.s. |
Šerclová |
Andrea |
III.třída |
GYM CLUB REDA, z. s. |
Švédíková |
Lydie |
III.třída |
SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov, z.s. |
Švédíková |
Lýdie |
III.třída |
SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov |
Švitorková |
Kateřina |
III.třída |
Sokol Radotín |
Vítová |
Monika |
III.třída |
TVT Motion Mnichovice |
Vymětal |
Jan |
III.třída |
TJ Chropyně |
Vymětalová |
Kateřina |
III.třída |
TJ Chropyně |
Zunová |
Markéta |
III.třída |
Sk Gymsport Praha |