Finále Radka Sliže na koni:
Radek Sliž zvládl skvěle finále na koni našíř a se známkou 13,600 obsadil konečné 7.místo. Je to nejlepší český výsledek na Mistrovství Evropy na koni našíř za posledních 40 let!
--------------
Kvalifikace:

Sliž jde do finále Mistrovství Evropy na koni našíř z 5. místa! Radek předvedl skvělou sestavu a vylepšil si známkou 14,366 b. svoje osobní maximum.

Kalnému uteklo finále přeskoku o jedno místo a je tak prvním náhradníkem. Ondra získal shodnou známku 14,366 b. s posledním finalistou. Rozhodla však vyšší známka švýcarského závodníka za první přeskok.

Daniel Bago získal ve víceboj 75,931 bodů a kvalifikoval se na podzimní Mistrovství světa.

Český tým obsadil 24.místo se součtem 225,594 bodů.
Moc gratulujeme celému týmu za skvělé výkony a Radkovi držíme palce ve finále!
-------------------------------
Do turecké Antalye na Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice vyslala Česká republika 12 reprezentantů!

Využili jsme tak maximální počet míst a těšíme se na následující dny, kdy uvidíme soutěžit české zástupce v nádherné turecké hale.

Mužská reprezentační výprava je ve složení Daniel Bago, Jack Gagamov, Daniel Radovesnický, Martin Pospíšil, Ondřej Kalný a Radomír Sliž.

V soutěži žen nás bude reprezentovat Soňa Artamonova, Eliška Drncová, Dominika Ponížilová, Lucie Trnková, Alice Vlková a Klára Peterková.

Kvalifikace mužů začíná v úterý 11.4. a ve středu 12.4. se představí ve své kvalifikaci ženy.