Ve dnech 26. – 28.5. se v Londýně konal Heathrow International Aerobic gymnastics competition.

Česká juniorská jednička Anna Klepáčková vylepšila své umístění z kvalifikace (4.místo) a ve finále se postarala o český úspěch na mezinárodním závodě v Londýně.

Juniorský Dance tým ve složení Kubecová, Kinclová, Skálová, Matějková, Tesařová, Řezáčová, Zborníková, Linhartová získaly stříbrné medaile.

Do nedělního finále z kvalifikace postoupilo i juniorské trio ve složení Kubecová, Linhartová, Tesařová, které skončilo na 7.místě, spolu s Natálii Kinclovou a Nelou Řezáčovou startovaly i v juniorské group, kde se umístily na 5. místě.

V kategorii ND závodila Veronika Klofáčová, která z kvalifikace postupovala do finále ze 4. místa, ve finále skončila na 12. místě.

V kategorii AG závodila Aneta Tesařová (Sport studio J&A), která se probojovala do nedělního finále, kde skončila 13.

Všem závodnicím děkujeme za vzornou reprezentaci.