Čeští sportovní gymnasté  odletěli na Světový pohár v Káhiře, který je jedním ze čtyř kvalifikačních pro možný start na OH 2024 v Paříži.

Dnes, 17.2. Alice Vlková skončila ve finále na přeskoku těsně za medailovými pozicemi na 4.místě se známkou 13,470. Velká gratulace!

Alice Vlková se v kvalifikaci na prostných umístila na 11.místě se známkou 12,230 a Aneta Holasová na 32.místě se známkou 11,300. Na kladině se v kvalifikaci umístila Vanesa Mašová na 18.místě se známkou 12,170.

Českou republiku odjeli reprezentovat Ondřej Kalný, Radomír Sliž, Alice Vlková, Vanesa Mašová a Aneta Holasová.

Aneta Holasová se známkou za přeskok 12,916 b. obsadila 12.místo.

Vanesa Mašová na bradlech obsadila 15.místo (13,000 b.) a Radomír Sliž skončil na koni na 32.místě (12,900 b.).

Bohužel při středečním pódiovém tréninku se vážně zranil Ondřej Kalný, který si utrhl achilovku na levé noze a rázem se mu rozplynul sen o Olympiádě. Přejeme hodně sil a myslíme na tebe!!!

Děkujeme celému českému týmu za reprezentaci a držíme palce do dalších závodů!