Soutěže se zúčastnilo 28 družstev ze 6 zemí (Dánsko, Rakousko, Německo, Česká republika, Rusko a Francie).

Největší zastoupení měla nejmladší juniorská kategorie, tzv. CEC-Class, a to 12 družstev.

V ženské kategorii UEG Junior startovalo české družstvo TJ Lokomotiva Trutnov a umístilo se na 5. místě se ziskem 30,450 bodů. Vynikajícího výsledku v této kategorii dosáhlo družstvo TJ Sokol Příbram, které se umístilo na 2. místě (41,350 bodů) hned za dánským družstvem Gladsaxe.

V kategorii UEG Senior MIX startovalo družstvo TJ Sokol Příbram (35,450 bodů).

V ženské seniorské kategorii UEG získalo krásné 3. místo družstvo TJ Bohemians Praha s vysokým celkovým ohodnocením 43,000 bodů. První místo obsadil opět dánský Gladsaxe, 2. místo patřilo německému teamu Brandenburg.

Vyvrcholením závodu bylo pro všechny diváky vystoupení mužského seniorského týmu z Francie, které bylo na velmi vysoké úrovni. Muži na trampolíně předváděli dvojná salta s 5ti obraty a na tamblu dvojná salta se čtvernými obraty. Byla to opravdu krása ☺.

Závod proběhl s moderní sportovní hale za velké podpory početného obecenstva.

Na mnichovský závod jsme si vyčlenili 3 dny, takže jsme stihli nejenom závodit, ale i projít si centrum Mnichova, něco pokoupit, podívat se na historické stavby, ale i navštívit bavorskou hospůdku. Třetí den jsme strávili na cestě zpět a na benzínové pumpě – i autobusy mají své dny ☺ (viz fotogalerie).

L.Opočenská
družstvo teamgym
TJ Bohemians Praha

Výsledky 1. Central European TeamGym Competition