Dnes se rozdělovaly první medaile ve sportovní gymnastice žen ve finále víceboje. Mezi 18-ti finalistkami byla i česká gymnastka Veronika Cenková, která se do finále probojovala jako poslední. Dnes si oproti kvalifikaci polepšila a obsadila 14. místo (49.600 b.)

Vítězkou se dle očekávání stala Ruska Seda TUTCHALYJAN (54.900 b.), která zaznamenala sice pád při posledním střídání na prostných při dvojném saltu vzad skrčmo, ale se štěstím nakonec uhájila zlato o 0,200 b. před Brazilkou Flavií LOPES SARAIVA (54.700 b.). Bronz si odveze z Nanjingu reprezentantka  Velké Británie Elissa DOWNIE (54.150 b.), která stejně jako ruská závodnice chybovala na prostných.

Zklamáním je pro domácí diváky určitě "až 4. místo" čínské závodnice Yan WANG (53.800 b.), kterou chyby na bradlech a kladině stály jistou medaili. Zklamaná je určitě také Rumunka Laura JURCA (52.100 b.), která byla jednou z favoritek na medaile. V kvalifikaci obsadila třetí příčku. Dnes se ji však nedařilo tak, jak by si představovala. "Černý den" měla i mexická závodnice Stephanie HERNANDEZ (49.450 b), pro kterou je 15. místo oproti 8. místu z kvalifikace určitě také zklamáním.