Letošního ročníku se zúčastnili také česká družstva mužů a žen. Úspěšnější byly české ženy, která startovaly pod vedením trenérky Petry Cenkové Drtílkové ve složení Veronika Cenková, Tereza Ochynská a Jana Weisserová. Česká děvčata nečekaně vyhrála soutěž družstev ses oučtem 100.450 b. před Ukrajinkami (97.900 b.), která zaznamenaly v průběhu závodu pro ně neobvykle velké množství pádů. Třetí byl francouzský tým CRIF Marne (93.900 b). V soutěži jednotlivkyň zvítězila Veronika Cenková (50.900 b.) před Francouzskou Jannou Mouffok (49.650 b.) a ukrajinskou závodnicí Janou Fedorovou (49.100 b.). Tereza Ochynská byla čtvrtá (48.900 b.) a Jana Weisserová šestá (47.150 b.).

České gymnastky se neztratily ani ve finále na jerdnotlivých nářadích. Všechny české reprezentantky se ve finále přestavily na dvou nářadích. Veronika Cenková potvrdila, že kladina je její nejsilnější nářadí a na tomto nářadí zaslouženě zvítězila. Tereza Ochynská získala na bradlech bronz.

Českým mužům se moc nedařilo. Družstvo pod vedením trenéra Alony Hasy se v Blanc-Mesnil představilo ve složení Jiří Bomer, Ondřej Janeczko a Svjatoslav Solovjev. Český tým obsadil mezi 11-ti startujícími tými 9. místo se součtem 144.550 b. Vítězem se dle očekávání stali Ukrajinci (168.350 b.) před francouzským týmem INSEP (165.900 b.) a dalším francouzským týmem CRIF Marne (158.550 b.).

Nejlepším českým závodníkem byl Ondřej Janeczko (74.000 b.), který jako jediný z českých mužů absolvoval kompletní víceboj a obsadil v konečném pořadí 17. místo mezi 32 startujícími gymnasty. České družstvo nezačalo dobře již na prvním nářadí, kterými byla bradla, kde zanamenali při závěrech pády. Ve stejném trendu pokračovali na hrazdě a pak se už trochu "vezli". Je otázkou zda jim pro seznámení se s prostředím a nářadím Gymnova stačil před večerním pátečním závodem jeden krátký hodinový trénink ve čtvrtek odpoledne.