Reprezentantky ČR v aerobiku se v kategorii skupin dospělých probojovaly do finále Světového poháru, kde obsadily 7. místo. Světového poháru, který se konal o víkendu v Bulharsku ve městě Borovets, se zúčastnilo více než 450 závodníků z 25 zemí (AUT, AZE, BLR, BUL, CHN, CZE, ESP, FIN, FRA, GER, GRE, HUN, IRI, ISR, LAT, ITA, JPN, MDA, MEX, POR, ROU, RSA, RUS, TUR, UKR).

V kategorii dospělých skupin reprezentovala ČR pětice děvčat z klubů ASC Zlín a VSK VUT Brno ve složení Monika Geržová, Kateřina Hortová, Tereza Pekárková, Barbora Trombíková a Lucie Vidláková. Tento tým postoupil do finále ze 7. místa a toto místo uhájil i ve finále se známkou 18,961 b.  Pětici blahopřejeme a držíme palce na Evropských hrách v Baku, kde budou děvčata hájit české barvy v polovině června.

V kategorii dospělých ČR reprezentovaly Kristýna Bernátová ze Sport Aerobic Liberec, která obsadila 23. místo a Monika Geržová z ASC Zlín obsadila 26. místo. Děvčatům se příliš nedařilo.

V juniorské kategorii měla ČR zastoupení v kategorii trojic a jednotlivkyň. Trojice z ASC Zlín ve složení Barbora Karlíková, Johana Hořáková a Vendula Outratová předvedla velmi kvalitní sportovní výkon a se známkou 17,800 b. obsadila v konkurenci 19 trojic 9. místo. Jen jedno místo je dělilo od postupu do osmičlenného finále.

V celé soutěži  byla nejpočetněji obsazena juniorská kategorie jednotlivkyň, kde soutěžilo  celkem 43 závodnic. V této kategorii se nejlépe z českých závodnic umístila se známkou 18,700 b. Johana Hořáková z ASC Zlín, která obsadila 26. místo. Závodnice Sport Aerobic Liberec Aneta Chlumská, obsadila se známkou 18,500 b. 29. místo. Poslední z trojice českých závodnic Barbora Karlíková z ASC Zlín obsadila 33. místo. Všechna tato tři děvčata bojují o nominaci na letošní MEJ, které se bude konat na podzim v Portugalsku a kam může Česká gymnastická federace vyslat jen 2 nejlepší závodnice.

V kategorii starších žákyň reprezentovaly ČR pouze závodnice z klubu Sport Aerobic Liberec. Obrovským úspěchem bylo v této věkové kategorii 9.místo skupiny starších žákyň ve složení Sabina Drapáková, Veronika Smetaníková, Markéta Kosejková, Karolína Rozkovcová a Simona Vykoukalová, kterým se známkou 17,750 b. uteklo finále jen kvůli horší známce za provedení. V kategorii starších žákyň se představila také trojice ve složení Sabina Drapáková, Simona Vykoukalová a Markéta Kosejková, která v silné mezinárodní konkurenci 21 trojic obsadila 13.místo. V kategorii jednotlivkyň soutěžilo celkem 42 závodnic a z českých závodnice se nejlépe umístila Sabina Drapáková, která se známkou 17,400 b. obsadila 20. místo. Druho nejlepší Češkoubyla na 23. místě Veronika Smetaníková (17,200 b.) a na 35. místě skončila Simona Vykoukalová (16,750 b.).