V soutěži dvojic žákyň se nejlépe dařilo naší Veronice Šebákové z oddílu TJ Bohemians Praha s kolegyní Dominikou Ponížilovou z Prostějova. Děvčata společně obsadila 2. místo. Na 4. místě se umístily Kristýna Brabcová (TJ Bohemians Praha)  s Kateřinou Křížovou (T.J. Sokol Brno 1).

Další úspěšnou dvojicí byla Natálie Huslarová (TJ Bohemians Praha) se Sabinou Hálovou (T.J. Sokol Kampa), která se umístila na 8. místě a na 10. příčku dosáhla dvojice Eliška Fiřtová a Tereza Kováříková (obě TJ Bohemians Praha). Tyto gymnastky závodily v konkurenci žákyň z Maďarska, Ruska, Rakouska, Slovenska a Velké Británie.

V kategorii juniorek a žen si ve víceboji nejlépe vedla Aneta Holasová (TJ Bohemians Praha), která obsadila 2.místo. Na 4. místě se umístila Vendula Měrková a hned za ní na 5. místě její sestra dvojče Adéla (obě TJ Bohemians Praha). Lucie Jiříková z TJ Sokol Brno I se umístila na 6. místě a Barbora Fišerová z oddílu AC Sparta skončila na 13. místě. V této kategorii závodilo celkem 33 závodnic z Česka, Maďarska, Německa, Polska, Portorika, Rakouska, Ruska, Velké Británie a Slovenska. 

VÝSLEDKY