28.5.-5.6. 2016, BERN, ŠVÝCARSKO

České juniorky a ženy dorazily do dějiště Mistrovství Evropy v sobotu 27. května odpoledne. V neděli absolvovaly svůj první trénink. Dnes od 15.10 hodin nastoupí v PostFinance Aréně ve 3. sledu ke svému pódiovému tréninku pod vedeném trenérů Jána Žifčáka, Zdeňky Tcholakove a Iriny Nazarenko naše juniorky ve složení Kristýna Brabcová, Aneta Holasová, Lucie Jiříková, Adéle Měrková a Vendula Měrková. Pódiový trénink zahájí stejně jako středeční závod na prostných.

České juniorky pomýšlí v soutěži družstev na umístění v první desítce. Gymnastický blog Gymternet jim předpovídá umístění do 8. místa !!! Věřme tedy, že předpověď Gymternetu vyjde a držme naším juniorkám palce !! 

České družstvo žen nemá tak vysoké ambice jako juniorky, ale rádo by obhájilo v soutěži družstev 15. místo z posledního evropského šampionátu (Sofie 2014). Nebude to však jednoduché. Ženy byly vylosovány hned do 1. sledu. Začínají tedy závod už od 10.00 hodin na bradlech. Ke svému pódiovému tréninku nastoupí v úterý 31. května ve stejný čas jako ve čtvrtek 2. června ke kvalifikačnímu závodu družstev. I našim ženám přeje hodně štěstí a držíme palce !

- JHolasova & RSlavík-

ON-LINE STREAMING NA FACEBOOKU UEG

Čtěte i další články o úspěších našich gymnastek:

Czech Juniors Dominate in Trnava

Cenkova, Czech Juniors Shine in Prague

 

ROZLOSOVÁNÍ, ČASOVÁ PROGRAM, VÝSLEDKY

OFICIÁLNÍ WEB ME 2016