Vážení trenéři, gymnasté a gymnastky,

 

rád bych vás touto cestou a jménem Evropské gymnastické unie pozval na následující akce pořádané technickou komisí UEG v letošním roce

 

1) Coaches Course Level 2, Portugal (4.-9.4.) - trenérský kurz pro pokročilé trenéry TeamGym a starší 18 let, vybíráte si buď Pohybovou skladu nebo Tumling/Trampolínu, POZOR registrace již 28.2.

 

2) Coaches Course Level 1, Italy (15.-22.7.) - trenérský kurz je určen opravdu pro začínající trenéry TeamGym starší 18 let, probírají se teoreticky i prakticky všechny tři disciplíny PS/Tum/Tra - registrace 31.3.

 

3) Training Camp, Italy (15.-22.7.) - tréninkový kemp pro gymnasty/gymnastky (min. věk 12 let, obtížnost: tumbling rondat/flik/salto, minitramp salto toporně), každou skupinu musí doprovázet trenér, program je nastaven tak, aby kromě tréninkového času, byl prostor i pro regeneraci a volnočasové aktivity (bazény, pláž) - registrace do 28.2.

 

Podmínkou účasti na trenérských kurzech je základní znalost angličtiny (v případě Level 2 již pokročilejší znalost termínů z gymnastiky). Tréninkový kemp vyžaduje rovněž základy angličtiny pro porozumění výkladu. Nicméně co se týče organizačních záležitostí kempu a kurzu Level 1 v Itálii vám budu moci býti nápomocen, neboť toto spoluorganizuji jakožto člen komise UEG.

 

Uvedených akcí se v minulých letech zúčastnilo již několik našich trenérů a gymnastů/gymnastek. Kurzy jsou vedené zkušenými trenéry nejlepších severských týmů nebo jejich národních reprezentací.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě můžete obrátit mailem, telefonem či Messenger, Whatsapp, Viber.

 

Vzhledem k omezené kapacitě kempu, prosím zašlete minimálně info o vašem zájmu (počet lidí). Registraci je pak nutné provést přes Českou gymnastickou federaci.

 

S pozdravem

 

Ing. Petr Gryga, předseda komise TG ČGF, člen TC TG UEG
petr.gryga@email.cz, tel. 737 713 551