V pátek odpoledne začal ve zlínské sportovní hale již 11. ročník mezinárodních závodů v aerobiku "CZECH AEROBIK OPEN" v rámci kterého budou rozděleny také tituly Mistryň České republiky pro rok 2017.

Letošního ročníku se účastní závodnice a závodníci z Běloruska, Číny, Estonska, Finska, Maďarska, Rakouska, Rumunska, Ruska, Řecka, Slovenska, Švédska a samořejmě České republiky.

V pátek byly rozděleny medaile Mistrovství České republiky v kategoriích jednotlivkyň věkové kategorie NG do 8 let a v kategorii jednotlivkyň, trojic a skupin ve věkové kategorii ND (9-11 let).

Vítězkou kategorie jednotlivkyň kategorie NG se stala Sára Hrochová (Pro Fitness Praha) před svou kolegyní z klubu Kristýnou Wágnerovou. Bronz si odvezla Veronika Hašková z Liberce.

Ve věkové kategorii 9-11 let získala titul Mistryně České republiky Jasmína Mrázková (Pro Fitness Praha), stříbro si odveze domů její kolegyně Nela Řezáčová (Pro Fitness Praha) a bronz putuje rovněž do Prahy díky závodnici T.J. Sokol Kampa Praha Viktorii Melounové. 

Ve stejné věkové kategorii se rozdělovaly také mistrovské tituly v trojicích a skupinách. V trojicích získaly titul děvčata ze Sport Arobicu Liberec (Zuzana Bajerová, Nikola Veroňková, Lucie Rajtrová) pře děvčaty T.J. Sokol Kampa Praha (Anežká Balcárková, Veronika Brožová, Viktorie Melounová) a závodnicemi Pro Fitness Praha (Angelika Mia Hassmannová, Jasmína Mrázková, Nela Řezáčová),

Nejlepší skupinou věkové kategorie 9-11 let je pro letošní rok tým T.J. Sokol Kampa Praha (Anežka Balcárková, Veronika Brožová, Jana Havlová, Viktorie Melounová, Hedvika Tomšíčková), které si ze Zlína odvážejí titul Mistryň České republiky společně se zlatými medailemi. Stříbrné medaile si odvezou domů děvčata z Pro Fitness Praha (Rozálie Buštová, Angelika Mia Hassmannová, Sára Hrochová, Jasmína Mrázková, Nela Řezáčová) a bronz putuje do Liberce (Eliška Červínková, Tereza Hašková, Veronika Hašková, Aneta Kučabová, Laura Urválková).

VÝSLEDKY 

FOTOGRAFIE CZECH AEROBIC OPEN - PÁTEK

 

CZECH AEROBIC OPEN pokračuje kvalifikací v sobotu od 11.00 hod do 19.30 hod. Na konci sobotního programu budou vyhlášeny výsledky Mistrovství České republiky.

 

ON-LINE PŘENOS: http://www.gymfed.cz/661-czech-aerobic-open-2017.html