Níže naleznete výsledky závodu družstev chlapců, který byl zároveň kvalifikačním závodem pro finále víceboje a finál na jednotlivých nářadí. Naši junioři vybojovali tři finále !!! Daniel Ponížil postoupil jako poslední závodník do mezi 24 nejlepších gymnstů, kteří se představí ve finále víceboje. Daniel Ponížil postoupil společně s Ondřejem Kalným také do finále na přeskoku, kde tak bude mít Česká republika dvojnásobné zastoupení. Letošní výsledek českých gymnastů je nejlepším výsledkem českésportovní gymnastiky mužů v celé historii soutěží EYOF.

Blahopřejeme a chlapcům držíme palce i ve finále !!!

V soutěží družstev obsadila česká trojice Martin Fiala, Ondřej Kalný a Daniel Ponížil 16. místo.

České juniorky ve složení Kristýna Brabcová, Hálová a Dominika Ponížilová obsadily v soutěži družstev stejně jako naši junioři 16. místo. Dominika Ponížilová vybojovala navíc také finále ve víceboji a finále na přeskoku.

Blahopřejme a Dominice držíme stejně jako našim borcům palce ve finále !!!

Prostějovští sourozenci Dominika a Daniel Ponížilovi se společně postarali o čtyři z pěti finálových startů na gymnastických soutěžích EYOF 2017.