Česká gymnastická federace
Ostatní

Menu

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

Reklama

MS Doha - naši muži skončili na celkovém 36. místě

Včera 26.10. ve večerních hodinách skončila 10ti sledová kvalifikace mužů. Naše družstvo se umístilo na celkové 36. příčce z 46 závodících družstev.

Publikováno: 2018 (upraveno 2018)

Chlapci si v závodě vedli dobře, krom dvojitého pádu a neúplné sestavy na hrazdě od Danka Ponížila a pádu na přeskoku a sahnutí si na zem při akrobě Františka Černého. Sestavy na ostatních nářadích i dalších borců, byť s nižší obtížností byly zacvičeny čistě.

Zde jsou výsledky družtva a jednotlivců na jednotlivých nářadích.

Družstvo mužů - 36. místo - 224.361 - závodilo 46 týmů

 

Víceboj (115 kvalifikovaných závodníků , celkem 121 závodníků)

Daniel Radovestnický - víceboj 62. místo - 76.064 bodů

Daniel Ponížil - víceboj 107. místo - 67.131 bodů

Svjatoslav Solovjev - víceboj 97. místo - 71.249 bodů

 

Prostná (200 kvalifikovaných závodníků, celkem 205 závodníků)

Daniel Ponížil - 66. místo - 13.500 bodů

Daniel Radovesnický - 89. místo - 13.233 bodů

Svjatoslav Solovjev - 135. místo - 12.655 bodů

František Černý - 177. místp - 11.600 bodů

 

Kůň našíř (202 kvalifikovaných závodníků, celkem 203 závodníků)

Radomír Sliž - 64. místo - 11.933 bodů

Daniel Radovesnický  - 69. místo - 11.866 bodů

Daniel Ponížil - 105. místo - 11.166 bodů

Svjatoslav Solovjev - 119. místo - 10.950 bodů

 

Kruhy (194 kvalifikovaných závodníků, celkem 196 závodníků)

Daniel Radovesnický a František Černý - 144 místo - shodně 12.133 bodů

Daniel Ponížil - 164. místo - 11.966 bodů

Svjatoslav Solovjev - 182. místo - 10.666 bodů

 

Přeskok (2 skoky 37 kvalifikovaných závodníků, celkem 40 závodníků)

František Černý - 34. místo - 12.649 bodů 

 

Bradla (189 kvalifikovaných závodníků, celkem 196 závodníků)

Daniel Radovesnický 80. místo - 13.466 bodů

Daniel Ponížil - 147. místo - 12.333 bodů

Svjatoslav Solovjev - 151 místo - 12.200 bodů

František Černý - 163. místo  - 11.333 bodů

 

Hrazda (197 kalifikovaných záodníků -celkem 200 závodníků)

Daniel Radovesnický - 93. místo - 12.666 bodů

František Černý - 147. místo - 11.733 bodů

Svjatoslav Solovjed 176. místo - 11.300 bodů

Daniel Ponížil - 194. místo - 4.266 bodů

 

mužská část delegace se vráila dnes vnoci již do Prahy.

 

podrobné výsledky najdete zde.

 

Článek vložil: Zuzana Vojáčková
muzska vyprava po podiaku.jpg

Ke stažení:

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři