Česká gymnastická federace
Ostatní

Menu

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

8.11.2019 - 10.11.2019 PA

1. Mistrovství ČR v Parkouru

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

10.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

Reklama

Udělení divokých karet pro II. Ligu do Černošic 8.-9.12.2018

Na základě rozhodnutí TKž a dle výsledků z jednotlivých krajských přeborů byly uděleny následující divoké karty oddílům:

Publikováno: 4.12.2018

Dle postupového klíče a na základě rozhodnutí TKž a dle výsledků z jednotlivých krajských přeborů, se II. ligy účastní tato družstva:

 

1 T.J. Sokol Brno I A - JM JM na základě klíče
2 Gymnastický klub Šumperk, z.s.  - OL OL na základě klíče
3 T.J. Sokol Brno I B -JM JM na základě klíče
4 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 - MSZ MS na základě klíče
5 TJ Loko Pardubice z.s.  -PAR PAR na základě klíče
6 TJ Sokol Chrudim  - PAR PAR na základě klíče
7 SG TJ Jičín -HK HK na základě klíče
8 T.J. Sokol Domažlice - PLZ PLZ na základě klíče
9 TJ Prostějov - OL OL na základě klíče
10 TJ Slovan Praha - PHA PHA na základě klíče
11 TJ Sokol Kampa - PHA PHA na základě klíče
12 Merkur České Budějovice - JČ na základě klíče
13 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. - UST UST na základě klíče
14 SG Liberec - LIB LIB na základě klíče
15 KSG Znojmo  - JM JM udělena DK
16 GK Vítkovice - MSZ MS udělena DK
17 KSG Rosice  - JM JM udělena DK
18 T.J. Sokol Příbram - STČ STČ udělena DK
19 TJ Sokol Kolín - STŘ STČ udělena DK
20 TJ Sokol Zlín - ZL ZL udělena DK
  T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B - MSZ MS neudělena DK
  Gymnastický klub Šumperk, z.s. B  - OL OL neudělena DK
  TJ Doksy  -LIB LIB neudělena DK
  TJ Spartak MAS Sezimovo  -Ústí JČ neudělena DK
  TJ Spartak Vrchlabí - KH KH neudělena DK
  TJ Sokol Hradec Králové - KH KH neudělena DK
Článek vložil: Zuzana Vojáčková
SGZ_bez.png

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři