Česká gymnastická federace
Sportovní gymnastika ženy

Menu

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 SGZ

Krumlovský zvoneček

Reklama

Liga žen ve sportovní gymnastice 2018, Černošice

Ve dnech 8. - 9.12.2018 proběhne Extraliga, I. liga a II. liga družstev žen ve sportovní gymnastice v hale Věry Čáslavské v Černošicích.

Publikováno: 7.12.2018

V Sobotu v dopoledních hodinách proběhne závod I. iigy, které se účastní 8 družstev:

TJ Sokol Brno I
TJ Bohemians Praha „A“
TJ Sokol Kampa „A“
TJ Bohemians Praha „B“
GK Vítkovice
T.J. Sokol Moravská Ostrava I
TJ Sokol Kampa „B“
Klub sportovní gymnastiky Litvínov

V Sobotu v odpoledních hodinách proběhne závod Extraligy, které se účastní 6 družstev:

TJ Bohemians Praha
TJ. Sokol Brno I „A“
TJ Prostějov
T.J. Sokol Moravská Ostrava I
TJ. Sokol Kampa
TJ Sokol Brno I „B“

V Neděli se představí 20 družstev II. ligy ve dvou sledech:

Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.
SG Liberec
Merkur České Budějovice
TJ Sokol Zlín
TJ Sokol Kampa
TJ Sokol Kolín
Klub sportovní gymnastiky Rosice
T.J. Sokol Příbram
TJ Prostějov
TJ Slovan Praha
GK Vítkovice
T.J. Sokol Domažlice
TJ Jičín
KSG Znojmo
TJ Loko Pardubice z.s.
TJ Sokol Chrudim
T.J. Sokol Brno I B
T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A
T.J. Sokol Brno I
Gymnastický klub Šumperk, z.s.

Rozlosování a veškeré výsledky naleznete v příloze tohoto článku.

Celý závod vám přineseme opět ONLINE přímo zde:

ONLINE PŘENOS SOBOTA:

 

ONLINE PŘENOS NEDĚLE:

 

-ČGF-

Článek vložil: George Sarichev
PLAKAT_Liga_Cernosice_2018.png

Ke stažení:

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři