Česká gymnastická federace
Sportovní gymnastika ženy

Menu

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 SGZ

Krumlovský zvoneček

Reklama

ME Szczecin 2019 SGž a SGm - 10. - 14.4.2019

Dne 6.4.2019 odjela naše výprava na Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice, které se letos koná v polském Štětíně.

Publikováno: 8.4. (upraveno 9.4.)

Dne 6.4.2019 odjela naše výprava na Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice, které se letos koná v polském Štětíně.


Ženy budou reprezentovat: 
Aneta Holasová (TJ Bohemians Praha)
Lucie Jiříková (TJ Sokol Brno I)
Dominika Ponížilová (TJ Prostějov)
 
Zastoupení mužů je:
František Černý (TJ Sokol Brno I)
Radomír Sliž (TŽ Třinec).
 
První seznámení se se závodním prostředím v podobě podiových tréninků absolvují muži v pondělí 8.4. a ženy o den později 9.4.2019 
 
Ke kvalifikačnímu závodu nastoupí muži ve středu 10.4. ve třetím sledu -plánovaný start od 17.00 hod na koni našíř.
 
Ženy nastoupí na kvalifikaci o den později rozděleně ve čtvrtek 11.4. od 14.30 - 1 žena ve druhém sledu - začíná na kladině a další dvě ve třetím sledu plánovaný start od 16.00 na prostných.
 
 
ROZPIS:

Wednesday 10 April       Men’s qualification

10:00 – 12:40                  Subdivision 1

14:00 – 16:40                  Subdivision 2

17:00 – 19:40                  Subdivision 3

 

Thursday 11 April            Women’s qualification

10:00 – 12:00                   Subdivision 1

13:30 – 15:30                   Subdivision 2

16:00 – 18:00                   Subdivision 3

18:30 – 20:30                   Subdivision 4

 

Friday 12 April               FINAL

13:00 – 15:45                   Men’s all-around final

17:30 – 19:30                   Women’s all-around final

 

Saturday 13 April            FINAL

13:30 – 16:00                   Event finals part 1

Men: floor, pommel horse and rings

Women: vault and uneven bars

 

Sunday 14 April               FINAL

13:30 – 16:00                   Event finals part 2

Men: vault, parallel bars and high bar

Women: beam and floor

 

Článek vložil: George Sarichev
a04511fc5224cfca299e76a79be9d428.jpg

Ke stažení:

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři