Vážené trenérky, trenéři, gymnastky, gymnasté,
 
dovolte mi sdílet s vámi informaci o akcích pořádaných technickou komisí UEG v Dánsku ke konci srpna a září. Věřím, že zejména kemp v Gladsaxe je atraktivní pro gymnastky, které dosahují požadované úrovně jako možnost tréninku pod vedením špičkových trenérů. Dobrý start do přípravy pro ME 2020!
 
DŮLEŽITÉ: Prosím o vaše předběžné přihlášky zaslané na cgf@gymfed.cz nejpozději 16.6. Následně proběhne schvalování TK TeamGym a posouzení možné finanční podpory na každého účastníka. V případě většího zájmu a nutné finanční participace budou zájemci kontaktováni s požadavkem na zaplacení částky na účet ČGF před finální registrací na UEG.
 
29.8.-1.9. High performance training camp, Gladsaxe (DEN), pozvánka v příloze, lektoři: Mike Anderson (NOR); Kasper Holdensen (DEN), podmínka účasti - věk nad 18 let a následující dovednosti:
muži - tra: dvojné toporné s obr. 900, tum: dvojné toporné vzad
ženy - tra: dvojné toporné s obr. 180, tum: dvojné salto vzad
 
27.-29.9. Coaches course TU/TR Level 3,  Roskilde (DEN) - pozvánka bude zaslána během následujících týdnů, předpokládaní lektoři: Jakob Melin (SWE), Helge Fisker (DEN), vhodné pouze pro velmi zkušené trenéry (zaměření: tumble - dvojné salto vpřed, dvojné salto vzad s obratem 720 / tramp - trojná salta, dvojná salta s obraty 900 a více, dvojná tsukahara, přemet-dvojné salto)
 
S pozdravem
 
za TK TeamGym ČGF
 
Ing. Petr Gryga