Česká gymnastická federace
Sportovní gymnastika ženy

Menu

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

Reklama

MČR 2019 ve sportovní gymnastice jednotlivkyň - výsledky

Ve dnech 21. - 23.6.2019 proběhne v Hale Věry Čáslavské v Černošicích další závod MČR jednotlivkyň v kategoriích: VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B. Závod budeme opět přenášet ONLINE.

Publikováno: 17.6. (upraveno 25.6.)

Závod bude vysílan ONLINE přímo v tomto článku. Přesto budeme rádi, když se stavíte v Černošické hale osobně a podpoříte gymnastky. Vstupné 50,- Kč.

 

Časový program:  
pátek 21. 6. 2019
17:30 – 19:45 Závod VS 3 A

sobota 22. 6. 2019
9:10 – 10:30 Závod VS 4 B (I. Sled - 24)
11.00 - 12:30 Závod VS 4 B (II. Sled - 24)
14:10 – 16:25 Závod VS 5 B
18:10 – 20:30 Závod VS 6 B
neděle 23. 6.2019
9:10 – 11:00 Závod VS 1A
12:30 – 14:00 Závod VS 2 A (I. Sled - 28)
14:30 – 16:00 Závod VS 2 A (II. Sled - 28)
Článek vložil: George Sarichev
PLAKAT_B_cernosice_2019_orez.png

Ke stažení:

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři